american horror story 10. sezon çıkış tarihi

American Horror Story 10. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

American Horror Story 10. sezon ne zaman çıkacak diye merak edenler için AHS'nin yeni sezonu hakkında en güncel haberler!

Herkese selamlar. Yeni bir güne, yeni bir AHS haberi ile uyandım ve size bunun haberini vermeye geldim. Biz, 10. sezon için eski kadroyu göreceğiz diye sevinirken ve sezonun bir an önce çıkmasını beklerken; birden işin içine Korona Virüs girdi ve çekimlerin ertelenmesi kararı alındı. Bu kararla beraber American Horror Story 10. sezon çıkış tarihi ise belirsiz bir tarihe ertelendi.

Bu ve diğer AHS 10. sezon haberlerini sizinle zaten paylaşmıştım. Tüm haberleri okumak için American Horror Story 10. sezonu hakkında yazdığım diğer yazılara bakabilirsiniz.

Ryan Murphy tarafından yeni bir haber daha geldi. American Horror Story 10. sezon ne zaman çıkacak diye merak edenler için üzücü bir haber olabilir bu. Bu yıl, ilk defa beklenmedik şeyler oluyor, hadi haberin detaylarına bakalım.

american horror story 10 afiş

American Horror Story 10. Sezon Afiş

American Horror Story 10. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

American Horror Story‘nin yaratıcısı Ryan Murphy’nin verdiği bir röportajda şunları söyledi: “Çekeceklerimin çoğu çok özel bir ana bağlıydı. Hava durumuna çok bağımlı bir şovdu. Yani, şimdi bilemiyorum. Ne yapacağımızı bilmiyorum. Başka bir sezonu hızlandırır mıyım yoksa bunu çekmek için gelecek yıla kadar bekler miyim bilmiyorum.”

Ryan Murphy’nin verdiği bu röportaj, bize 10. sezon hakkında çok fazla şey anlatıyor.

American Horror Story 10. sezon hakkında bildiğimiz bazı şeyler vardı ancak resmi bir tema duyurulmamıştı. Yine de, yeni sezonun bir plajın yakınlarında geçeceğini biliyoruz.

Salgın sebebiyle her şey ertelendi ve bu yüzden 10. sezon teması değiştirilebilir. American Horror Story IMDB sayfasında da bu konu hakkında herhangi bir bilgi yer almıyor.

ahs-1984

American Horror Story 1984 (9. Sezon)

American Horror Story 10. Sezon Çıkacak Mı?

AHS 10. sezon çıkış tarihi hakkında biraz konuşmamız gerekiyor. Dizinin yaratıcısı olan Ryan Murphy, muhtemelen 10. sezon yani kafasında planladığı şey için güzel şeyler düşünmüştü. Zira, American Horror Story 10. sezon oyuncuları bile bunu kanıtlar nitelikte. Eski oyuncular bir yana, kadroya yeni eklenen isimlerde vardı. Örneğin, Evde Tek Başına’dan herkesin tanıdığı Macaulay Culkin.

10. sezon temasını değiştirirse ve bütün planları 2021 için ertelerse, 2020 yılında izleyeceğimiz 10. sezon bence tamamen hüsran olacaktır. Tamamen aceleye getirilmiş bir sezon karşımıza gelebilir sevgili AHS sevenler.

American Horror Story’nin 10. sezonu umarım ki bu yıl için ertelenir. Aceleye getirilmiş ve olumsuz yorumlar alacak bir AHS sezonu izlemek yerine, bir süre daha bekleyerek kaliteli bir sezon izleriz.

Elbette beklemek beni de çok üzecek zira her sezonu iple çeken biriyim. Özellikle AHS’nin yeni sezonu beni çok heyecanlandırmıştı. Ama maalesef…

AHS 9. sezonu hatırlarsınız. Herkes tarafından oldukça beğenilen ve tüm zamanların en iyi AHS sezonu olmuştu. Evet, 1984 sezonundan bahsediyorum. Hatta siz de American Horror Story en iyi sezonlar hakkında bilgi almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

9. sezonu izleyen herkes, 10. sezon için asla bunun üstüne koyamaz diyordu ve oyuncu kadrosu açıklandıktan sonra herkes heyecanlandı zira uzun yıllardır izlemediğimiz isimler yer alacaktı. Umarım ki, Ryan Murphy mantıklı bir karar vererek dizinin 10. sezonunu erteler ve her şey yerli yerinde ve eksiksiz olur.

American Horror Story 10. sezon çıkış tarihinin belirsiz bir tarihe ertelenmesi hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Sizce yeni sezon ertelenmeli mi yoksa 2020 yılında bambaşka bir tema mı izlemeliyiz? Lütfen ne düşündüğünüzü yorum olarak aşağıya belirtin.

American Horror Story 10. Sezonu 2021’e Ertelendi

Korktuğumuz ne yazık ki başımıza geldi. Heyecanla beklediğimiz ve AHS’nin en iyi oyuncu kadrosuna sahip olacağını düşündüğümüz sezon, ne yazık ki 2021 yılına ertelendi. Ülkemizin ve tüm dünyanın gündeminde olan Korona Virüs sebebiyle çekimler ertelenmişti ve bu sebeple kötü haber geldi.

Normal şartlarda, ya hedeflenen sezon çekilmeyecekti ya da gelecek yıla ertelenecekti. Gelecek yıla ertelenmesi, kötü ve aceleye gelmiş bir sezon izlemekten daha iyidir. Bu yüzden biraz beklesek, çok da sorun olmaz sanki.

Yine de fazla üzülmeyin! Ryan Murphy’nin yeni korku dizisi American Horror Stories duyuruldu! Murphy’nin yeni korku dizisi hakkında merak ettiğiniz her şeye bağlantıdaki yazıyla cevap bulabilirsiniz.

American Horror Story veya American Horror Stories hakkında tüm haberler için beni takip etmeye devam edin!

American Horror Story 10. sezon oyuncuları hakkında videoyu da aşağıdan izleyebilirsiniz. Bu videoyu, Ryan Murphy Instagram hesabından paylaşmıştı.

10 Yorum

  1. ahs Cevapla

    ertelenmesi çok daha iyi bir karar olur ahs için. kötü veya orta segment bir sezon izlemektense biraz bekleyip daha iyi bir ahs sezonu izleyebiliriz

    1. Enes Talha Çalışkan Yazar Cevapla

      Selam. Netflix’te yayınlandığı günden hatta saatten beri bitirmeye çalışıyorum ama bir türlü akmıyor… Şu an son bölümde falan olmam gerekiyor. Bitirdikten sonra mutlaka Ratched’ın incelemesini yazacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.