vanguard-anti-cheat-hatası

Vanguard Anti Cheat Hatası Çözümü

Valorant Anti Cheat hatası olarak bilinen Vanguard Anti Cheat hatası çözümü ve yapmanız gerekenler burada yer alıyor!

Vanguard Anti Cheat hatası, oyuna giriş yapan birçok oyuncunun yaşadığı bir sorun maalesef. Valorant henüz Kapalı Beta sürecinde ve açılalı bir ay bile olmadı. Elbette böyle bir hatanın yaşanmasına normal gözüyle bakıyorum ancak oyun içerisinde böyle bir hata almak, tüm oyun zevkini alıp götürebiliyor.

Bu yazıyla beraber, siz de Valorant Anti Cheat hatası diye bilinen Vanguard Anti Cheat hatası denilen illetten kurtulabilirsiniz. Zaten, dün Valorant sitesinde yayınlanan blog yazısında, Vanguard hatası hakkında çalıştıklarını ve bunun üzerinde değişikliklere gideceklerini duyurdular. Yazının sonunda bu blog yazısını sizinle de paylaşacağım.

Vanguard Anti Cheat hatası nasıl bir hata? Ve çözümü var mı? Hadi buna bakalım.

Vanguard Anti Cheat Hatası

Vanguard Anti Cheat isimli hatanın iki farklı türü var. Biri, oyunu yeni indirdiğinizde ve giriş yaptığınızda, oyuna giremiyorsunuz ve karşınıza şöyle bir hata çıkıyor: “Vanguard Anti Cheat yüklemesi tamamlanamadı.” Büyük harflerle de BİLGİSAYARINI YENİDEN BAŞLATMAN GEREKİYOR. yazıyor.

Elbette, bilgisayarı yeniden başlatmak bir çözüm olsaydı, böyle bir yazıyı yazmazdım. Ancak oyunumuz Kapalı Beta sürecinde olduğu için, farklı bir şekilde çözmek gerekiyor.

Şimdi hatanın bir diğer türünden bahsedeceğim ve ardından Valorant Anti Cheat hatası çözümü bölümüne geçeceğim.

Bir diğer Valorant hatası, siz oyundayken oluyor ve bu çok daha kötü bana kalırsa. Oyunda çok iyi gittiğiniz bir anda, birden oyununuz kapanabilir ve Valorant Anti Cheat hatası alabilirsiniz. Bu hatada da şöyle yazıyor: “Vanguard Anti Cheat bir hata ile karşılaştı.” Bu sorun, oyunu yeniden başlattığınızda çözülüyor, bu yüzden çok problem değil.

Yine de, o maçta ölmenize ve bir süre AFK kalmanıza sebep olabilir. Bu arada, merak etmeyin. Oyunu yeniden başlattığınızda aynı oyuna bağlanabiliyorsunuz. Şimdi gelelim Vanguard Anti Cheat çözümüne.

Vanguard Anti Cheat Hatası Çözümü

Vanguard Anti Cheat çözümü ile beraber umarım siz de sorununuzu çözebilir ve rahatça oyuna girebilirsiniz. Her bilgisayarda aynı çözüm oluyor mu bilmiyorum ancak iki kişi bu çözümü uygulayarak sorununu çözdüler. Siz de umarım Valorant Anti Cheat hatasını çözebilirsiniz. Çözüm için aşağıdaki adımları takip edin.

  1. Windows arama bölümüne Hizmetler yazın ve açın.
  2. vgc’yi bulun ve sağ tıklayın.
  3. Özellikler tıklayın.
  4. Başlangıç Türü yazan kısmı bulun.
  5. Orada “Elle” yazıyorsa, “Otomatik” ile değiştirin.
  6. Kaydedin ve bir kere bilgisayarınızı yeniden başlatın.
  7. Valorant Anti Cheat hatası çözülmüş olacaktır.

Eğer bu yöntemle beraber Vanguard Anti Cheat sorunu çözülmüş olmazsa, Riot Games’e durumu mutlaka bildirin. Ne kadar çok kişi bu hatayı onlara bildirirse, sorunu tamamen çözmeleri daha kolay olacaktır.

Yazının başında bahsettiğim Valorant Anti Cheat hatası hakkında yazılan yazıyı bağlantıya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.