american-horror-story-10-sezon-nasil-izlenir

American Horror Story 10. Sezon Nasıl İzlenir?

American Horror Story, Ryan Murphy ve Brad Falchuk tarafından yaratılan bir korku dizisidir. Her sezon farklı bir konunun işlendiği dizi, en sevilen korku dizileri arasında yer almaktadır. Ağustos ayında yayınlanmaya başlayan American Horror Story 10. Sezon, yayın haklarının FX’te olması sebebiyle sürekli telif ihlali alarak internet ortamından kaldırılmaktadır. Peki Double Feature sezonu yani American Horror Story 10. sezon nasıl izlenir? Adım adım burada anlattık.

American Horror Story 10. Sezon Hakkında

Pandemi sebebiyle geçtiğimiz yıl çekimleri durdurulan ve 2021 yılının Ağustos ayında yayınlanmaya başlayan AHS 10. sezonu, iki ayrı konuyu tek bir sezona sığdırıyor ve AHS tarihinde bir ilki yaşatıyor.

Peki AHS Double Feature’daki Red Tide’ın Konusu nedir?

Red Tid , bir yazar olan Harry’nin hamile karısı ve kızlarının ilham alabilmek için küçük bir sahil kasabasına taşınmalarını konu alıyor. Resmi FX özetine göre, “kasabaya yerleştiklerinde, kasabanın gerçek sakinleri kendilerini tanıtmaya başlar.” olarak açıklanmıştır.

İlk iki bölümde pek çok gelişme küçük kasabanın gizemlerini gösteriyor.

ahs-season-10

AHS 10. Sezon – Double Feature

American Horror Story 10. Sezon Nasıl İzlenir?

American Horror Story 10. sezon yayın hakları FX’te olduğu için yalnızca FX’te izlemek mümkündür ancak FX Türkiye, Amerika ile aynı anda yayın yapmamaktadır.

Son güncel habere göre FX Türkiye, Double Feature sezonunu Eylül ayında yayınlamaya başlayacaktır.

İnternetten 10. sezon izlenir mi? Evet. Peki Nasıl İzlenir?

Bilinen dizi sitelerinden AHS’yi arattığınızda, muhtemelen bulamayacaksınız zira yayın haklarının FX’te olması sebebiyle, telif haklarıyla korunmaktadır ve bu dizi siteleri yayınlayamamaktadır.

Diziyi takip edebilmek için, şu an yalnızca Torrent sitelerini kullanabilirsiniz.

Torrent olarak diziyi indirip, daha sonra o bölümün türkçe altyazısını da indirerek, sorunsuz bir şekilde izlemeye başlayabilirsiniz.

Her türlü sorunuz için hemen aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz. American Horror Story 10. sezon incelemesi çok yakında burada olacak!

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.