Twelve Sky Mobile İncelemesi

Twelve Sky Mobile Kapalı Beta Başlıyor

Köklü MMORPG oyunlardan olan Twelve Sky'ın Mobil versiyonu Twelve Sky Mobile geliyor! İşte oyunun Kapalı Betasına katılmak için yapmanız gerekenler!

Herkese selamlar. Türkçe olarak PC’de yayın hayatını sürdüren Karahan Online‘ın yani orijinal adıyla Twelve Sky’ın mobil versiyonunun geleceğini biliyorduk. Mobil MMORPG oyunları arasında yer edinmeye çalışan Twelve Sky Mobile, yarın Kapalı Beta sürecine geçiyor.

Twelve Sky Mobile‘ın geliştiricisi olan N-Tori isimli şirket, 8 Mayıs 2020 tarihinde Kapalı Beta sürecinin başlayacağını duyurdu ve bazı Android kullanıcıları için indirime sunuldu. Bu yazıyla beraber Karahan Online mobil oyunu olan Twelve Sky M hakkında bilgi edinebilir ve kapalı betaya katılmak için yönergeleri izleyebilirsiniz.

Yarın gün içerisinde Türkiye’den de erişilebilir olacak olan Twelve Sky M hakkında oldukça heyecanlı olduğumu söylemeliyim. Oyunun kapalı betasına katılmak istiyorsanız, siz de hemen aşağıdaki adımları takip ederek kapalı betaya kaydolabilir ve oyunu telefonunuza indirebilirsiniz.

Umuyorum ki, akıllıca reklamlarla ve kaliteli bir oynanış sunarak oyuncuları ellerinde tutabilirler. Böylesine güzel bir MMORPG oyunu hiç olsun istemem. Dilerseniz kapalı betaya kaydolmak için yapmanız gereken adımlara geçelim.

Twelve Sky Mobile Kapalı Beta Nasıl Oynanır?

Twelve Sky M oyununu oynamak istiyorsanız, sayılı kişiden biri olmak zorundasınız. Şu adımları takip edebilirsiniz:

twelve sky mobile

Twelve Sky Mobile Kapalı Beta

Şimdi oyunu indirebilirsiniz ancak sunucular yarın açılacak. Yani, yine de bir gün beklemeniz gerekiyor oyunu oynamak için.

IOS kullanıcıları için kötü haber, maalesef siz oyunun Kapalı Beta sürecine katılamayacaksınız, oyunun kararlı sürümünü beklemek zorundasınız…

Android kullanıcıları, Twelve Sky M Google Play sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirler. Oyunun kapalı beta sürecine katıldıysanız, buradan oyunu indirebilirsiniz. Veya, açık beta sürecini bekleyebilirsiniz.

Twelve Sky Mobile Ne Zaman Açılacak?

Karahan Mobil Oyunu, 8 Mayıs 2020 tarihinde Türkiye Saati İle 10.00’da açılacak. Açılış saati ertelenirse veya olağan dışı bir şey olursa, bu sayfa üzerinden öğrenebilirsiniz.

Twelve Sky Mobile Hakkında

Türkiye’de ayakta kalan sayılı ve hâlâ Türkçe olarak hizmet veren MMORPG oyunlarından biri olan Karahan Online, oldukça başarılı ancak P2W olduğu için sadece köklü oyuncular tarafından tercih edilen bir oyun.

Mobil MMORPG oyunlar arasında mutlaka denenmesi gerektiğini düşünüyorum zira mobil platformlarda pek fazla Old School MMORPG bulunmuyor. Karahan Online Mobil oyunu ile bu açığı büyük oranda kapatabilir.

Oyunun oynanış videosuna baktığımızda, gerçekten mobil Karahan Online deneyimi yaşatabilecek bir oyun gibi duruyor ve gerçekten tam bir Old School MMORPG oyunu. Bu konuda mobil oyuncuları üzmeyecektir ancak oynanışı nasıl olur veya hissiyatı nasıl olur bunu bilemiyorum. Siz de yazının sonundan oynanış videosunu izleyebilirsiniz.

Oyun yarın açıldığı zaman, size oyunun oynanışı hakkında detaylıca bilgiler vermeye çalışacağım.

Twelve Sky M Türkçe Mi?

Türk mobil MMORPG oyuncularının en merak ettiği konulardan birisi şüphesiz bu olabilir. Hemen cevap vereyim. Şimdilik Türkçe olacağı ile ilgili bir bilgi verilmiyor ancak Karahan Online Türkçe dil desteği sunduğu için, yeterli düzeyde Türk oyuncu olursa muhtemelen dil desteği getirirler. Yine de, şimdilik oyun Türkçe değil.

Elinizi hızlı tutarak oyunun kapalı beta sürecine katılın derim ben. Twelve Sky Mobile hakkında merak ettiklerinizi hemen aşağıdan yorum olarak sorabilirsiniz.

Ayrıca, Twelve Sky Mobile haberleri ile ilgili en güncel bilgileri de bu sayfadan bulabilirsiniz. Çok yakında detaylı bir rehber hazırlamayı da planlıyorum.

Şu anda açık olan ve aktif olarak oynayabileceğiniz mobil MMORPG oyunlarını da merak ediyorsanız Mobil MMORPG tavsiyeleri başlığımı inceleyebilirsiniz.

Bir Ping

  1. Pingback: Twelve Sky Mobile İncelemesi (Karahan Online Mobil Oyunu)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.