Türkiye’nin Korku Dergisi: Alacakaranlık

Ülkemizde korku temalı dergiler nedendir bilinmez fazla sevilmiyor ve kısa bir süre sonra dergi kapatılmak zorunda kalıyor. Uzun süredir üzerinde çalışılan sadece korku öğeleri barındıran Alacakaranlık dergisi ise yakın zamanda raflarda yerini almaya hazırlanıyor ve yapım ekibi kendine bu sefer çok güveniyor!

Alacakaranlık Dergisi

Alacakaranlık dergisinin içeriği sadece korku sineması ile ilgili. Derginin yazarları ise korku kültürüne kendine adamış bir grup.
Kendilerinin aktardıklarına göre ilk olarak Alacakaranlık dergisinin fanzin olmasına karar verildi ancak daha sonra derginin tamamlanması aşamasında işler değişti ve dergi olarak çıkartılmasına karar verildi.
Derginin ilk sayısında Yasin Karakaya‘nın kara kalem çalışmalarına bolca yer verilmiş. Derginin tasarımı da Murat Özkan‘a ait. Dergide kullanılacak görseller ise orjinal koleksiyonlardan temin edilecek. Bunun haricinde korku severlerin hiç görmediği görsellerde dergide yer alacak.
Uzun lafın kısası korku ve gerilim sevenlerin kesinlikle destek olması gerektiğini düşündüğüm bir dergi Alacakaranlık. Tekrar hatırlatalım. Dergi birkaç gün içerisinde raflarda yerini alacak!
Alacakaranlık dergisinin internet sitesinde yer alana göre Alacakaranlık ekibi şu şekilde;

Gökay Aktan
Fatih Danacı
Tolga Demirtaş
Yasin Karakaya
Murat Kızılca
Anıl Koç
Murat Özkan

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.