Twelve Sky Mobile İncelemesi

Twelve Sky Mobile İncelemesi (Karahan Online Mobil Oyunu)

Karahan Online mobil oyunu diyebileceğimiz Twelve Sky Mobile Android için yayınlandı. Karşınızda Twelve Sky M incelemesi!

Twelve Sky Mobile, nihâyet açıldı ve açılır açılmaz deneyimleme şansı buldum. Bu yazıda, Karahan Online‘ın mobil oyunu diyebileceğimiz Twelve Sky M hakkında ilk gözlemlerimi yazacak ve bir incelemede bulunacağım.

Dün akşam saatlerinde, oyunun 8 Mayısta ve saat 10.00 gibi açılacağını duyurmuştum size. Hatta, o yazıyı da okumadıysanız sizi şöyle alabilirim: Twelve Sky Mobile Kapalı Beta Başlıyor

Twelve Sky M oyunu, aynen söyledikleri saatte 10.00 gibi açıldı ve 11 Mayıs tarihine kadar açık kalacak. Bu süre zarfında, siz de oyunu oynayabilir ve oyun hakkında hataları bildirebilirsiniz. Kapalı Beta süreci, oyunun geliştirilmesi sürecinde kilit bir rol oynuyor.

Oyunun kapalı betasına nasıl katılırım diye düşünüyorsanız, yukarıda bağlantısını verdiğim kapalı beta yazısında anlattım. Dilerseniz, okuyarak kapalı betaya katılma şansı elde edebilirsiniz. Hadi Twelve Sky Mobile İnceleme yazımıza başlayalım!

Twelve Sky M Hakkında

Twelve Sky Mobile kapalı betasında, yüklü bir miktarda para ve hazır itemler ile başlıyorsunuz. Yani, kapalı betanın açık kalacağı 3 gün boyunca sadece oyunu deneyimlemeniz istenmiş. İtemlerinizi giyin, skilleri yükseltin, diğer ıvır zıvırları da yapın ve şehirde VS atın. Şu anki tek mantık bu gibi gözüküyor.

Yaratıklara vuruş hissiyatı beklediğimden daha güzel, yani çok durağan bir şekilde vurmuyor. Bu oyunun üzerine düşerlerse hatrı sayılır bir kitleyi elinde tutabileceğini düşünüyorum.

Mobil MMORPG oyunlar hakkında iyi şeyler düşünmediğimi her zaman söylerim, hepsi aynıdır ve hepsinde aynı şeyleri yapıyorsunuz derim. Ancak bu, genel mobil MMORPG’lerden biraz farklı.

Mesela, PC MMORPG oyunlarının birebir adıyla açılan mobil MMORPG oyunlar gördük. Hatta hâlen daha geliştirilen oyunlar var. Örneğin, Forsaken World Mobile. Ama asıl oyunla hiçbir şekilde alakası olmuyordu. İşte, asıl oyuna bağlı kalan tek mobil MMORPG karşınızda!

Twelve Sky Mobile, Karahan Online yani Twelve Sky’a sadık kalınarak geliştirilmiş bir Mobil MMORPG. Bunu net bir şekilde söyleyebilirim. Sanki, PC MMORPG’den hiç farkı yokmuş gibi.

Karahan Mobil Diyebilir Miyiz?

Karahan Mobil diyebiliriz çünkü yukarıda Twelve Sky’ın neredeyse birebiri dedim. Oyuna adım attığınız andan itibaren,  kendinizi Karahan Online‘ın evreninde bulabilirsiniz. Türkçe MMORPG Karahan Online‘ı daha önce duymadıysanız bağlantıya tıklayarak sitesine ulaşabilirsiniz.

Daha önce Karahan Online oynamayanlar için biraz zorlayıcı olabilir bu yüzden. Hâli hazırdaki Karahan oyuncuları, bu oyunda çok iyi yerlere gelecektir, çünkü asıl oyuna oldukça sadık kalınmış gibi gözüküyor.

Siz Twelve Sky Mobile hakkında ne düşünüyorsunuz? Oyunun kapalı betasına katılabildiniz mi? Oyun hakkındaki düşüncelerinizi hemen aşağıdaki yorum kısmına yazın lütfen. Oyunun kapalı beta sürecini görmek isterseniz aşağıdaki videoyu da izleyebilirsiniz.

Bir Ping

  1. Pingback: Mobil MMORPG Tavsiyeleri (2020) - MMORPG ve Korku Filmleri

3 Yorum

  1. Murat şahin Cevapla

    oyun eski karahan oyuncuları için ne kadar heyecan uyandırsa da p2w olmuş bir oyun zamanla sizide sıkacaktır. drop oranlarındaki düşüklük oyun içi itemlerin sadece dolar kuru üzerinden yüksek fiyatla alması gerçekten kötü olmuş. oyunda çok iyi şansınız varsa ancak ozaman güzel şeyler elde edebilirsiniz. günde 10 saat oynarsanız ortalama bir hesap yapabiliryorsunuz. mobil oyun için aşırı derecede uzun bir süre kasmak zorunda kalıyorsunuz. telefondan oynamak için
    20 000 mah bataryanız olursa dayanabilir 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.