annabelle-4

Annabelle 4 Geliyor

Annabelle 4 ne zaman çıkacak? Korku Seansı serisinin en sevilen filmi Annabelle 4 vizyon tarihi ne zaman?

Herkese selamlar. Korku Seansı evreninin korkunç oyuncak bebeği olan Annabelle’in, 4. filmi için hazırlıklara başlandığını duyurmaktan büyük mutluluk duyuyorum. The Conjuring yani Korku Seansı evrenine bir yeni film daha katılıyor ve efsanevi seri Annabelle 4 ile daha da genişliyor. Yanlış duymadınız. Annabelle 4 geliyor. Detaylar için yazıyı okumaya devam edebilirsiniz.

Annabelle 4 Hakkında

İlk olarak Korku Seansı filminde gördüğümüz Annabelle karakteri, Korku Seansı 1 filminde çok beğenilmişti ve sadece Annabelle’e özel spin-off filmi çekilmişti. Çok beğenilen Annabelle, tek bir filmle de yetinmedi ve bugüne kadar toplam 3 filmi çekildi. Bunlar: Annabelle, Annabelle Creation ve Annabelle Comes Home filmleri.

Annabelle 1 hakkında çok iyi şeyler söylemeyeceğim zira pek beğenmemiştim. Ancak Annabelle 2 filmi ve Annabelle 3 gerçekten harikalardı. Hatta bu iki film hakkında da yazdığım yazılar var, dilerseniz bağlantıya tıklayıp okuyabilirsiniz.

Şimdilerde James Wan’a yakın kaynaklardan edinilen bilgilere göre, Annabelle 4 için hazırlıklara başlanmış ancak henüz film hakkında hiçbir şey bilinmiyor. Korku filmi sevenlerin gerçekten mutlu olacağını düşündüğüm bu haber hakkında tüm detayları bu siteden öğrenebilirsiniz.

Annabelle 4 Vizyon Tarihi

Annabelle 4 vizyon tarihi, filmin çıkacağının haberinden sonra herkesin merak ettiği konu olacaktır. Annabelle 4 ne zaman vizyona girecek konusuna değinmek isterdim ancak biz şu an sadece böyle bir filmin vizyona gireceğini biliyoruz. Bu sebeple, filmin vizyon tarihi hakkında bir bilgi yok. Böyle bir tahminde bulunmak bile zor olacaktır zira 2020 yılında yine Korku Seansı evrenine ait olan The Crooked Man yani Çarpık Adam filmi vizyona girecek.

Bir not düşeyim. Çarpık Adam karakterini de ilk olarak Korku Seansı 2 filminde görmüştük. İlk gördüğüm anda mutlaka spin-off filmi çekilmeli diyordum ve fazla sürmeden bunu duyurmuşlardı. 🙂 Her neyse. Çarpık Adam filmi 2020 yılında vizyona gireceği için, Annabelle’in yeni filminin vizyona girmesi için biraz bekleyebiliriz. Belki 2021’de vizyona girebilir. Siz ne dersiniz? Bu arada 2020 vizyon korku filmleri hakkında merak ettikleriniz varsa, bağlantıya tıklayarak vizyona girecek korku filmlerini öğrenebilirsiniz.

Korku Seansı evreninin yeni filmleri ile beraber, hâli hazırda zaten Korku Seansı 3’ün vizyona girmesini de bekliyoruz. Bu yazıda Korku Seansı 3 filmine ve vizyon tarihi hakkında bilgilere fazla değinemeyeceğim ama Korku Seansı 3 ne zaman vizyona girecek yazısına tıklayarak film hakkında tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Korku Seansı evreninden Annabelle’in yeni filmi sizi mutlu etti mi? Sizce Annabelle 4 konusu nasıl bir şey olur? Tahminlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz. Yeni film hakkındaki tüm detaylar için beni takip etmeye devam edin. Bir sonraki yazıda görüşürüz.

7 Yorum

  1. Hüsnü Cevapla

    Annabelle’nin ilk 3 filmini izleyenler için 4. filmin çıkacağı haberi oldukça heyecan verici olmuştur. Diğer bazı korku filmlerinin aksine daha mutevazi bütçeli bir film olmasına rağmen başarısı dev bütçeli yapıtlar ile kıyaslanabilir nitelikte.

    1. melike Cevapla

      korku seansı 3 çıkacak dediler biyan önce izlemek istiyorum bide netfilix e yayınlanacak mısınız farklı film olucak bildiğim kadarıyla anabelle 4 hiç izlemedim bunları biyan önce izlemek istiyorum tabi çıkarsa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.