valorant-bakım

Valorant Bakım Çalışması – Bakım Ne Zaman Bitecek?

Valorant bakım çalışması sebebiyle kapandı ve oyuncular sunucular çöktü mü diye merak ediyor. İşte Valorant bakım çalışması hakkında tüm detaylar.

Valorant bakım çalışması sebebiyle şu an sunuculara erişim durduruldu ve bir süre oyuna erişim olmayacak. Peki Valorant bakım çalışması ne zaman bitecek? Detaylar için okumaya devam edin.

Valorant‘ın güncel bakım notları hakkında bilgiyi hemen aşağıdaki güncel nottan öğrenebilirsiniz.

Valorant Bakım Notları (29.04.2020)

29.04.2020 tarihinde yapılan bakım ile beraber, karakter oynanışları ve karakterler arasındaki denge düzenlenecek. Düzenlenecek olan karakterler şöyle: Omen, Sage.

Sadece karakter dengeleri değil, karakter görünüşleri ve oyun arayüzüne de yenilikler gelecek. Oyun arayüzündeki yeniliklerle beraber, arayüzdeki ve oyun içerisindeki hataların giderilmesi bekleniyor. 29.04.2020 Valorant bakımı hakkında tüm detaylar için bağlantıya tıklayarak yama notlarını açabilirsiniz.

Valorant Bakım Çalışması

Valorant’a 21.04.200 23.00 gibi erişim durduruldu ve oyuncular oyuna erişemedi. Bu sebeple herkes aldığı Valorant hata kodlarını sosyal medyada paylaşmaya başladı. Panik yok, sadece ani bir sorun yaşandı ve sunucular bakıma alındı.

Kapalı Beta sürecinde olan bir oyun için habersiz bir şekilde yapılan bakımlar oldukça normaldir, bu sebeple sabırla oyunun açılmasını ve Riot Games cephesinden gelecek açıklamaları beklemenizi öneriyorum.

Riot Games’in Valorant ekibi bakım çalışması hakkında ne söylüyor? Hadi bakalım.

“Avrupa Valorant sunucuları oyuna giriş yaparken ve karakter seçerken sorun yaşıyor. Sorunu gidermek için bir dizi hizmeti yeniden başlatıyoruz ve sorunun kaynağını bulduğumuzda bunu çözüp size bildireceğiz.”

Valorant Bakım Ne Zaman Bitecek?

Valorant bakım ne zaman bitecek diye herkes merak etmeye başladı çünkü oyun bir anda kapandı. Valorant Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre Türkiye saati ile oyun 22.04.2020 10.00’da yeniden açılacak. Elbette Avrupa sunucuları için konuşuyorum. Bu gece oyun oynamayı düşünenler için maalesef kötü bir haber bu. Yine de belli olmaz. Sessiz sedasız kapandığı gibi, belki sessiz sedasız gece oyunu açarlar.

Peki yapılacak olan yeni bakımla beraber bizi ne gibi değişiklikler bekliyor? Karakter dengelemeleri gibi şeyler olacak mı? Valorant haberleri sayfasına giderek oyunda gerçekleşecek olan değişikliklere göz atabilirsiniz.

Ayrıca Valorant Twitter hesabındaki bu gönderiye de göz atabilirsiniz. Valorant bakım çalışması hakkında tüm detayları bu başlık altından takip edebilirsiniz.

Valorant hakkında yazmış olduğum Valorant Drop Nasıl Düşer ve Valorant FPS arttırma makalelerini de okuyarak zaman geçirebilirsiniz. Valorant hakkında merak ettiğiniz her şeyi hemen aşağıdaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Valorant Sunucular Yeniden Açıldı

Valorant sunucuları yeniden açıldığına dair sosyal medyadaki Valorant gruplarından geri bildirimler aldım. Anlaşılıyor ki, sorunu bulmuşlar ve hızlıca çözmüşler. Valorant oynamaya devam edebilirsiniz.

Muhtemelen, yukarıda bahsettiğim saatte yeni bir güncelleme gelecektir. Valorant güncelleme detaylarını yukarıdaki bağlantısını verdiğim linke tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.