Dabbe 7 Ne Zaman Çıkacak?

Dabbe 7 ne zaman çıkacak? Dabbe 7 vizyon tarihi belli oldu mu? Dabbe 7 konusu ne olabilir? İşte merak ettiğiniz her şey burada!

Türkiye’ye korku filmini getiren ve Türk korku kültürünü her daim geliştirmeye çalışan Hasan Karacadağ’ın yeni filmi Dabbe 7 ne zaman çıkacak?

Dabbe 7
Dabbe 7 Hakkında
Hasan Karacadağ aylardır Dabbe 7 El Nazar etiketiyle Instagram hesabından sürekli film hakkında ipuçları paylaşıyor. Mesela bir paylaşımında Dabbe 7‘nin bir test sahnesini Japonlara izlettiğini ve Scream’den çok daha iyi olduğu yönünde yorumlar aldığını söylemişti. Başka bir paylaşımında ise Dabbe 7‘de Hasan Karacadağ’ı bile korkutan detayların olduğunu söylemişti.

Dabbe 7 Ne Zaman Çıkacak?

Dabbe 7‘nin kusursuz olması için uğraşan Hasan Karacadağ, Dabbe 7‘nin çok yakında çıkacağını da Instagram hesabından “Yaklaşıyor, yaklaşmakta olan..” etiketiyle sevenleriyle paylaşmıştı. Yani bu kadar uzun süre beklediğimize kesinlikle değecek bir film olacak bence.
Şuan için film hakkında en ufak bir detay bile yok. Tek bildiğimiz şey Türkiye’de çekilmiş en iyi korku filminin Dabbe 7 olacağı. Her filminde kendini bir üst basamağa çıkartabilmeyi başaran Hasan Karacadağ umuyorum ki en yakın zamanda fragmanı duyuracaktır ve ardından Dabbe 7‘nin vizyona gireceği günü açıklayacaktır. Böylelikle Hasan Karacadağ ve filmlerini hayranlıkla seyredenler ise “Dabbe 7 ne zaman çıkacak?” sorusunun cevabını bulmuş olacaklar.
Dabbe 7‘nin konusu hakkında henüz bir açıklama yok ancak Hasan Karacadağ’ın Instagram hesabından paylaştığı ipucu görsellerine bakabilirsiniz. Aynı şekilde filmin resmi afişi de daha yayınlanmadı. İnternette gördüğünüz Dabbe 7 afişleri fan yapımıdır ve gerçeği yansıtmamaktadır. Dabbe 7 hakkında bütün duyuruları burada yazacağım. Film hakkında ki bütün gelişmeleri buradan takip edebilirsiniz. 
Dabbe 7 hakkında ki tek dileğim umarım o kadar beklediğimize değer ve hayal kırıklığı bir film olmaz. Ama ben bu kadar bekleyişten sonra fazlasıyla umutluyum.
Dabbe 7‘nin fragmanının yayınlanmasını beklerken Dabbe serisinin beğenilen filmlerinden biri olan Dabbe 5 filmini, TAFF’ın resmi Youtube kanalından yani hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.
*GÜNCELLEME*

Biz Dabbe 7 vizyon tarihi beklerken; Box Office’in duyurusuna göre, Hasan Karacadağ’ın bu yaz yeni bir korku filmi vizyona girecek. Filmin ismi ise: Cinn@! Yani galiba Dabbe 7‘nin çıkmasını biraz daha bekleyeceğiz gibi gözüküyor. Cinn@ filmi hakkında yazdığım yazıya, BURAYA TIKLAYARAK ulaşabilirsiniz. Dabbe 7 veya Hasan Karacadağ filmleri hakkında herhangi bir detay öğrenirsem burayı yeniden güncelleyeceğimden emin olabilirsiniz.

Dabbe 7 vizyon tarihi hakkında yazdığım yazıyı da okuyabilirsiniz. Dabbe 7 hakkında güncel haberler ve çok daha fazlasını içermektedir. Dabbe 7 haberlerini okumak için takipte kalın.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir