korku-seansı-3-vizyon-tarihi

Korku Seansı 3 Vizyon Tarihi Ertelendi

Son on yılın en iyi korku filmi serisi olduğunu düşündüğüm Korku Seansı serisinin yeni filmi ertelendi. Korku Seansı 3 yeni vizyon tarihi tüm detaylarıyla burada.

Korku Seansı 3, belki de şu sıralar en çok beklenen korku filmi. Benim de önceleri hakkında yazılar yazdığım ve sıkı takipçisi olduğum korku filmi serisi ile ilgili pek de iç açıcı haberler yok. Çünkü…

Hepimizin heyecanla beklediği serinin yeni filmi maalesef yeniden ertelendi. Hem de oldukça ileri bir tarihe. Bu haberin sizi üzeceğini biliyorum ancak söylemek zorundayım. Hadi tüm detaylarına bakalım ve yeni vizyon tarihini öğrenelim.

Korku Seansı 3 Vizyon Tarihi Neden Ertelendi?

Zaten 2020 yılında vizyona girmesini beklediğimiz çoğu dizi veya film ertelendi. Bunun sebebi çok açık. Koronavirüs etkisi sebebiyle bütün yapımcılar çekimlere ara vermişti ve 2020 yılı boyunca da devam etmeyecek gibiler. Size ilk olarak American Horror Story 10. sezon çekimlerinin ertelendiğini bildirmiş ve daha sonra 2020’de yeni sezonun çıkmayacağını söylemiştim.

İşte Korku Seansı 3 için de aynı durum söz konusu.

İlk filminin üzerinden bu yana tam 7 yıl geçen efsanevi korku filmi serisi The Conjuring, maalesef çekimlerin ertelenmesinden dolayı 2020 yılı içinde vizyona girmeyecek.

Benim de Korku Seansı 3 ne zaman çıkacak başlığında belirtmiş olduğum vizyon tarihi Eylül 2020 artık geçerli değil ve artık yeni bir vizyon tarihi var.

Korku Seansı 3 Vizyon Tarihi

Korku Seansı 3 vizyon tarihi, 4 Haziran 2021 olarak açıklandı.

Bu açıklamanın sizi üzdüğünü biliyorum ancak onları da anlamamız gerekiyor. Aceleyle çekilmiş bir film izlemek istemeyiz değil mi? Ayrıca, bu vizyon tarihinin Amerika tarihi olduğunu da unutmayalım. Avrupa bölgesinde ne zaman vizyona girer şimdilik bilmiyoruz.

Korku filmi izleyicileri olarak neredeyse 4 yıldır yeni filmi bekliyoruz… Evet, Korku Seansı 2 filmi çıkalı tam 4 sene oluyor. Zaman çok hızlı geçiyor değil mi? 🙂 Bu kadar bekledik, biraz daha bekleyebiliriz diye düşünüyorum.

Bir yandan, önceki belirlenen tarihte vizyona girmemesi iyi oldu diye düşünüyorum. Zaten sinemalara gitmiyoruz ve sinema salonları boş duruyor. Her şey normale döndüğü zaman çok daha keyifli olacaktır.

Korku Seansı 3 yani The Devil Made Me Do It filmi ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi hemen aşağıdaki yorum bölümünden sorabilirsiniz. Sizin için en güncel haberleri takip edecek ve paylaşmaya devam edeceğim.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.