Dehşetin Yüzü Fragmanı Yayınlandı

Korku Seansı evreniyle bağlantılı olan The Nun filmi hakkında tüm detaylar burada yer alıyor.

Korku Seansı evreninin spin-off filmlerinden olan The Nun filminin fragmanı az önce yayınlandı.

Biliyoruz, The Nun filmini uzun bir süredir bekliyorsunuz. Hatta filmi değil, filmin fragmanı çıksın yeter diyorsunuz. Bu zamana kadar film hakkında yalnızca görseller ve afiş paylaşılmıştı. Az önce Warner Bros. Pictures’in Youtube kanalından ise The Nun fragmanı resmen yayınlandı!
The Nun Hakkında
The Nun Hakkında
The Nun, Corin Hardy’nin yönettiği, yapımcılığını ise Peter Safran ve Korku Seansı evreninin unutulmaz ismi James Wan’ın üstlendiği Amerikan doğaüstü korku filmidir. Peter Safran aynı zamanda diğer Korku Seansı filmlerinde de yapımcılığı üstlenmişti. Hatta bu ikili inanılmaz işler çıkarıp 700 milyon dolardan daha fazla bir hasılat elde ederek rekor kırmıştı.
The Nun, Korku Seansı 2 filminin devamı niteliğinde olacaktır. Çünkü The Nun filminin baş karakteri olan Valak’ı ilk olarak Korku Seansı 2‘de Lorraine’e gözüken bir Rahibe olarak görmüştük. Bu karakterin korku severler arasında çok ses uyandırmasından sonra James Wan, Valak için bir spin-off film çekeceklerini ve adının da The Nun olacağını söylemişti. Hatta kim bilir, belki The Nun‘da çok sevilir ve The Nun 2, 3… filmlerini de görürüz.
Bu arada bilginiz olsun; The Nun, Korku Seansı evreninin son spin-off filmi olmayacak. Yani evrende göreceğimiz farklı karakterlerinde filmlerini ilerleyen zamanlarda izleyeceğiz.

The Nun Konusu

1952 yılında Peder Burke adındaki bir rahip, başka bir rahibin ölümü üzerine olayı sorgulamak için Romanya’ya gönderilir.
The Nun Oyuncuları
Taissa Farmiga – Irene
Dernian Bichir – Burke
Bonnie Aarons – Valak(Rahibe)
Charlotte Hope – Victoria
Ingrid Bisu – Oana
Jonas Bloquet – Frenchie
Jonny Coyne – Gregoro
Mark Steger – Dük
Sandra – Ruth
Manuela Ciucur – Sister Christian
Ani Sava – Jessica
Jared Morgan – Marquis
August Maturo – Daniel
Claudio Charles Schneider – İblis

The Nun Vizyon Tarihi

Korku Seansı evreninin spin-off filmi olan The Nun, 7 Eylül 2018 tarihinde Amerika’da vizyona girecektir. Türkiye’ye ise o tarihe yakın bir zamanda vizyona gireceğini düşünmekteyiz. The Nun hakkında daha detaylı bilgiler geldiğinde sizinle buradan paylaşıyor olacağız. Siz The Nun ve Valak hakkında neler düşünüyorsunuz?“The Nun” Dehşetin Yüzü adıyla Türkiye’de vizyona giriyor!

Resmi Türkçe altyazılı fragmanın yayınlanmasıyla beraber aylardır -belki senelerdir- beklediğimiz The Nun filminin Türkiye’de hangi isimle vizyona gireceğini de öğrenmiş olduk. Keşke filmin orijinal adıyla falan vizyona girseydi. Yani “Rahibe” olsa daha orijinal dururdu sanki. En azından bir isim benzerliği beklerdim. Dehşetin Yüzü nedir yahu? Kim koyuyor bu isimleri? Çok düşündüler mi acaba? Warner Bros’u buradan tebrik etmek lazım, yine harika bir iş çıkarmışsınız(!) Neyse, The Nun görünümlü Dehşetin Yüzü filminin resmi Türkçe altyazılı fragmanını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Filmin klişe ismi sizi yanıltmasın, her ne kadar filmin ismine Dehşetin Yüzü deseler de Valak yine Valak olarak kalacak 🙂

Unutmadan; Dehşetin Yüzü yani The Nun, 21 Eylül 2018 tarihinde vizyonda yerini alacak.. O kadar çok yok değil mi? James Wan yapımı yeni bir film için bence fazlasıyla beklemeye değer! Şimdiden iyi seyirler 🙂

The Nun Fragmanı

Dehşetin Yüzü FragmanıKorku Seansı evreni hakkında yazılan diğer yazılarımıza göz atmayı unutmayın!

Korku Seansı 3 ne zaman çıkacak?

Korku Seansı 2 hakkında: BURAYA TIKLAYIN
Annabelle 2 hakkında: BURAYA TIKLAYIN
Annabelle 2 yorumları: BURAYA TIKLAYIN

2 Ping & Geri Dönüş

  1. Pingback: Korku Seansı 3 Ne Zaman Çıkacak? - MMORPG ve Korku Filmleri | Kült İçerik Üreticisi

  2. Pingback: Scary Stories To Tell In The Dark Hakkında - MMORPG ve Korku Filmleri

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.