bless mobile incelemesi

Bless Mobile İncelemesi – Oynanır Mı?

JOYCITY tarafından yayınlanan yeni mobil MMORPG oyunu Bless Mobile incelemesi ve oyun hakkında bilmeniz gereken tüm detaylar burada yer alıyor.

İçindekiler

Bless Mobile, JOYCITY tarafından yayımlanan yeni mobil MMORPG oyunudur ve henüz Google Play Store ve App Store’a çıkışını yapmamıştır. Şu an ön kayıt başvuruları alan oyunu denemiş biri olarak, sıradan bir mobil MMORPG mi yoksa gerçekten oynanılabilir bir oyun mu olduğunu bu yazıda sizlere anlatacağım. Dilerseniz Bless Mobile inceleme yazımıza başlayalım.

Yeni mobil MMORPG oyunu Bless Mobile ilk duyurulduğu zaman yazmış olduğum yazıyı okuyarak oyunun özellikleri hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz: https://enestalha.com/bless-mobile-hakkinda-bilgiler/

Bless Mobile Hakkında

Sonda söyleyeceğimi başta söylemek istiyorum. Bless M, bildiğiniz mobil MMORPG oyunlardan farklı hiçbir şey sunmuyor. Zaten sizinle paylaştığım oynanış videosundan da bunu kolaylıkla görebilirsiniz.

“Farklı bir şey sunmuyor” derken neyden mi bahsediyorum? Buradaki https://enestalha.com/mobil-mmorpg-tavsiyeleri-2020/ mobil MMORPG tavsiye yazımda anlattığım ve önerdiğim oyunlardan bir farkı yok.  Zaten oyunları aynı oyun motoruyla geliştirdikleri için çoğu da birbirine benziyor.

Ancak iyi yönleri de yok değil. Örneğin, ödeme sistemini TL ile yapmışlar. Kuru kaçtan aldılar bilmiyorum ancak Türk Lirası ile oyun marketinden alışveriş yapabilirsiniz. Mobil MMORPG oyunlara para dökmeyi seviyorsanız ilginizi çekecektir.

Bless Mobile hakkında şunu da söylemeliyim ki, şu an hangi sunucu üzerinden bağlandım bilmiyorum fakat Ping çok yüksekti. Oyun Google Play Store’da Türkiye için yayınlandığında böyle bir sorun olmayacaktır muhtemelen ancak şu an APK olarak yükleyerek oynamayı düşünüyorsanız, pek de başarılı olamayabilirsiniz.

Yukarıda paylaştığım Bless Mobile oynanış videosundan da ne kadar yüksek bir Ping ile oynadığımı görebilirsiniz.

Her şey bir yana, oynarken yaptığım tek şey SKIP tuşuna basmak oldu. Onun haricinde hiçbir yere elinizi bile değdirmeseniz karakter ilerliyor olacak.

Oyunun ön kayıt sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.joycity.blessmobileglobal&hl=tr&gl=US

Bless Mobile Türkçe Mi?

Türkçe değil. Zaten yeni çıkan mobil MMORPG oyunlarının hiçbiri Türkçe dil desteği ile beraber çıkmıyor. Bu oyunda da Türkçe yok ve muhtemelen gelmeyecektir. Ancak oyun gerçekten kolay gözüktüğü için, İngilizce olsa bile rahatlıkla oynayabilirsiniz diye düşünüyorum.

Bless Mobile Oynanır Mı?

Oyunun yayımcı şirketi JOYCITY. Bu bile sanırım her şeyi açıklıyordur ancak anlatayım. JOYCITY, Google Play Store üzerinde yayın yapan en Pay to Win şirketlerden biridir. Şu an yayında olan oyunlarına bakacak olursanız, hepsinin çok ağır şekilde sizi para ödemeye yönlendirdiğini görebilirsiniz.

Bless Mobile p2w bir oyun olacaktır şüphesiz. Ücretsiz mobil MMORPG oynamak maksadıyla Bless M oynamaya niyetlendiyseniz şimdiden vazgeçmenizi öneririm.

Sonuç olarak, Bless Mobile ücretsiz ve Pay to Win olmayan oyunlar arayanlara önermeyeceğim bir oyundur ancak Pay to Win olmayan MMORPG oyunlar var mı ki? Sizin için burada anlattım: https://enestalha.com/p2w-olmayan-mobil-oyunlar-var-mi/

Bless Mobile inceleme yazımı burada bitiriyorum. Yaklaşık 2.5 GB’lık bu dev oyun hakkında merak ettiğiniz her şeyi hemen aşağıdaki yorum bölümüne yazabilirsiniz.

2 Ping & Geri Dönüş

  1. Pingback: Bless Mobile Hakkında Bilgiler - MMORPG ve Korku Filmleri

  2. Pingback: Mobil MMORPG Tavsiyeleri (2023) - MMORPG ve Korku Filmleri

7 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir