fitness türkiye

Fitness Türkiye – Türkçe Fitness Rehberi

Fitness Türkiye sitesi nasıl bir site? Türkçe Fitness Rehberi sitesinde neler bulabiliriz? Türkiye'nin en iyi Fitness sitesi hakkında merak edilen her şey!

İçindekiler

Fitness, son yıllarda oldukça popüler olan bir spor. 7’den 70’e herkesin yapabileceği, yaşın bir öneminin olmadığı ve tek ihtiyacınız olan şeyin azim olduğu bir spor. Bu yüzden Fitness yapmak da genellikle diğer sporlardan biraz daha zordur. Fitness Türkiye yani kendi deyimleriyle Türkçe Fitness Rehberi, size azim ve Fitness hakkında çoğu konuda yardım etmek için burada.

Bu sporda tek bir doğru yoktur. Vücut yapısı, boy, kilo gibi etmenler dolayısıyla herkesin doğrusu kendinedir. Mesela siz bir hareketten çok verim alıyorken, bir başkası bu hareketten hiç verim almayabilir veya çok az verim alır. İşte bu, Fitness’ta tek bir doğru yoktur sözünün doğrulanmış hâli.

Fitness Türkiye

Türkçe Fitness Rehberi size neler vaad ediyor? Öncelikli olarak bu sporla uğraşanların genellikle yanlış bildiği şeylerden başlıyor. Mesela, kadınların ağırlık çalışıp çalışmayacağı meselesi. Google’da bugün kadınların en çok aradığı şeylerden birisi mesela. Bu konuya bilimsel bir açıklık getiriyorlar.

Hatta size o yazılarını şiddetle tavsiye ederim. Kadınlar ağırlık kaldırır mı konusunu çok iyi bir şekilde aydınlattıklarını düşünüyorum. Fitness yapmaya ilgili olanların mutlaka okuması gerekiyor bence.

Veya kas kaybetmeden yağ yakma konusu da çok merak edilen bir şey ve bu konuyu da bilimsel bir şekilde ele alıyorlar.

Kısacası, Fitness ile ilgilenen herkesin hiç düşünmeden takip etmesi gereken bir internet sitesi olduğunu düşünüyoruz.

Ayrıca Fitness hakkında bir sorunuz olduğunda da, sitenin sağ alt köşesinde yer alan canlı destek bölümüne sorunuzu yöneltebilirsiniz. Canlı destek aktif değilse, herhangi bir yazının yorum bölümüne de sorunuzu sorabilirsiniz. Deneyimli yönetici kadrosu, size yardım etmek için orada olacaklar.

Türkçe Fitness Rehberi

Besin takviyeleri konusunda da sizi bilgilendirmeden etmiyorlar. Supplementler başlığı adı altında popüler olan Supplementlerin ne işe yaradığı ve içindekileri paylaşıyorlar. Böylelikle siz de sayfalarca besin değeri aramaktan kurtuluyorsunuz ve tek bir Fitness sitesinde her şeyi bulabiliyorsunuz.

Sadece bu da değil, bu sporda yeniyseniz ve başlangıç için supplement arıyorsanız da sizi boş bırakmıyorlar ve sizin için önerilerde bulunuyorlar. Ayrıca vücudunuzun bunlara ne gibi tepkimeler vereceğini söylüyorlar.

Vücuda tepkime vermek demişken, Cheat Meal gibi konularda da bilgilenebilirsiniz. Her profesyonel sporcu bile, haftada 1 veya 2 kez Cheat Meal denen ödül öğününü yapar. Peki biz yapmalı mıyız ve sağlıklı mı sağlıksız mı gibi konularda yardım ediyorlar.

Türkçe Fitness Rehberi sloganıyla bu işe girişen ekip, daha yolun başındalar ve bizim desteğimizi bekliyorlar.

En İyi Fitness Blogu

Türkçe olarak hizmet veren bütün Fitness bloglarını toplayabilir ve aralarında bir karşılaştırma yapabilirsiniz. Fitness Türkiye sitesinin en iyi Fitness blogu olacağından şüpheniz olmasın. Hem kadınlar için hem de erkekler için vazgeçilmez birincil bilimsel kaynak olacaktır. Her ne kadar fazla insan tarafından bilinmese bile, birkaç sene sonra Türkiye’nin en ünlü Vücut Geliştirme ve Fitness sitelerinden birisi olacağı aşikar.

Sitelerinde yer alan makaleleri sadece Türk sporculara hizmet etmesi için yayınlıyorlar ve başka siteler gibi Online PT veya herhangi bir şey satmaya çalışmıyorlar. Tamamen ücretsiz bir şekilde bilimsel bilgiler edinebilirsiniz.

Sadece sitelerinde yayınladıkları makalelerle değil, aynı zamanda merak ettiğiniz soruları da sorarak bilgiler öğrenebilirsiniz. Evet, sitedeki herhangi bir yazının altına merak ettiğiniz soruyu sorun ve Fitness Türkiye site yöneticileri tarafından cevaplanmasını bekleyin. Üstelik oldukça kısa bir zamanda cevap verdiklerini söylemeden geçmeyelim.

Henüz kurulalı birkaç ay olan yeni Vücut Geliştirme sitesi hakkında merak ettiğiniz her şeyi bana da yorum olarak sorabilirsiniz. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir