Annabelle 2 Yorumları

Korku Seansı serisinin filmlerinden olan Annabelle 2 yorumları ve Annabelle 2 filmi hakkında her şey!

Bildiğiniz üzere Annabelle 2, yurt dışında bazı bölgelerde birkaç gün önce vizyona girdi. Bende filmin vizyona girmesine üç gün kala yabancı izleyicilerin yorumlarını merak ettim ve yabancı sitelerde Annabelle 2‘ye gelen yorumları inceledim. Annaballe 2 hakkında gelen yorumların büyük çoğunluğu olumlu ancak olumsuz yorumlarda yok değil. Sizinde bu yorumları okumanızı istediğim için aralarından bazı yorumları Türkçeye çevirdim. Yabancılardan gelen yorumlara göre 18 Ağustos’ta vizyona girecek olan Annabelle 2‘yi izlemeye gidip gitmeyeceğinize karar verebilirsiniz.
Annabelle 2 hakkında diğer yazıya BURAYA TIKLAYARAK ulaşabilirsiniz.

Annabelle 2
Annabelle 2 Hakkında

Annabelle 2 Yorumları

Chris Nathaway: Film başladığında yerinizden sıçratacak ani sesler duyuyorsunuz. Buna göre filmin başarısız olduğunu düşünmüştüm. Ancak filmin sonunda senaryonun çok kaliteli olduğunu fark ettim. Filmi izleyin!

 1. Julia Cooper: Maalesef Annabelle 2 klişe bir korku filmi olmaktan öteye gidememiş. Farklı hiçbir şey yok.
 2. Ed Whitfield: Ruhlar bölgesi serisini sevenler ve Sinister filmini sevenler kesinlikle izlesin, çok beğeneceksiniz.
 3. Susan Granger: Ürkütücü. Muazzam bir hikayesi var…
 4. Jamie Riggathi: Filmde sevmediğim hiçbir nokta yok. Filmi izlerken geriliyorsunuz. Eğlenceli ve zekice. En önemlisi ilk filmden çok daha iyi!
 5. Hilary White: Film yavaş ilerliyor, sevmedim.
 6. Philippe Potter: Korku Seansı evreninin en tüyler ürpertici filmi Annabelle 2. Bu rezil bebeğin yaratılışı anlatılmış.
 7. Kam William: Size yarı fiyatına bir koltuk bile verebilirler. Zaten koltuğun üzerinde oturamayacaksınız.
 8. Dennis Schwarts: Beni korkutmayı başaramadın Annabelle, üzgünüm.
 9. Bernard Poel: Daha iyisi olabilir mi? Evet. Ama şimdi en iyisi bu. Yer yer zıplatan bir film.
 10. Joshua Starnes: Korkutmak için ellerinde her malzeme var. Ama bunu yapmaktan acizler.
 11. Toddy Jernegsson: Senaryo gerçek bir gerilim yaratacak kadar iyi değil ama Korku Seansı hayranları mutlaka sevecektir. İyi seyirler.
 12. Chris Agar: Senaryoda bariz eksiklikler var ama fazlasıyla korkutucu. Annabelle 3 umarım çekilir.
 13. Sara Michelle: Annabelle 2 kesinlikle övgüye değer. Oyunculuklar ve evrenler takdire şayan.
 14. Christian Tota: Son on yılda izleyeceğinizin en iyisi.
Yukarıda da dediğim gibi Annabelle 2 yorumları arasında iyi gelen yorumlarda var kötü gelen yorumlarda. Kararı siz verin ve 18 Ağustos’tan sonra filmi izlemeye gidin. Film hakkındaki yorumumu da film vizyona girdikten sonra bloguma yazacağım. Kısa bir bilgi de vereyim. Annabelle 2‘de Annabelle‘in yaratılış hikayesini izleyeceğiz.
Filmin orjinal adı aslında Annabelle:Creation ancak serinin ikinci filmi olduğu için Türkiye’de Annabelle 2 olarak vizyona girecek. Korku Seansı evreninin korkunç bebeği olan Annabelle‘in nasıl var olduğunu merak ediyorsanız Annabelle 2‘yi izlemeye gitmelisiniz 🙂 Filmi izledikten sonra film hakkındaki düşüncenizi yorum olarak yapmayı unutmayın…

Korku Seansı hakkında yazdığım diğer yazılara buradan ulaşabilirsiniz.

Korku Seansı 3 Ne Zaman Çıkacak?
Annabelle 3 Hakkında
Annabelle 2 Hakkında

8 Yorum

 1. Yusuf Cevapla

  Vay be yorumlar cidden kafa karıştırıcı. Bence hiç spoiler yemeden izlenmesi gereken bir film. Umarım diğer filmin üzerine daha da kalite katmışlardır. en kısa sürede izlemek dileğiyle 🙂

 2. Unknown Cevapla

  film i izledim aynı sitede 2 diye başlık atılmış aynı film cıkıyor ben 2 yi izlediysem 1 i nerden bulup izlerim bulamıyorum ilginç film güzel miş yardımcı olurmusun 1 i nerden bulurum netde yok yazıyorum hep aynı film çıkıyor b ulursan wat sap numaram dan yaz lütfen 538.561.43.31 teşekkürler şimdiden

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.