Eternal Magic Açık Beta

Eternal Magic Açık Beta Tarihi Belli Oldu

Eternal Magic Açık Beta tarihi belli oldu. Peki Eternal Magic açık betası ne zaman başlayacak?

Geçtiğimiz haftalarda Kapalı Beta sürecinde olan yeni MMORPG Eternal Magic’in Açık Beta tarihi belli oldu. Yazının devamında, Eternal Magic hakkında detaylara ve daha fazlasına ulaşabilirsiniz.

Kapalı Beta sürecinde benimde yer aldığım ve oldukça beğendiğim yeni MMORPG Eternal Magic, 16 Eylül 2019 itibariyle Kapalı Beta sürecini başarıyla ve sorunsuz bir şekilde tamamlamıştı.

Yaklaşık 2 hafta boyunca oynanılabilir olan Eternal Magic’in Kapalı Betasını oynayabilmek için, Erken Erişim paketlerinden birine sahip olmak veya GM’ler tarafından “işaretlenmiş” olmak gerekiyordu. İşaretlenmek nedir derseniz, GM’ler bazı hesapları tamamen rastgele bir şekilde “işaretlediler” ve işaretlenen hesaplar Kapalı Betaya katılmaya hak kazanmıştı.

Eternal Magic’in Kapalı Beta süreci nihâyet bitti ve çok gecikmeden Eternal Magic Açık Beta tarihi belli oldu. Sorunsuz bir Kapalı Beta geçirdiklerini açıklayan Eternal Magic yetkilileri, Eternal Magic Açık Beta süreci hakkında hemen aşağıdaki duyuruyu yayınladılar.

Eternal Magic Açık Beta

Eternal Magic Açık Beta

Eternal Magic Açık Beta Tarihi

Eternal Magic dünyasında, 26 Eylül’de harika bir macera başlıyor! 26 Eylül’de herkes bilinmeyeni keşfedecek ve Terrasia’nın sırlarını açığa çıkarmak için yola çıkabilecek.

Yolculuğunuza iki sunucudan birinde başlayabilirsiniz: Andromeda [EU] ve Sagittarius [NA]. Eternal Magic Açık Beta testleri sırasında seviye sınırı kaldırılacak ve karakteriniz seviye 60’a kadar ilerleyebilecek. Kapalı Beta testindeki oyun içi ilerlemeniz sıfırlanacak. Bu noktadan itibaren elde ettiğiniz her şey, sizinle kalacak.

Warrior, Awakened ve Keeper Paketi sahipleri, 23 Eylül’den itibaren Açık Beta testlerine katılabilecekler. Bu paketler hâlâ internet sitemizden satın alınabilir. Herkesten önce oyuna başlamak ve her pakete özel eşyalara sahip olabilmek için hemen bir Erken Erişim paketi sahibi olabilirsiniz. Eternal Magic açıldığında, Erken Erişim paketleri kaldırılacaktır.

Terrasia sizi bekliyor!

Eternal Magic Hakkında

Yukarıda bahsettiğim gibi, “işaretlenen” hesaplardan biri de benim hesabımdı. Böylelikle, oyunun Kapalı Betasını deneyimleyebildim. Zaten ondan önce de Eternal Magic RU sunucusunda oynuyordum. Bu yüzden oyunda biraz deneyim edinmiştim. 

Öncelikle kafasında soru işareti olanlar için, oyun biraz mobil MMORPG oyunlarını andırıyor, onu söyleyeyim. Oyunun yayımcıları 101XP ve adamlar mobil oyun yapıyorlar. Ben bu tip oyunları daha çok sevdiğim için beni rahatsız etmiyor. Sizi bilemem. Eternal Magic hakkında yazdığım diğer yazılarda zaten bolca bahsettim. Dilerseniz okuyabilirsiniz. Hatta aşağıdaki Eternal Magic oynanış videolarından da yararlanabilirsiniz.

Bunlardan daha çok, “Eternal Magic p2w mi?” sorusunu çok duyuyorum. Cevap vereyim: Evet. Oyun mağazasında, sizi geliştirecek öğeler mevcut. Fakat, aynı şekilde bu eşyaları oyun içerisinden de satın alabiliyorsunuz. Yani sadece oyun mağazasına özel eşyalar değiller. Mağazada yer alması bile beni etkiler derseniz, Eternal Magic’i indirmenizi tavsiye etmiyorum. Eternal Magic açıldığında bol bol sohbet edeceğiz bu konular hakkında. Özellikle, Mixer kanalımda Eternal Magic yayınları da yapacağım. Yapacağım canlı yayınlardan haberdar olmak isterseniz, sosyal medya bağlantılarımı kullanabilirsiniz.

Eternal Magic ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi, yorum olarak sorabilirsiniz. Eternal Magic Açık Beta başladığında, Eternal Magic rehber ve Eternal Magic inceleme yazılarıyla da karşınızda olacağım. Eternal Magic hakkında daha önceki yazdığım yazıları hemen aşağıdan okuyabilirsiniz. Ayrıca, Eternal Magic Gameplay videolarını da izleyebilirsiniz. Bir sonraki Eternal Magic yazısında görüşmek üzere. 🙂

Eternal Magic Hakkında Bilgiler
Eternal Magic İncelemesi
Eternal Magic Duyurular
Eternal Magic Kapalı Beta Tarihi Ertelendi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.