american horror story 10. sezon

American Horror Story 10. Sezon Oyuncuları Belli Oldu

American Horror Story 10. sezon oyuncuları kimler? American Horror Story yeni sezon yani 10. sezon hakkında neler biliyoruz?

Herkese selamlar. Güne çok güzel bir haberle başlayalım. Dünyanın en iyi korku dizisi American Horror Story‘nin 10. sezon kadrosu nihâyet belli oldu. Listede çok özel isimler var. Hadi American Horror Story 10. sezon oyuncularına ve 10. sezon hakkında neler biliyoruz onlara bakalım.

American Horror Story 10. Sezon Oyuncuları

Dizinin yaratıcısı Ryan Murhpy, #AHSSeason10 etiketiyle Instagram hesabı üzerinden bir video paylaştı. Videoda hava kapalı ve hafif dalgalı bir deniz görüyoruz ve 10. sezonda oynayacak kişilerin isimleri yazıyor. Peki 10. sezon için geri dönecek kimler var? Yeni oyuncular kimler? Hadi bakalım.

  • Kathy Bates
  • Macaulay Culkin
  • Leslie Grossman
  • Billie Lourd
  • Sarah Paulson
  • Evan Peters
  • Adina Porter
  • Lily Rabe
  • Angelica Ross
  • Finn Wittrock

American Horror Story 10. sezon oyuncuları açıklandığı kadarıyla böyle. İlerleyen haftalarda listeye birkaç oyuncunun daha ekleneceğini düşünüyorum.

Listede çok fazla sürpriz isim var. Bunların en başında Sarah Paulson ve Evan Peters geliyor. Aslında son 2 sezondur Cody Fern oldukça parlamıştı ve adeta pabucu dama atılan Evan Peters’in bir daha seriye dönmeyeceğini düşünüyorduk. 10. sezon için bu şaşırtıcı ve sevindirici haber çok iyi geldi. Şaşırtıcı olan, Cody Fern şimdilik 10. sezon oyuncuları arasında gözükmüyor. Bakalım zaman bize neler gösterecek.

Listedeki herkesi tanıyorsunuz. Çünkü hepsi American Horror Story’nin önceki sezonlarında oynamış oyuncular. Bir kişi hariç. Macaulay Culkin.

Evde Tek Başına serisiyle ünlenen Macaulay, ardından yaşadığı psikolojik sorunlarla iyice çöküşe geçmişti ve neredeyse unutulmuştu. American Horror Story 10. sezon, onun ilk düzenli rolü olacak.

Listeye yeni oyuncular katıldığında bunu sizinle yine buradan paylaşacağım. Ryan Murphy’nin paylaştığı Instagram videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

American Horror Story 10. Sezon Hakkında

Dizi son 2 sezondur çok iyi gidiyor ve geçtiğimiz sezon yani 1984 sezonu, çok büyük başarılara imza atmıştı. Elbette Ryan Murphy bu başarısını sürdürmek isteyecektir ve 10. sezon için güzel planları vardır. Bu başarı hakkında bilgi almak isterseniz yazının sonundaki makalelere bakabilirsiniz. 1984 sezonu, American Horror Story tarihinde en iyi sezon seçilmişti.

Ben oyuncu kadrosunun açıklandığı videonun temasının öylesine koyulduğunu düşünmüyorum. İçerisinde mutlaka deniz olan bir tema olacaktır bence. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

American Horror Story 10. sezon konusu hakkında maalesef elimizde bir bilgi yok. Bu yüzden biraz daha beklememiz gerekiyor. Birkaç ay içerisinde temanın açıklanacağını düşünüyorum. Elbette yeni sezon hakkında tüm gelişmeleri buradan öğrenebilirsiniz.

Hemen aşağıdaki bağlantılardan American Horror Story’nin önceki sezonları hakkında yazdığım yazıları okuyabilirsiniz. Bir sonraki yazıda görüşürüz.

American Horror Story En İyi Sezonlar
American Horror Story 1984 İncelemesi
American Horror Story 9. Sezon Hakkında
American Horror Story 9. Sezon 1. Bölüm İncelemesi

American Horror Story 10. Sezon Haberleri

American Horror Story 10. sezon haberleri başlığıyla en güncel haberleri siz de okuyabilirsiniz.

*07.03.2020 Güncellemesi*

Size American Horror Story sezon 10‘un çekimlerine başlandığını büyük bir heyecanla haber veriyorum. Yukarıda bir tahminimizde tuttu gibi. Yeni sezon, bir sahil kasabasında çekilecekmiş. Oyuncuların tanıtıldığı videodan da böyle bir tahminde bu yazıyı yazarken bulunmuştum.

Ayrıca, yeni sezonun doğaüstü olayların konu edildiği bir sezon olacağı düşünülüyormuş. Bence bizi müthiş bir sezon bekliyor! American Horror Story 10. sezonu hakkında tüm haberler için beni takip etmeye devam edin.

*25.03.2020 Güncellemesi*

Herkese tekrardan merhaba. Size kötü bir haberim var. Ryan Murphy tarafından sürekli AHS 10. sezon hakkında yeni bilgiler geliyor ancak son gelen bilgilere göre, Korona Virüs sebebiyle maalesef çekimler ertelendi.

Çekimlerin ertelenmesi, yeni sezon hakkında her şeyi olumsuz etkileyecektir ve her şey daha geç bir tarihte çıkacaktır. Elbette AHS sezon 10 hakkında bir çıkış tarihi fikrimiz yoktu ancak her zamankinden daha geç çıkacağını tahmin etmek mümkün. Her şeyi takip ediyor olacağım, beni takip etmeye devam edin.

*02.04.2020 Güncellemesi*

Tekrardan selamlar. Bu sabah aldığım bir habere göre, American Horror Story 10. sezon ismi belli oldu. Buna göre yeni sezonun ismi, “AHS: Siren” olacak ve 31.10.2020 tarihinde prömiyeri yapılacak. AHS Siren hakkında yeni detaylar geldikçe sizinle paylaşacağım.

*27.04.2020 Güncellemesi*

Yeni sezonumuz hakkında iki yeni haber ile karşınızdayım. İkisi de Ryan Murphy’nin resmi Instagram hesabından. Öncelikle, yeni sezonda çok yüksek ihtimalle Rubber Man yani Lastik Adam geri dönüyor! Yani, American Horror Story Murder House yani 1. sezondan tanıdığımız Lastik Adam.

Yani, Lastik Adam geri dönecekse; Murder House’dan da esintiler göreceğimiz kesin gibi.

Bir diğer BOMBA etkisi yaratacak haberimiz ise şu: Ryan Murphy, dünyaca ünlü şarkıcı Ariana Grande‘yi Instagram’dan takip etti! Hatta, bunu herkesin fark etmesi için geri kalan herkesi takipten çıkarmış. Bu, muhtemelen bir işaret. American Horror Story son sezonunda muhtemelen Ariana Grande’yi de izleyeceğiz. Daha fazla haber için beni takip etmeye devam edin!

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.