bless-mobile

Bless Mobile Hakkında Bilgiler

Bless Mobile hakkında bilgiler ve yeni Mobil MMORPG Bless Mobile hakkında her şeyi burada bulabilirsiniz.

Bless Mobile‘ın resmi tanıtımı için geçen günlerde Güney Kore’de bir lansman düzenlenmesi gerekiyordu ancak hâli hazırda Korona Virüs sebebiyle oyunun yayımcısı JoyCity ve geliştirici şirketi ThinkFun bir canlı yayın yapmak zorunda kaldılar. Bu canlı yayınla beraber Bless Mobile hakkında bilgiler geldi. Bless Mobile hakkında detayları merak ediyorsanız yazıyı okumaya devam edin.

Joycity tarafından yayınlanan mobil MMORPG oyunu Bless Mobile’ı oynadım ve sizin için inceledim. Bless Mobile inceleme yazımı buradaki bağlantıya tıklayarak okuyabilirsiniz: https://enestalha.com/bless-mobile-incelemesi/

Bless Mobile Detaylar

  • Benzersiz Karakter Yaratma Ekranı – Karakter özelleştirmeleri için parmağınızı sürükleyip karakterin üzerine bırakabilirsiniz. Bu zamana kadar ki Mobil MMORPG‘ler arasında en geniş karakter yaratma ekranına sahip oyun.
  • Combat Kontrolleri – PVE ve PVP modlarında otomatik modun pek de iyi bir fikir olmadığı anlaşıldı. Manuel olarak oynanması zorunlu olan PVE ve PVP modları yer alacak.
  • Çeşitli İlerleme Yolları – Thinkfun, oyunda ilerlemek için sadece canavar avlanmaması gerektiğini savunuyor. Keşif, uçurum modu ve birkaç farklı şey daha yer alacak. Daha fazla detay yakında belli olacak.
  • Açık Dünya Gerçek Zamanlı Savaş – Görünüşe göre oyundaki her şey gerçek zamanlı olarak gerçekleşecek. Otomatik hiçbir şey bulunmayacak.
  • Silah ve Zırhlar Yok Olmayacak – Bless Mobile‘da eşya yükseltimi yaparken eşyalar yanmayacak/yok olmayacak. Oyuncuların bunun için endişelenmesine gerek yok. Ayrıca bütün eşyalar oyun içerisinden elde edilebilecek ve her eşya Legend seviyeye kadar yükseltilebilir olacak.
  • Açık Artırma Sistemi – Oyunda birebir ticaret olmayacak ve oyun piyasası kontrol edilecek. Böylelikle uçurum fiyatlar olmayacak.
  • Oyuncuların İstekleri Dinlenecek – Bless Mobile’ın nasıl bir Mobil MMORPG olacağını biliyoruz ancak oyun oyuncuların isteğine göre büyük oranda değiştirilmeye açık.
  • Yeni Başlayanlar Loncası – Oyunda 30. seviyeye ulaşana kadar herkes aynı loncada bulunacak. Böylelikle Bless Mobile’ı tanıyana kadar birileriyle beraber oyunu oynayabilirsiniz ve lonca sistemini iyice tanıyabilirsiniz.

Bless Mobile Oynanır Mı?

Her geçen gün yeni bir Mobil MMORPG piyasaya geliyor ancak Bless Mobile’dan oldukça ümitliyim. Çoğunlukla tek düze ve her şeyi otomatik yapan Mobil MMORPG dolu piyasa. Bu oyun, öyle olmayacaklarını iddia ediyorlar. Ne kadar doğru olacak veya sözlerinde duracaklar bilmiyoruz ancak öyle olmalarını ümit ediyorum. Şayet her şeyin Manuel yapıldığı bir Mobil MMORPG olursa, çok başarılı bir oyun olur.

Bless’in PC’deki başarısız girişiminden dolayı Bless Unleashed adında yeni bir MMORPG yaratıldı bildiğiniz gibi. Ancak maalesef sadece XBOX üzerinden oynanılabiliyor. PC MMORPG oyuncuları ise gözleri yaşlı bir şekilde sadece seyrediyor. İlk oyundan büyük ders alındığı için Bless Unleashed oldukça kaliteli bir MMORPG oldu. Xbox MMORPG tavsiyesi arayanlar varsa mutlaka oynasınlar.

Bless Mobile Ne Zaman Çıkacak?

Maalesef oyunun ne zaman çıkacağı hakkında bir bilgi yok ancak ben fazla uzun süreceğini düşünmüyorum. Oyun hakkında her şey az çok belli zaten. 2020 bitmeden Bless Mobile oynanılabilir olur diye düşünüyorum. Geliştirici veya yayımcı ekipten herhangi bir bilgi geldiğinde burayı yeniden güncelleyeceğim.

Siz Bless Mobile hakkında ne düşünüyorsunuz? Oyun özelliklerini beğendiniz mi? Lütfen yorum olarak oyun hakkında ne düşündüğünüzü herkesle paylaşın!

Bir Ping

  1. Pingback: Bless Mobile İncelemesi - Oynanır Mı? - MMORPG ve Korku Filmleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.