American Horror Story 9. Sezon Hakkında

american horror story 1984 izle

Herkese selamlar. Çook uzun bir zamandır beklediğim American Horror Story’nin 9. sezonu 1984, nihayet bu akşam yayınlanıyor. Dün Amerika’da yayınlanan AHS, bu akşam Türkiye’de Türkçe Altyazılı bir şekilde yayınlanacak. Bu yazıda sizlere American Horror Story 9. sezon izlemek için yapmanız gerekenleri ve AHS 1984 sezonu hakkında bilmeniz gerekenleri anlatacağım.

American Horror Story, her sezon farklı bir konunun işlendiği bir korku dizisidir. American Horror Story 9. sezonunda ise, Slasher tema işlenecek ve 1984 yılında geçecek. Bilirsiniz, o dönemlerde Slasher filmler çok ünlüydü. Michael Myers, Freddy Krueger vs. Hatta ben bolca bu karakterlere göndermeler olacağını bile düşünüyorum. Zaten American Horror Story 1984 sezonunun korkunç karakteri de, Mr. Jingles olacak.

Şimdi American Horror Story 1984 sezonunun tanıtımından anladığımız kadarıyla, klasik 1980’ler korku filmi teması işlenecek. Genç arkadaşlar, ıssız bir yerde tatile gidecekler ve peşlerine katil düşecek. Bu katilden kurtulmanın yollarını arayacaklar. Gayet güzel bir konu. Ryan Murphy ve Brad Falchuk gibi tecrübeli isimlerden de bu beklenirdi. Tabii konunun bu kadar sığ olacağını düşünmüyorum, bu çok yüzeysel oldu. 🙂 Siz de hemen aşağıdaki AHS 9. sezon tanıtım videosundan fikir sahibi olabilirsiniz konu hakkında.

american horror story 1984 yorumlar
American Horror Story 1984 Nasıl İzlenir?

Benim merak ettiğim bir konu var. Normalde her American Horror Story sezonunda, Okült sembollere yer verilirdi ve bolca sübliminal mesaj içerirdi. Slasher tarzda olan AHS 1984’de acaba bu Okült sembollere yer verilecek mi, merak konusu.

Belirtmekte fayda var. American Horror Story’nin ikonlaşmış isimleri, Evan Peters ve Sarah Paulson bu sezonda ne yazık ki olmayacak. Sarah Paulson belki küçük bir rolde oynar fakat Evan Peters kesinlikle yok. Bunun bir dezavantaj olduğunu düşünüyorum. American Horror Story Apocalypse sezonu ile parlayan Cody Fern, Evan Peters’ın pabucunu dama attığı için, tüm gözler şu an onun üzerinde.

Evan Peters ve Sarah Paulson olmayacak dedik ancak American Horror Story 1984 kadrosunda dönecek olan bir isim var: Emma Roberts. Belki sevineceğiniz bir haberdir zira kendisi de en az Sarah Paulson kadar sevilen biri. Emma Roberts’ın yanında; Cody Fern, Billie Lourd, Matthew Morrison, Angelica Ross gibi isimlerde yer alacak.

American Horror Story 9. Sezon Nasıl İzlenir?

American Horror Story’nin her sezonunda vazgeçilmez sorudur bu. American Horror Story nasıl izlenir, AHS 1984 izlemek için nereye girmeliyim vs. Hemen cevaplayayım. American Horror Story izlemek için, FX kanalını yayınlayan bir platforma sahip olmak zorundasınız. Bu platformlar ise şu şekilde: D-Smart, Kablo TV, Tivibu, BluTV ve Turkcell+.

American Horror Story 9. sezon nasıl izlenir diye merak ediyorsanız, bu platformlardan birine üye olmalısınız. Her birinin ücretli platformlar olduğunu unutmayın! American Horror Story 9. sezon izle aramasından buraya geldiyseniz, maalesef internetten izlemeniz pek mümkün gibi gözükmüyor zira FX, muazzam bir hızda yeni eklenen bölümlere telif atıyor. Bu yüzden, bir aylık bu platformlardan birini satın alabilirsiniz.

American Horror Story 1984, Türkiye’de Amerika yayınından 1 gün sonra yayınlanıyor. Amerika yayınından bir gün sonra saat 23.30’da FX ekranlarında izleyebilirsiniz. Örneğin; American Horror Story 9. sezon 1. bölümü, bu akşam yani 19 Eylül 23.30’da FX’de yayınlanacak.

american horror story 1984 izle
American Horror Story 9. Sezon Hakkında

American Horror Story 9. Sezon Hakkında

Genellikle çoğu AHS hayranının sevmediği, Cult ve Apocalypse sezonunu bile beğenmiştim ve 1984 sezonunun çok iyi olacağına inanıyorum. Beklentim oldukça yüksek ve heyecanla 23.30’un gelmesini bekliyorum. American Horror Story 9. sezon hakkında bölüm bölüm detayları, izledikten hemen sonra yazmayı düşünüyorum. Yani, American Horror Story 1984 inceleme yazıları okumak istiyorsanız, haftalık olarak burayı ziyaret edebilirsiniz.

Siz American Horror Story 9. sezonu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce beklentiyi karşılar mı? Lütfen yorum olarak ne düşündüğünüzü belirtin. Hemen aşağıdan AHS 9. sezon tanıtım videosunu izleyebilirsiniz. American Horror Story 9. sezon hakkında merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere.

American Horror Story 9. Sezon 1. Bölüm İncelemesi

İlginizi Çekebilir  Veronica Filmi Hakkında

American Horror Story 9. Sezon Hakkında” yazısına 1 yorum yapıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En İyi Mobil Oyunlar (2019) Yazıya git
+