icarus mobile incelemesi

Icarus Mobile İncelemesi

Riders of Icarus mobil oyunu olan Icarus Mobile'ın kapalı betasına katıldım ve oyunun incelemesinde bulundum. İşte Icarus Mobile hakkında tüm detaylar.

Icarus Mobile, 2016 yılında çıkan PC MMORPG oyunu Riders of Icarus’un mobil versiyonudur. 3 Eylül 2020 tarihinde kapalı beta olarak çıkışını yapan oyun, VALOFE tarafından yayınlanmaktadır. Kapalı betaya katıldım ve oyunu birkaç saat boyunca deneyimledim. Icarus Mobile incelemesi yazısı yazabilecek kadar oynadığımı düşünüyorum ve bu yazıda sizinle oyun içindeki deneyimlerimi paylaşacağım.

Büyük bir heyecanla beklediğim ve size de henüz iki gün önce duyurduğum oyun benim açımdan çok daha iyi olabilirdi. En azından bir Riders of Icarus kalitesi beklerdim. Standart bir mobil MMORPG’den fazlasını sunamadığını düşünüyorum ancak oyunun henüz kapalı beta sürecine yeni girdiğini söylemem gerekiyor. Düzeltilebilir şeyler. Oyunun kapalı betası hakkında tüm detayları buradaki bağlantıya tıklayarak edinebilirsiniz: https://enestalha.com/riders-of-icarus-mobile-kapali-beta-basliyor/

Icarus Mobile Nasıl Bir Oyun?

Mobil MMORPG’lerde sıkça gördüğümüz olay Icarus Mobile‘da da var. Görevi al, yaratık kes, teslim et. Sen ne yapıyorsun? Görevi onayla, göreve git, görevi ver. Hepsi bu. Her şeyi zaten oyunun kendisi yapıyor. Sen ise parlak renklerle bezenmiş yetenekleri izliyorsun. Tek bir yeteneğe bile basmıyorsun. MMORPG oynamak bu mu? Kesinlikle hayır.

Ben şahsen mobil MMORPG oynamayı hiç sevmiyorum ancak böyle oyunları seviyorsanız veya bir oyuna saatlerce vaktinizi veremeyecekseniz Icarus M oynamaktan hoşnut olabilirsiniz. Diğer mobil MMORPG oyunlara göre kalitelidir ancak standart olarak kötüdür. Çünkü diğerlerinden pek de farklı değil. Gözüme çarpan güzel bir özellik şu, yeteneklerde kombo yapabiliyorsunuz. Yani otomatik olarak oyunu oynatmanız her zaman işinize yaramayacak ve Manuel olarak karakterinizi yönetmek zorunda kalacaksınız.

Şunu da söylemem gerekiyor. Riders of Icarus’un ikonlaşmış yaratık evcilleştirme sistemi burada da var.

Mobil MMORPG Tavsiyeleri (2020)
Eğer benim önerdiğim mobil MMORPG oyunlarını merak ediyorsanız hemen buraya tıklayarak sürekli güncellediğim yazıma gidebilirsiniz: https://enestalha.com/mobil-mmorpg-tavsiyeleri-2020 Icarus Mobile’ın da bu listeye ekleneceğini söylemem gerekiyor.

Icarus Mobile Oynanır Mı?

Icarus Mobile, mobil MMORPG oyuncularını mutlu eder belki ancak ben mobil oyun oynamayı seven biri değilim, bu yüzden bana pek de oynanılabilir bir oyun gibi gelmedi. Bugüne kadar çok fazla mobil MMORPG tavsiyelerinde bulundum ve bu tavsiye ettiğim oyunların hepsi birbirine çok benziyordu. Kullanılan renk paletleri, oynanış, yetenekler, atmosfer, oyundaki etkinlikler vesaire hemen hemen her şey birbirinin kopyası gibiydi.

Mobil MMORPG’lerin her biri neden birbirine çok benziyor hiçbir fikrim yok ancak bu oyunlara çok fazla talep var. Eğer siz de bu oyunları seven, sömüren biriyseniz Icarus M sizi memnun edecek bir oyundur ve oynanır.

Icarus Mobile incelemesi yazımı burada sonlandırıyorum çünkü size anlatacaklarım bu kadar. Oyunu bir süre daha oynamayı planlıyorum, eğer güncelleme yapmam gerekirse yaparım. Siz de Riders of Icarus Mobile hakkında neler düşündüğünüzü hemen aşağıdaki yorum bölümüne yazabilirsiniz. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere.

2 Ping & Geri Dönüş

  1. Pingback: Icarus Eternal Duyuruldu - Yeni Mobil MMORPG Geliyor

  2. Pingback: Mobil MMORPG Tavsiyeleri (2021) - MMORPG ve Korku Filmleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.