american-horror-story-11-sezon-izle

American Horror Story 11. Sezon Nasıl İzlenir?

American Horror Story, Ryan Murphy ve Brad Falchuk tarafından yaratılan bir korku dizisidir. Her sezon farklı bir konunun işlendiği dizi, en sevilen korku dizileri arasında yer almaktadır. Eylül ayında yayınlanmaya başlayan American Horror Story 11. Sezon, yayın haklarının FX’te olması sebebiyle sürekli telif ihlali alarak internet ortamından kaldırılmaktadır. Peki AHS yeni sezonu NYC yani American Horror Story 11. sezon nasıl izlenir? Adım adım burada anlattık.

American Horror Story 11. Sezon Nasıl İzlenir?

American Horror Story 11. sezon yayın hakları FX ve Hulu’da olduğu için yasal olarak yalnızca FX ve Hulu üzerinden izlemek mümkündür ancak FX Türkiye, Amerika ile aynı anda yayın yapmamaktadır.

İnternetten AHS 11. sezon izlenir mi? Evet. Peki Nasıl İzlenir?

Bilinen dizi sitelerinden AHS’yi arattığınızda, muhtemelen bulamayacaksınız zira yayın haklarının FX’te olması sebebiyle, telif haklarıyla korunmaktadır ve bu diziyi siteler yayınlayamamaktadır.

Diziyi takip edebilmek için, şu an yalnızca Torrent sitelerini kullanabilirsiniz.

Torrent olarak diziyi indirip, daha sonra o bölümün türkçe altyazısını da indirerek, sorunsuz bir şekilde izlemeye başlayabilirsiniz.

Her türlü sorunuz için hemen aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz. American Horror Story 11. sezon incelemesi çok yakında burada olacak!

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir