eternal-magic-hakkında

Eternal Magic Duyurular

Eternal Magic hakkında yapılan duyurular yer almaktadır.

Merhaba arkadaşlar. Aylardır Kapalı Beta testleri için beklediğimiz Eternal Magic, nihayet bugün açılıyor. Bu yazıda, Eternal Magic Kapalı Beta testleri boyunca yapılan duyuruları okuyabileceksiniz. Bu sayfa, Eternal Magic Açık Beta süreci başlayana kadar güncellenecektir.

Eternal Magic Kapalı Beta Takvimi

Eternal Magic Kapalı Betası 4 Eylül’de yayınlanıyor! Terrasia’yı iki Test sunucusundan birinde savunabileceksiniz. Bunlar: ANDROMEDA[EU] ve SAGITTARIUS[NA] sunucuları. Eternal Magic Kapalı Beta, 4 Eylül’de başlayacak ve 15 Eylül’de bitecek.

Oyun içi mağaza testlerinde ve katılımcıların maksimum seviye olan 50’ye hızlıca ulaşabilmeleri için, tüm karakterler günlük olarak 2000 Elir alacaktır. Lütfen oyun içi ilerlemenizin Kapalı Beta sonunda sıfırlanacağını, Erken Erişim paketlerindeki hediyelerin ise Açık Beta açıldığında kullanıma açılacağını unutmayın.

Lütfen Eternal Magic’de karşılaştığınız sorunları, bize bildirmekten çekinmeyin.

eternal-magic-rehber

Eternal Magic Rehber

Eternal Magic Web sitesine Hoş Geldiniz

Kahramanlar! Eternal Magic resmi web sitesine hoş geldiniz! En son gelişmelerden haberdar olmak için “Haberler” bölümüne bakın. Her şeyle güncel kalın. Oyun içi etkinliklerden, yaklaşan büyük güncellemelere kadar. Burada Eternal Magic hakkında daha fazla bilgi edinebilir, resmi forumda tartışabilir, Erken Erişim paketleri satın alabilir ve tabii ki oyunun kendisini indirebilirsiniz.

Eternal Magic’i buraya tıklayarak indirebilirsiniz. Eternal Magic’i zaten önceden indirmiş olabilirsiniz. O hâlde sadece Kapalı Beta’nın başlamasını bekleyin. Lütfen unutmayın. Sunucular 4 Eylül’de açılıyor ve bunu yeni bir güncellemeyle açacağız. 

Eternal Magic indirme ve kurma aşamalarında bir sorunla karşılaşıyorsanız, rehberimiz size yardımcı olacaktır.

Eternal Magic Kapalı Beta Başladı

101XP’nin yayımcısı olduğu Eternal Magic, TSİ 15.15’de Kapalı Beta’ya başladı. 15 Eylül’e kadar aralıksız bir şekilde Eternal Magic oynanılabilecek. Ardından sunucular kapatılacak ve yaratılan karakterler silinecek. Kapalı Betaya katılabilmek için; ya bir Erken Erişim paketi almalıydınız, ya da dua edip GM’lerin sizi Kapalı Beta için “işaretlemesini” beklemeliydiniz. Eternal Magic Kapalı Betasına katılacak olanlar, rastgele bir şekilde seçildi. Eternal Magic hakkında detaylar için beni takip etmeye devam edin!

Eternal Magic hakkında diğer yazılar;
Eternal Magic Hakkında Bilgiler
Eternal Magic İncelemesi
Eternal Magic Kapalı Beta Tarihi Ertelendi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.