american-horror-stories

Ryan Murphy’den American Horror Stories Geliyor!

American Horror Story'nin yeni Spin-off dizisini Ryan Murphy Instagram üzerinden duyurdu! American Horror Stories hakkında detaylar burada.

American Horror Stories, dün akşam saatlerinde Ryan Murphy tarafından duyurulan yepyeni bir Spin-off projesi. American Horror Story‘nin yaratıcısı olan Ryan Murphy, AHS evrenini büyütmek ve yeni Spin-off projeleri yaratmak istiyor. İşte Murphy’nin yeni antoloji projesi karşınızda! Bu makaleyle beraber yeni Spin-off hakkında bilgileri öğrenebilirsiniz.

American Horror Stories hakkında söylenecek birkaç detay var. Hadi bu detaylara bir göz atalım.

American Horror Stories Hakkında

Ryan Murphy Instagram üzerinden dün akşam bir fotoğraf paylaştı. Fotoğrafın içeriği, American Horror Story’nin ana kadrosunda yer alan bütün oyuncularıyla gerçekleştirilen bir Zoom görüşmesi ve fotoğrafın altında yeni Spin-off hakkında ufak detaylar yer alıyor. Oyuncular diyorum da… Şu ekibe bir bakın, kimler yok ki… Herkes burada. AHS’nin sevilen ve ikonlaşmış bütün ekibi toplanmış.

american horror stories cast

American Horror Story Oyuncuları

Ryan Murphy’nin Instagram üzerinden yeni antoloji dizisi hakkında verdiği bilgiler şöyle;

Eski güzel günleri hatırladığımız bir American Horror Story oyuncuları Zoom görüşmesi… Spin-off American Horror Stories olarak isimlendirilecek. (Bir saatlik bölümlerden oluşacak.) Ana dizinin yeni sezonunun ve diğer şeylerin çekimine başladığımızda bunu yazamam. Çok eğlenceliydi ve arayı kapattığımız için mutluyum. Herkesi çok özledim.

American Horror Story’nin yaratıcısı olan Ryan Murphy’nin Instagram üzerinde paylaştığı gönderinin içeriği böyle. Kısa, birer saatlik hikayelerden oluşacak olan yeni Spin-off nasıl olacak acaba, merak konusu.

American Horror Stories hakkında şu an için başka bir detay bilmiyoruz gibi gözüküyor. Ana kadronun ve Ryan Murphy’nin oldukça heyecanlı olduğunu görmek mümkün. Eminim ki, harika bir Spin-off projesi izleyeceğiz. Yeni Spin-off projesi hakkında tüm detaylar için beni takip edebilirsiniz.

American Horror Stories Nerede Yayınlanacak?

American Horror Story’nin yeni yan dizisinin nerede yayınlanacağı şimdilik belirsiz. FX ile devam mı edilir yoksa bir Netflix dizisi mi olur bilmiyoruz. Eğer Netflix dizisi olacaksa, umarım Netflix işe burnunu sokmaz ve her şey Ryan Murphy’nin yaratıcılığına kalır.

Bir yandan, ana dizi FX’te devam ettiği için, yine FX tercih edilebilir.

Bana kalırsa, FX’ten devam etmeli zira artık FX=American Horror Story olmuş durumda. Bunun değişmesini pek istemem.

Yine de, Türkiye’den American Horror Story izlemek isteyenlerin oldukça zorlandığını da biliyorum. Yeni dizi, Netflix’te yayınlanırsa izlemek çok daha kolay olacaktır.

American Horror Story 10. sezonu hakkında size geçtiğimiz günlerde American Horror Story 10. sezon ne zaman çıkacak diye bir makale yazmıştım ve üzücü bazı haberler paylaşmıştım. O haberin üzerine, böyle güzel bir haber oldukça mutluluk ve heyecan verici oldu. Umarım, sizi de mutlu etmiştir.

Siz Ryan Murphy’nin yeni ve American Horror Story’nin ilk Spin-off projesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen hemen aşağıya American Horror Stories hakkında düşündüklerinizi yazın.

Aşağıdaki videodan, American Horror Story yeni sezonunda rol alacak bazı oyuncuları görebilirsiniz.

Bir Ping

  1. Pingback: American Horror Stories Posteri Yayınlandı - MMORPG ve Korku Filmleri

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.