american horror stories afiş

American Horror Stories Posteri Yayınlandı

American Horror Story evreninin Spin-off dizisi American Horror Stories afişi sonunda yayınlandı. Çıkış tarihi ve diğer detaylar hakkındaki tahminler yazımda.

American Horror Stories dizisini size ilk olarak Mayıs 2020’de buradaki https://enestalha.com/ryan-murphyden-american-horror-stories-geliyor/ yazıyla duyurmuştum. Ryan Murphy tarafından yaratılan American Horror Story’nin yeni Spin-off dizisi hakkında yeni ve iyi gelişmeler var. Hadi hepsine bakalım.

American Horror Story 10. sezon hakkında neler olup bittiğini biliyorsunuz, dizi Covid 19 sebebiyle ertelenmişti ve https://enestalha.com/american-horror-story-10-sezon-ne-zaman-cikacak/ burada size gelecekte neler olabileceğinden ve ne zaman çıkacağından bahsetmiştim. AHS 10. sezonunun afişi yayınlanalı birkaç gün olmuştu. Bugün ise yeni dizimiz American Horror Stories hakkında yeni gelişmeler var.

American Horror Stories Hakkında

Ryan Murphy tarafından yaratılan yeni dizi hakkında ilk olarak şunlar söylendi ve bu açıklamayla beraber dizinin ilk afişi de yayınlandı.

Korku mitlerini, efsanelerini ve bilgilerini didikleyen bir saatlik, birbirinden bağımsız tam 16 bölüm yapıyoruz. Bu bölümlerin çoğunda tanıdığınız ve sevdiğiniz AHS yıldızları da olacak.

Murphy’nin açıklamasına resmi Twitter hesabından da ulaşabilirsiniz:

American Horror Stories Ne Zaman Çıkacak?

Afişten de görüleceği üzere FX tarafından yayınlanacak olan American Horror Stories çıkış tarihi hakkında maalesef elimizde net bir bilgi yok.

Dizi hakkında en güncel haberleri genellikle Ryan Murphy Twitter ya da Instagram hesaplarından duyuruyor. Duyuruları takip ederek siz de tarihi ilk öğrenenlerden olabilirsiniz. AHS 10. sezonun ertelenmesi sebebiyle muhtemelen 2021 yılını AHS yılı ilan edebiliriz zira hem 10. sezonu izleyeceğiz hem de yeni Spin-off dizimizi izleyeceğiz.

Dizi hakkında yapılan tüm duyuruları takip ediyorum ve size buradan bildireceğim, beni takip etmeye devam edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir