Cem Korkmaz İntihar Mı Etti?

Bazılarımızın Recep İvedik 4 filmiyle tanıdığı, bazılarımızın da Oha Diyorum kanalından tanıdığı ünlü Youtuber Cem Korkmaz intihar etti. Oha Diyorum kanalıyla ünlenen ve daha sonra Oha Diyorum kanalından ayrılıp yola tek başına devam eden ünlü Youtuber, Cem Korkmaz‘ın intihar ettiği söylentileri internette hızla yayılmıştı.

Cem korkmaz intihar
Cem Korkmaz İntihar mı Etti?

Ünlü Youtuber Cem Korkmaz‘ın intihar ettiği haberleri internette bir anda trend oldu ve herkes Cem Korkmaz‘ın intihar ettiğini düşündü.

Daha sonra Burak Güngör ve bazı ünlü Youtube fenomenleri Twitter hesaplarından duyurular paylaşarak Cem Korkmaz‘ın intihar ettiğini doğruladılar.

Cem Korkmaz gencinden yaşlısına kadar herkesin sevdiği biriydi. Bu intihar haberi sevenlerini ve sevmeyenlerini büyük yasa boğdu.

Cem Korkmaz neden intihar etti? haberlerine itibar etmeyin çünkü henüz kimse bilmiyor ve net bir açıklama yok. Cem Korkmaz‘ın intihar haberinden sonra art niyetli kişiler bazı olaylardan bahsediyor ve bu yüzden intihar etti diyorlar.. Yakın zamanda yakınları tarafından gerçekler anlatılacaktır. Savcının olay yerine gittiği de söyleniyor.

Cem Korkmaz‘ın intihar görüntüleri diye görüntüler paylaşanlar var. Bu videolarda art niyetli kişiler tarafından oluşturulmuş yalan görüntülerdir. Lütfen itibar etmeyiniz. Cem Korkmaz‘ın ailesine ve sevenlerine sabır dileriz.

2 Yorum

  1. dünya Cevapla

    Yazık oldu adamcağıza. İyi de bir kardeşimize benziyordu. Ama işte insanın içinde kopan fırtınalara bilemiyoruz. Allah rahmet eylesin. Kesinlikle intihar diye paylaşılan görüntülere itibar etmeyin.

  2. serap Cevapla

    yazık oldu. gencecik çocuktu. Recep ivedik le herkes görüp sevmişti. artık çocuğun ne derdi varsa, kim durduk yere intihar eder ki. Allah rahmet eylesin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.