icarus mobile

Riders of Icarus Mobile Kapalı Beta Başlıyor

Riders of Icarus Mobile kapalı betası çok yakında başlıyor! Kapalı betaya katılmak için yapmanız gerekenler ve tüm talimatlar burada!

İçindekiler

Icarus Mobile, VALOFE ve WEMADE işbirliğiyle hazırlanan bir mobil MMORPG oyunudur. Adından da anlaşılacağı üzere PC MMORPG oyunu olan Riders of Icarus’un mobil versiyonudur.

Her MMORPG’nin mobil platformlara da çıktığını söylüyor ve sürekli eleştiriyordum ancak ilk defa bir mobil MMORPG’yi destekliyor olabilirim. Icarus M, gerçekten gelecek vaad eden bir oyun. Hadi bu yazıyla beraber Riders of Icarus Mobile‘ın detaylarına bakalım. Yazının devamında kapalı betaya nasıl katılacağınız ve nasıl indireceğiniz hakkında tüm bilgiler yazıyor.

Icarus Mobile inceleme yazım için buraya tıklayabilirsiniz: https://enestalha.com/icarus-mobile-incelemesi/

Icarus Mobile Hakkında

Riders of Icarus, PC MMORPG oyuncularının çok yakından tanıyacağı bir oyun. Havada ve karada geçen oyunda, yaratık evcilleştirme sistemi oldukça gelişmişti ve oyundaki hemen hemen her yaratığı evcilleştirebiliyor, binek veya pet olarak kullanabiliyordunuz. Aynı zamanda uçan hayvanlarla havada süzülebiliyordunuz.

Gelenek bozulmuyor ve oyunun mobil versiyonu Icarus M‘de de aynı şeyi yapabiliyoruz. Orijinal oyuna sadık kalındığı için VALOFE’yi tebrik etmek gerekiyor. Klasik bir mobil MMORPG’den fazlasını sunacağını düşündüğüm bu oyunun kapalı betası için 100.000 bin kadar başvuru toplandı ve kapalı beta oyuncularına bol bol ödüller dağıtılacak.

Icarus M kapalı betası hakkında detayları merak edenleri hemen aşağıdaki başlığa alalım.

Icarus Mobile Kapalı Beta Ne Zaman Başlıyor?

Icarus Mobile kapalı beta süreci 3 Eylül ve 5 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Türkiye Saati İle her gün saat 04.00’da kapalı beta başlayacak ve 10.00’da bitecek. Evet, süre bu kadar kısa maalesef. Peki oyunun kapalı betasına nasıl katılacağım? İşte detaylar hemen aşağıda.

Icarus Mobile Kapalı Betaya Nasıl Katılırım?

Oyunun kapalı betasına katılabilmek için öncelikle oyunun internet sitesinden ön kayıt yaptırmanız gerekiyor. Elinizi çabuk tutsanız iyi olur. https://vfun.valofe.com/event/icarusm bu bağlantıya tıklayın ve ön kayıt başvurunuzu yapın. Ardından size Tester olduğunuza dair bir bağlantı gelecek ve Google Play Store üzerinden oyunu indirebileceksiniz.

Icarus Mobile Kapalı Beta Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Kapalı betaya katılan kullanıcılara, oyun açık betaya girdiği zaman bol bol hediyeler dağıtılacağını unutmayın. Tam olarak nelerin dağıtılacağını merak ediyorsanız oyunun internet sitesinden MILESTONE başlığına gidebilirsiniz.

Riders of Icarus Mobile‘ın kapalı betasında yaptığınız her şeyin silineceği de aklınızda olsun.

Icarus M İndirirken Hata Alanlar İçin Çözüm

Oyunu Google Play Store üzerinden indirdikten sonra “proxy server for in app purchases detected. Please delete the tool and restart the app.” hatasını alıyordum ve sorunu çözdüm. Eğer siz de bu hatayı alıyorsanız, telefonunuzun yüklü uygulamalar bölümüne gidin ve “proxy server for inapp purchases” adlı uygulamayı durdurun veya tamamen kaldırın. Sorununuz çözülmüş olacaktır.

Icarus Mobile Sistem Gereksinimleri

Icarus M Android Minimum Gereksinimleri

  • Galaxy S5, Galaxy Note 3, Galaxy S4 LTE
  • Android 5.0
  • 2 GB RAM

Icarus M Android Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • Galaxy S7, Galaxy S7 Edge
  • Android 7.0

Riders of Icarus Mobile hakkında çok daha fazla detay çok yakında internet sitemde olacak. Tüm gelişmeleri https://enestalha.com üzerinden takip edebilirsiniz. Oyunun kapalı betası hakkında merak ettiğiniz her şeyi aşağıdan yorum olarak sorabilirsiniz.

Bir Ping

  1. Pingback: Icarus Mobile İncelemesi - Riders of Icarus Mobile Oynanır Mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir