Stranger Things Yorumları

Netflix’in popüler dizilerinden biri olan Stranger Things 80’li yıllarda geçen fantastik gerilim dizisidir. Stranger Things‘in başrollerini Winona Ryder, David Harbour ve Finn Wolfhard paylaşıyor.
Dizi sitelerinde, sayfalarında sıkça gezen birisi iseniz Stranger Things‘e de mutlaka rastlamışsınızdır.

stranger things yorumları
Stranger Things Yorumları

Film hakkında yazılan şeylerin çoğu “Stranger Things güzel mi” “Stranger Things izlenir mi” tarzı şeylerdir. Altına gelen yorumlar ise “düşünmeden izle” “izleyebileceğinin en iyisi” gibisinden yorumlar oluyor. Ben de bu furyaya katılarak Stranger Things‘i izlemeye koyuldum. Yayınlanan 2 sezonu tek solukta izledim neredeyse. Dizinin en güzel yanı bence senaryo ve konunun gidişatı. Diziyi hiç sıkılmadan izleyebiliyorsunuz.
Kötü yönleri de yok mu? Elbette var. Zaten hangi dizide yok ki? Mesela küçücük kasabada o kadar olay oluyor ama bizimkilerin dışında kimsenin bu olaylardan haberi yok. O kadar yaratıklar basıyor ama bütün kasaba uyuyor. Eğer Stranger Things hakkında yorumlar arıyorsanız ve bu sayfayı bulduysanız, ben de aynı şeyi söylüyorum. Düşünmeden izleyin!

Stranger Things Konusu
Küçük bir kasabada Will adında bir çocuk kaybolur. Bütün kasaba Will’i arasa da hakkında hiçbir iz bulamazlar. Arama ekipleri tam vazgeçtiği sırada Eleven adında küçük bir kız ortaya çıkar ve gizemli olaylar farklı bir boyut kazanıyor. Will’in kaybolması ve Eleven’in ortaya çıkışının devlet desteğiyle yapılan gizli deneylerle bir bağlantısı olduğu anlaşılır ve olaylar daha da karmaşık bir hal alır.

Stranger Things Yorumları

“Dizide her şey dengeli olarak hazırlanmış. Korku, komedi, gerilim, dram hepsi var. 80’li yılları güzel yansıtıyor. 80’li yıllara hayran biri olarak ben Stranger Things‘i çok beğendim”

“Şaşırtıcı derecede hikaye güzel anlatılıyor. Çocuk oyuncuların yaşları çok ufak olmasına rağmen iyi iş çıkartıyorlar.”

“Son derece izlenilebilir bir dizi. Çocuk dizisi yada ergen dizisi diyebilirsiniz. Ancak Stranger Things bundan çok daha fazla şey vaat ediyor.”

“Mike, Dustin ve Lucas’ın sevimli çocuklar olduğunu neden sürekli tekrarlıyorsunuz? Tamam sevimliler. Ama bunu neden sürekli yüzümüze vuruyorlar bilmiyorum.”

“Hafif korkunç bir gençlik dizisi. Stranger Things favori gençlik dizim. İzleyecek olanlara tavsiye ederim.”

“Muhteşem canavarların bulunduğu gerçekçi bir hikaye. Aynı zamanda sevgi ve şefkatin gücünü de görüyoruz.”

Stranger Things biraz yavaş başlıyor fakat her yeni bölüm bir öncekinden daha eğlenceli bir hal alıyor.”

“1. ve 2. sezonu aynı günde bitirdim. 3. sezonun yayınlanmasını ise sabırsızlıkla bekliyorum. Bu dizi asla bitmemeli.”

Stranger Things hakkında gelen yorumlar genel olarak bu şekilde. Yorumlara dayanarak diziyi izleyip izlemeyeceğinize karar verebilirsiniz ancak benim tavsiyem izleyecek dizi arıyorsanız Stranger Things‘i izleyin. Bu arada Stranger Things toplam 5 sezon yayınlanacak ve 3. sezon 2019’da yayınlanacak. Yani uzun bir süre yeni bölüm izleyemeyeceğiz. Dizinin bazı hayranları dizi bitmesin diye 2. sezonu bilerek izlemiyor. Böyle şizofren takipçileri de var dizinin 🙂 Alttaki bağlantıdan Stranger Things‘in fragmanını izleyebilirsiniz. Lütfen bizimle Stranger Things hakkında ki düşünceleriniz paylaşın. İyi seyirler 🙂

4 Yorum

  1. Yusuf Cevapla

    Stranger Things ben dahil çoğu kişinin ismini ve ne kadar iyi olduğunu duyup bir türlü izleyemediği bir yapım. Umarım zaman bulup Stranger Things'i izleyebilirim. Yorumların için teşekkürler!

  2. Alperen Yasa Cevapla

    Evet, Stranger Things gerçekten de her bölüm eğlence dozajını arttıran harika bir dizi. Keyifle çıkan her sezonu izledik. Stranger Things Yorumları çok yerinde olmuş. Kesinlikle izlemeye değer!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.