Prison Break Türkiye’ye Geliyor

Dünyaca ünlü hapishane temalı Prison Break dizisinin, Türkiye versiyonu çekilmeye hazırlanıyor!

Ay Yapım ile beraber Prison Break‘in Türkiye versiyonu çekilecek ve dizinin başrolünde ise Kıvanç Tatlıtuğ‘un olacağı söyleniyor. Elbette bir kesinlik yok.

Prison Break Türkiye
Prison Break Türkiye

Tüm Dünyada severek izlenen Prison Break dizisi Ay Yapım tarafından hazırlanacak ve dizinin Fox TV‘de yayınlanması düşünülüyor.

Prison Break dizisinde Michael Scofield karakterine can veren Wentworth Miller’in yerine ise, sevilen oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ düşünülüyor.

Türkiye‘de son zamanlarda bir çok yabancı dizinin Türkiye versiyonları çekilmişti. Bu dizilerin arasına bir yenisi daha katılıyor anlaşılan. Henüz daha hiçbir şey net değil ancak büyük olasılıkla dizinin Ay Yapım eşliğinde yapılacağı ve Fox TV‘de yayınlanacağı neredeyse netlik kazandı. Elbette dizinin başrolünde ise yüksek ihtimalle Kıvanç Tatlıtuğ olacak.

Milliyet gazetesi yazarı Ali Eyüboğlu’nun, Kıvanç Tatlıtuğ ile olan sohbetine göre;
Ay Yapım, Dünyaca ünlü dizi olan Prison Break‘in Türkiye versiyonunu çekmeye hazırlanıyor ve başrolünde Kıvanç Tatlıtuğ olacak. Ay Yapım kanal için ilk görüşmeyi Fox TV ile yaptı. Ay Yapım ve Kıvanç Tatlıtuğ, Prison Break‘in Türkiye versiyonu için Fox TV ile prensipte anlaştı ve yalnızca anlaşmayı imzalamak kaldı.

Sonuç olarak diyebiliriz ki, Prison Break Türkiye’ye geliyor!
Prison Break Türkiye versiyonu umarız ki yeni yayın döneminde bizimle olur. Dizi hakkında yeni bilgiler geldikçe blogumuzdan paylaşacağız. Lütfen bu konu hakkında neler düşündüğünüzü yorum olarak yazın.

7 Yorum

  1. Doğuş Hakan YILMAZ Cevapla

    Daha Prison Break dizisini izlemedim ama yabancı diziler genelde başarılı olduğu için Türkiye versiyonu da başarılı olabilir. Seçilen oyuncular dizinin gidişatında belirleyici olabilir. Dizi arıyordum Prison Break dizini izleyeyim be vesile ile. Teşekkürler

  2. Kenar Yazarı Cevapla

    Prison Break izlemeye çok önceleri başlamıştım. İkinci sezona geçemeden bıraktım. Sonra tekrar başlayıp yine birinci sezonu bitirdim. Ama yine ikinci sezonu izlemedim. Geçtiğimiz ay İngilizcem gelişsin diye bu sefer ikinci sezondan başladım. Şu an 4. sezona geçtim. Demekki problem ikinci sezona başlamakta yatıyormuş. Güzel dizi. Efsanelerden. Türkiye’ye gelme olayı yalan oldu ama sağlık olsun.

  3. eminem Cevapla

    İş hapishane dizisi çekmeye geldiğinde bizimkilerin bu işi becerebileceklerini sanmıyorum. Duygusal dizileri yansıtmakta çok iyiyiz ama iş vahşi duyguları yansıtmaya gelince aynı etkiyi gösteremiyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.