American Horror Story Cult Hakkında

Bildiğiniz üzere American Horror Story‘nin 7. sezonunun adının ne olacağı bir kaç gün önce açıklanmıştı. Ryan Murphy, 7. sezon adının Cult yani Tarikat olduğunu açıklamıştı. Bu yazımızda ise American Horror Story Cult hakkında duyurulan bilgileri ve bilmeniz gerekenleri yazacağım.

American Horror Story Cult

Öncelikle American Horror Story Cult‘un çekimlerinden sızan bilgilere göre, dizide arı kovanları, lezbiyenler ve korkunç maskeler bulunuyor. Ve bunlardan önce Ryan Murphy’nin dediğine göre AHS Cult ile beraber efsanevi jenerik müziği de geri dönüyor! Ryan Murphy Twitter hesabından dizinin klasik günü olan Çarşambayı değiştirip Salı yaptıklarını da söylemişti. Bu duyuru AHS‘nin köklü bir değişime uğrayacağının en büyük göstergelerinden de biri zaten. Buna göre American Horror Story‘nin 1. bölümü 5 Eylülde yayınlanacak ve tam tamına 7. sezon 11 bölüm sürecek! Ufak bir ek bilgide eklemem gerekiyor. Eğer Cult‘un bölümleri ard arda yayınlanırsa 9. bölüm Cadılar Bayramına denk geliyor. American Horror Story izleyicileri Cadılar Bayramı’nın neden bu kadar önemli olduğunu biliyordur 🙂

American Horror Story Cult Hakkında

Ryan Murphy ve ekibi, American Horror Story Cult‘de oynayacak kişileri de bazen Twitter hesabından duyuruyor. Buna göre Frances Conroy ve Mare Minningham da yeni AHS Cult‘de yerini alacak. Ancak unutmamalısınız ki dizi başlamadan önce bir çok sürpriz isminde yeni AHS sezonunda sürekli oyuncu veya konuk oyuncu olarak yer alacağını duyuracaklarını söylemişlerdi. Dizide Evan Peters Kai adlı birini, Sarah ise Ally adlı birini canlandıracak. Ryan Murphy’e göre Cult, Evan Peters’in en ağır ve zorlu rolü bu olacak.

Her American Horror Story sezonundan önce içimizde heyecan olurdu ancak bu sezon bir çok farklılık göreceğimiz için American Horror Story izleyicileri olarak çok daha heyecanlıyız. Bazılarına göre yeni sezon Cult, American Horror Story tarihinin en korkutucu sezonu olacak. Bazılarına göre ise konu bakımından güzel olmadığını ve bu yüzden atmosferi de iyi yansıtamayacaklarını söylüyor.

Umuyorum ki Cult, bütün American Horror Story sevenlerini tatmin edecek şekilde ve beklentilerimizi karşılayacak şekilde yazılıp oynanmıştır. Yeni sezon hakkında gelecek her yeni bilgi için bu yazıyı güncellemeyi düşünüyorum. American Horror Story Cult hakkında merak ettiğiniz her şeyi yorum olarak sorabilirsiniz. Şu ana kadar yayınlanan American Horror Story Cult tanıtım videolarını alttan izleyebilirsiniz.

American Horror Story Cult 1. Tanıtımı

American Horror Story Cult 2. Tanıtımı

American Horror Story: Asylum yazısını okumak için BURAYA tıklayın.
American Horror Story: Coven yazısını okumak için BURAYA tıklayın.
American Horror Story: Roanoke yazısını okumak için BURAYA tıklayın.

American Horror Story 8. sezon hakkındaki yazıyı okumak için BURAYA tıklayın.

Bir Ping

  1. Pingback: American Horror Story En İyi Sezonlar - MMORPG ve Korku Filmleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.