Enes Talha Çalışkan Hakkında

enes talha çalışkan

Enes Talha Çalışkan

Herkese selamlar, ben Enes Talha Çalışkan. Aydın Adnan Menderes Üniversitesi, Yönetim Bilişim Sistemleri öğrencisiyim. MMORPG ve Korku Filmleri ile yakından ilgileniyorum. Şu an bulunduğunuz Kült İçerik Üreticisi blogunu Ocak 2017’de MMO oyunlar ve Korku Filmleri ile ilgilenen herkes için oluşturdum ve o andan itibaren içerik üretmeye başladım. Buna 4 senenin ardından da severek devam ediyorum.

Kült İçerik Üreticisi, benim şahsi olarak yönettiğim ilk internet projem ve kendimi geliştirdiğim en önemli yer. 300’den fazla özgün makaleye sahip olan blogumun ilk yazılarıyla güncel yazıları karşılaştıracak olursanız, neden “kendimi geliştirdiğim en önemli yer” dediğimi anlarsınız. 🙂

Bu sitede birçok konuda yazıyı bulabilirsiniz ancak ağırlıklı olarak yazdığım birkaç konu var. Özellikle Korku Filmleri hakkında güncel haberleri paylaşıyor ve izlediğim Korku Filmleri ile ilgili detayları paylaşıyorum, incelemelerini yapıyorum.

Burada Korku Filmleri başta olmak üzere, tüm kategorilerden film tavsiyeleri alabilir ve en güncel haberleri öğrenebilirsiniz.

Aynı zamanda MMORPG Oyunlar başta olmak üzere oyun rehberleri, oyun incelemeleri ve oyun haberleri yazılarından da faydalanabilirsiniz. İçeriklerin tamamı bana aittir ve bundan sonra da öyle olacaktır. Umarım benimle beraber aradığınız bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bana ulaşmak isterseniz iletişim sayfamdan ya da enestalhabrand@gmail.com üzerinden mail atabilir veya aşağıdaki sosyal medya bağlantılarımı kullanabilirsiniz. İyi eğlenceler!

Facebook: https://www.facebook.com/enestalhacaliskan
Twitter: https://twitter.com/ENESTALHABRAND
Instagram: instagram.com/enestalhabrand/
Linkedin: https://www.linkedin.com/in/enestalhabrand/

Enes Talha Çalışkan Logo

Enes Talha Çalışkan Logo