forsaken-world-mobile

Forsaken World Mobile Geliyor

Forsaken World Mobile ne zaman çıkacak? Forsaken World Mobile hakkında detaylar ve Mobil MMORPG incelemesi!

Birkaç yıl önce, Perfect World Entertainment tarafından PC MMORPG oyunu olan Forsaken World’ün mobil versiyonu yayınlanmıştı. Forsaken World Mobile, mobil oyun pazarında oldukça sert eleştiriler aldı herhangi bir ilgi yakalayamadı. Bu yaşananların ardından, tekrar Forsaken World Mobile geliyor ve sizinle detayları paylaşacağım.

Tekrardan 2019’da Forsaken World Mobile ilk olarak Tayvan’da piyasaya sürüldü. Bana soracak olursanız; Forsaken World Mobile, Perfect World Mobile‘dan çok daha iyi bir oyun. Perfect World Mobile hakkında yazdığım diğer yazıyı da okuyabilirsiniz.

Forsaken World Mobile Hakkında

Forsaken World Mobile nasıl bir oyun, güzel mi, oynanır mı, bunlara bakacağız. İlk olarak, cinsiyet ve ırk kilidi olduğunu söyleyeyim. 2019 yılında hâlâ cinsiyet kilitli oyunların olduğunu görmek oldukça üzücü. Yine de, oldukça zengin bir karakter yaratma ekranı sunuyor.

Forsaken World PC versiyonunu kapanmadan önce oynamıştım, oldukça eğlenceliydi ve şu an açık olsa kesinlikle oynayacağım bir MMORPG idi. Günümüzde Forsaken World gibi MMORPG’ler görmek oldukça güç. Geçmişte, her ne kadar kısa bir süre açılıp kapansa da, belki şimdi bu yoklukta toparlayabilirler. Perfect World Entertainment firmasının aynı zamanda Perfect World Mobile adında bir oyunu da daha yeni piyasaya sürdüklerini ve oldukça iyi bir kitlesi olduğunu es geçmeyelim.

Perfect World’e ait başka MMO oyunlar oynadıysanız, tonlarca oyun özelliği ve neredeyse karmaşık Pet sistemleri olduğunu fark etmişsinizdir. Bu sebeple, Forsaken World Mobile’da da böyle olacaktır. Aşağıdaki videoda, Forsaken World Mobile karakter yaratma ekranını görebilirsiniz.

Forsaken World Mobile P2W Mi?

Mobil MMORPG oyunlar arayan herkesin ilk olarak sorduğu sorulardan biri bu olabilir. Falanca oyun P2W mi vs. Forsaken World Mobile p2w mi konusuna gelecek olursak, evet oyun P2W bir sistem üzerine kurulu. Her mobil MMORPG oyununda olduğu gibi, burada da elmas ve VIP sistemleri bulunuyor. Şunu da unutmayın, Ücretsiz Mobil MMORPG oynuyorsunuz. Bu yüzden p2w öğeler içermek zorundadır. Bunun bilincinde olarak karar verin lütfen.

Forsaken World Mobile Türkçe Olacak Mı?

Forsaken World Mobile şu an için sadece Tayvan’da oynanılabilir ve Forsaken World Mobile ne zaman çıkacak bu konu hakkında bir bilgi yok. Bu yüzden bu soruya kesin bir cevap vermek güç ancak yüksek olasılıkla Forsaken World Mobile Türkçe dil desteği sunmayacaktır. Forsaken World Mobile çıkış tarihi bile belli değil ve Avrupa sunucusu geldiğinde ilk olarak İngilizce desteği sunacaktır. Bu yüzden Forsaken World Mobile Türkçe mi diye merak ediyorsanız, üzgünüm, Türkçe değil.

Böylelikle Forsaken World Mobile geliyor yazımızı noktalamış oluyoruz. Forsaken World Mobile hakkında elimizdeki tek bilgiler bunlar. Forsaken World Mobile oynamak istiyorsanız biraz daha beklemeniz gerekiyor. Mobil MMORPG Forsaken World Mobile hakkında daha fazla bilgi için beni takip etmeye devam edin!

Forsaken World Mobile oynanış videosu aşağıdan izleyebilirsiniz. Siz bu oyun hakkında ne düşünüyorsunuz, lütfen yorum olarak yazın, iyi günler. 🙂

Forsaken World Mobile Ön Kayıtları Başladı

Ekim 2020’den size bildiriyorum, mobil MMORPG‘ler arasına yakında katılacak olan Forsaken World Mobile artık Google Play Store üzerinden ön kayıt başvurularını almaya başladı.

Siz de ön kayıt ödüllerinden faydalanmak ve oyun çıktığı zaman telefonunuza bildirim almak istiyorsanız hemen oyuna ön kayıt yaptırın.

Forsaken World Mobile Google Play linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.yoozoogames.fwgame

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.