icarus eternal

Icarus Eternal Duyuruldu

Icarus Mobile yetmemiş olacak ki, Icarus Eternal adında yeni bir Mobil MMORPG daha piyasaya sürecekler. İşte yeni oyun hakkında tüm detaylar.

Icarus Eternal, Koreli oyun geliştiricisi LINE Games tarafından duyuruldu. LINE Games, daha öncesinde Royal Crown ve Exos Heroes gibi oyunların da geliştiricisi konumunda ve aktif olarak oyunlarını destekliyor. Sakın karışmasın, Icarus Eternal yeni bir mobil MMORPG olacak.

Icarus Mobile yetmemiş olacak ki, bir de Eternal adında yeni bir mobil MMORPG getiriyorlar. Yazının devamında yeni oyunumuz Icarus Eternal hakkında detayları öğrenebilirsiniz.

Riders of Icarus Mobile Oyunları

Riders of Icarus, 2016 yılında NEXON tarafından yayımlanmış bir PC MMORPG oyunuydu. Birkaç yıl ayakta kaldıktan sonra oyun Valofe adındaki bir şirkete satıldı ve şu an oyun bu şirketin elinde.

Valofe; mobil MMORPG piyasasının büyüklüğünü farkında olacak ki, Icarus Mobile adında bir oyun çıkartmıştı geçtiğimiz ay. Hatta size bu oyun hakkında tüm detayları da yazmıştım: https://enestalha.com/icarus-mobile-incelemesi/

Aynı zamanda geçen ay çıkan Icarus Mobile oyununun oynanış videosuna da hemen aşağıdan bakabilirsiniz.

Riders of Icarus adını kullanmaya devam ediyorlar. Icarus Mobile yetmemiş olacak ki, Icarus Eternal adında yeni bir mobil MMORPG daha gelecek. Ancak bu sefer LINE Games markası altında.

Muhtemelen Riders of Icarus adının sahibi, “oyun para kazandırmıyor bari oyunun adını satalım” düşüncesinde ve farklı farklı şirketlere ismi kullanma izni veriyor.

Icarus Mobile insanların beklentisini karşılamadı ve ufak bir kitleyle devam ediyor. Fazla da ömrünün olduğunu düşünmüyorum. LINE Games, akıllı davranırsa kendi oyununu tutturabilir ancak standart mobil MMORPG oyunu olacağını düşünüyorum. Standart derken tam olarak neyden bahsettiğimi bilmiyorsanız “P2W olmayan mobil oyunlar var mı?” yazımı mutlaka okumanızı öneriyorum: https://enestalha.com/p2w-olmayan-mobil-oyunlar-var-mi/

Yazdığım bu yazı, aynı zamanda mobil oyun sektörünün bir eleştirisi. Siz de okuyun ve fikirlerinizi yorum olarak yazarak herkesle paylaşın.

Icarus Eternal Ne Zaman Çıkacak?

Icarus Eternal çıkış tarihi, 2021’in ilk çeyreği olarak tahmin ediliyor. Ertelenme veya oyun hakkında herhangi bir gelişme olursa yine buradan öğrenebilirsiniz.

Siz Riders of Icarus markasının bu kadar sömürülmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Eternal iyi bir mobil MMORPG olur mu? Ön yargıyla yaklaşmak istemiyorum ancak benim hiç beklentim yok. Belki de, mobil MMORPG oyunlarını pek sevmediğim içindir.

Siz de hemen oyun hakkındaki düşüncelerinizi hemen aşağıdaki yorum bölümüne yazabilirsiniz. Bir sonraki duyuruda görüşmek üzere.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.