korku-seansı-3-ne-zaman-çıkacak

Korku Seansı 3 Ne Zaman Çıkacak?

The Conjuring 3 yani Korku Seansı 3 ne zaman vizyona girecek? Vizyon tarihi ve Annabelle 4 hakkında bazı detaylar!

Korku Seansı serisinin yönetmeni James Wan, Korku Seansı 3 filminin de çıkacağını duyurdu. Henüz net tarih verilmedi ancak 2018 yazında izleyicilerle buluşması bekleniliyor.

Okuyacağınız bu yazı, güncelliğini yitimiştir ve arşiv olarak saklanmaktadır. Korku Seansı 3 vizyon tarihi ve diğer detaylar hakkında en doğru bilgiyi bu yazıdan öğrenebilirsiniz: https://enestalha.com/korku-seansi-3-vizyon-tarihi-ertelendi/

Korku Seansı 3 ne zaman çıkacak konusu için lütfen sayfanın en altındaki 2019 güncellemesi başlığını okuyunuz. Korku Seansı 3 hakkında en güncel haberler orada yer almaktadır. Bu yazı 2017 tarihine aittir.

Korku Seansı 3 ne zaman çıkacak

          Korku Seansı 3 Ne Zaman Çıkacak?

James Wan’ın söylediklerine göre Korku Seansı 3, serinin son filmi olacak. Yani bundan sonra James Wan bu seriyi devam ettirmeyecek.

Dünyada en sevilen korku filmlerinin arasında olan Korku Seansı filmini neden yönetmek istememesinin sebebi ise merak konusu. Yapım şirketi Warner Bros, başka bir yönetmenle anlaşıp Korku Seansı serisini devam ettirir mi bilemiyoruz ama serinin devamı için yeni yönetmenin de James Wan gibi başarılı olması gerekiyor.

Korku Seansı 3 Ne Zaman Çıkacak?

Korku Seansı 3 ne zaman çıkacak peki? Warner Bros’a göre, seriyi bayatlamış içeriklerden uzak tutmak istiyorlar. Korku Seansı 3 filminin 1980 senesinde geçeceğini ve filmde kurt adamlara yer verilebileceğini de belirttiler. Henüz bu bilgiler net olarak kesinleşmemiş ancak doğaüstü olayların konu alındığı bu güzel seriye kurt adamları sokarak rezil etmezler umarım.

Belki Korku Seansı 3 izleyiciler ve eleştirmenlerden tam not alırsa, James Wan ile yola devam edilebilir. Şuan için Korku Seansı 3 hakkında gelişmeler bu kadar. Korku Seansı 3 hakkında yeni bilgiler geldikçe blogumuzda paylaşacağız. Korku Seansı 3 hakkında bizimle yorumunuzu paylaşmaktan çekinmeyin 🙂

Korku Seansı 3‘ün çıkmasını beklerken 18 Ağustos’ta vizyona girecek olan Annabelle 2’yi merak edebilirsiniz. Annabelle 2 ile alakalı olan konuya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Korku Seansı 3 vizyon tarihi için biraz daha vakit var gibi. Onun yerine yine Korku Seansı evreniyle bağlantılı, 7 Eylül 2018 tarihinde vizyona girecek olan The Nun filminin fragmanını da buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Korku Seansı 3 2019 Güncellemesi
Merhaba herkese. Uzun bir süredir burayı güncellemiyormuşum, onu fark ettim. Yazıda 2018 demişiz ama neredeyse 2019 bitti ama hâlâ ses seda yok. Korku Seansı 3 ne zaman çıkacak konusu ile hâlâ merak konusu. Bazı kesimler ve Wikipedi, Korku Seansı 3 vizyon tarihi için 2020 demişler ama henüz Warner Bros tarafından bir haber yok. Filmin yapım ekibinde ise birkaç değişiklik var. Buna göre, Korku Seansı 3 filminin yönetmeni James Wan değil. Michael Chaves. Kendisi aynı zamanda Lanetli Gözyaşları filminin de yönetmenliğini yapmıştı, başarılı birisi. Tabii, James Wan kadar başarılı olabilir mi, orası tartışılır.

Korku Seansı 3 Hakkında

Fark ettim de, yukarıda bahsettiğim teoriler doğru çıkmış. Gerçekten de James Wan yönetmenliğini bırakmış. Olsun, yine de Korku Seansı 3 filminin yapımcıları arasında yer alıyor. Mutlaka filme eli dokunacak yani.

Bizler Korku Seansı 3 filmini beklerken, Korku Seansı evreniyle bağlantısı bulunan Annabelle 3 vizyona girdi. Hatta geçtiğimiz aylarda. Annabelle: Comes Home adıyla vizyona giren Annabelle 3, gayet ustaca işlenmiş bir korku filmiydi.

Bu filmde; lanetli bebek olan Annabelle Higgins, Ed ve Lorraine Warren çiftinin kızlarına dadanıyor ve bu sefer kızlarını bu bebekten kurtarmak için mücadele ediyorlar. Korku Seansı 3 vizyon tarihi gelmesini beklerken, spin-of filmi olan Annabelle 3 filmini de izleyebilirsiniz.

Korku Seansı 3 ne zaman çıkacak konusunu burada tekrardan noktalıyorum. Eğer Korku Seansı 3 hakkında haberler gelirse, mutlaka buradan yazıyı tekrar güncelleyeceğim. Bir sonraki Korku Seansı hakkında yazdığım yazıda görüşmek üzere, kendinize iyi bakın. Korku Seansı evrenine ait diğer yazdığım yazıları hemen aşağıdan okuyabilirsiniz.

Annabelle 4 Geliyor!

Annabelle 3 Hakkında
Annabelle 2 Hakkında
Annabelle 2 Yorumları

Yeni aldığımız bir habere göre, Annabelle 4 filmi için hazırlıklara başlandı. Korku Seansı 3’ün çıkmasını beklerken, Annabelle 4 filminin de haberini almak beni mutlu etti. Annabelle 4 vizyon tarihi, Annabelle 4 konusu gibi detaylara bağlantıya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Korku Seansı 3 Vizyon Tarihi Belli Oldu

Korku Seansı 3 vizyon tarihi ise belli oldu. Tam tarih elimizde yok ancak planlara göre Eylül 2020 tarihinde film vizyona girecek. Ayrıca filmi beklerken adının da belli olduğunu öğrendik. Filmin tam adı şu şekilde olacak. The Conjuring 3 The Devil Made Me Do It.

Türkçeye nasıl çevirirler bilmiyorum ancak bu şekilde olacak. Siz bu isim hakkında ne düşünüyorsunuz?

Korku Seansı 3 Ertelendi!
Korku Seansı 3 vizyon tarihi ileri bir tarihe ertelendi. Yeni vizyon tarihi ve hakkındaki tüm güncel haberleri hemen aşağıdaki başlıktan öğrenebilirsiniz.

Korku Seansı 3 vizyon tarihi ertelendi başlığını okumak için tıklayın.

19 Yorum

  1. nazan Cevapla

    korku filmleri her zaman benim en favori filmlerimdir. korku seansı filmi de bunlar arasında 1 ve 2 gayet başarılı yapıtlardı bunda da beklentiler o yönde

    1. Enes Talha Çalışkan Yazar Cevapla

      Korku Seansı bence çok başarılı bir korku filmi serisi. Ruhlar Bölgesi’de aynı şekilde. Ruhlar Bölgesi 5 hakkında henüz elimizde bir bilgi yok. Ruhlar Bölgesi 5 ne zaman çıkacağı hakkında veya Ruhlar Bölgesi 5 vizyon tarihi hakkında bir bilgi gelirse, buradan öğrenebilirsiniz. Yorumunuz için teşekkürler. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.