American Horror Story 8. Sezon Yakında Başlıyor

American Horror Story 8. sezon yani Apocalypse sezonu hakkında tüm detaylar burada yer alıyor!

Dünyanın en sevilen Korku-Dram dizilerinden olan American Horror Story, resmi sosyal medya paylaşımından “fazla uzun sürmeyecek” diyerek 12 Eylül tarihini 8. sezon için işaret etti.

American Horror Story 8. Sezon
American Horror Story 8. Sezon
Ryan Murphy’nin yönetmenliğini yaptığı American Horror Story, 8. sezonuna hazırlanıyor ve birkaç ay önce AHS hayranlarını çok sevindirecek bir haber vermişlerdi.
American Horror Story‘nin yaratıcısı Ryan Murphy’nin aktardıklarına göre, AHS 8. sezon, Murder House yani 1. Sezon ve Coven yani 3. Sezonun birleşimi olacak.
Ryan Murphy bu sevindirici haber ile de kalmadı ve hem Murder House’dan hem Coven’dan oyuncuların aynı rolleriyle birlikte bulunabileceğini söyledi.
American Horror Story 8. Sezon ismi de henüz netlik kazanmış değil. 12 Eylül’de çıkacak bir dizi için bizi çok bekleteceklerini de sanmıyorum. Yani 8. sezon adının açıklanması an meselesi.

American Horror Story 8. Sezon Yakında Başlıyor

Bu haberlerden daha önce American Horror Story 8. sezonun isminin “Radioactive” olacağı söylenmişti ve dizinin gelecekte geçeceği söylenmişti. Ardından kısa bir süre sonra bu planın iptal edildiği ve 8. sezonun Murder House x Coven karışımı bir sezon olacağı duyurulmuştu. Tabii bu haber, dizi hayranlarını daha çok sevindirmişti. Hatta gözlemlerime göre en çok beklenen sezon diyebilirim.
American Horror Story 8. sezon kadrosunda açıklanan isimler ise şöyle;
Evan Peters, Sarah Paulson, Kathy Bates, Emma Roberts (Kendisi yeniden Coven sezonundaki Madison Montgomery rolünde oynayacak), Adina Porter, Leslie Grossman, Cheyenne Jackson, Joan Collins, Anjelica Huston… Tabii ki kadroya yeni isimler eklenecektir. Aynı şekilde biz de buradan duyurmaya devam edeceğiz.
American Horror Story 8. sezon hakkındaki bilgiler bu kadar. Yeni sezonun gelişine sadece 2 ay var ve hemen hemen her gün yeni bilgiler de gelecektir yeni sezon hakkında. Hatta kısa zaman içinde yeni sezonun afişinin yayınlayacağını ve ufak bir trailer ile birlikte geleceğini düşünüyorum.
American Horror Story hakkında yazdığım diğer yazıları aşağıdaki bağlantıya tıklayarak okuyabilirsiniz.
GÜNCELLEME! 20.07.2018
American Horror Story 8. sezon ismi merak konusuyken bugün yapılan Comic-Con’da sezonun ismi belli oldu. American Horor Story: Apocalypse çok yakında yayınlanmaya başlayacak!
Comic Con’da yalnızca sezonun ismi belli oldu. AHS Apocalypse‘nin ne zaman çıkacağı hakkında henüz net bir bilgi yok.

American Horror Story: Apocalypse
American Horror Story: Apocalypse
American Horror Story: Asylum Hakkında: BURAYA TIKLAYIN
American Horror Story: Coven Hakkında: BURAYA TIKLAYIN
American Horror Story: Cult Hakkında: BURAYA TIKLAYIN
American Horror Story: Roanoke Hakkında: BURAYA TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.