Annabelle 2 Geliyor

Korku filmi denince akla ilk gelen yönetmenlerden biri olan olan James Wan’ın yeni filmi olan Annabelle 2, 18 Ağustos 2017’de vizyona girmeye hazırlanıyor.

Annabelle 2
Annabelle 2
Serininin ilk filmi olan Annabelle, eleştirmenler tarafından bir hayli eleştiri alsa bile filmi izleyenler ve Korku Seansı hayranları Annabelle filmini çok beğenmişti. Ben de beğenmiştim elbette 🙂
James Wan, Annabelle filmindeki sözde başarısızlığını unutturmak için Annabelle 2 için  muhteşem bir senaryo ve atmosfer hazırladığını belirtmişti. Filmin oyuncularına baktığımızda da eski serilerdeki oyuncularında bulunduğunu görüyoruz. Umuyorum ki Annabelle 2 bizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır. Film hakkında aldığım ufak bilgilere göre, Annabelle 2, aslında serinin ilk filmi gibi olacak. Muhtemelen Annabelle bebeğinin yapılış sürecini ve ilk olaylarını izleyeceğiz. Bir diğer bilgi ise, Annabelle‘in Korku Seansı serisinde ki Valak ile bir bağlantısı olduğu. Film vizyona girdiğinde bütün bu soruların cevabını bulacağız.
James Wan’ın her filmi gibi Annabelle 2‘de umuyorum ki başarılı olacaktır. Zaten filmin fragmanını bile izlediğinizde korkuyu iliklerinize kadar hissediyorsunuz. Fragmandan anladığımız kadarıyla ürpertici bir evde, bebeğin yaptıklarını ufak bir çocuğun gözüyle izleyeceğiz. 
Annabelle 2 filmin konusundan anladığım kadarıyla yine gizli saklı bir yerde duran Annabelle (Annabelle Higgins) bebeğimizi bir rahibe için açıyorlar. Bebeği açtıktan sonrada evdeki kızı etkisi altına alıyor ve korkulu günler başlıyor.
Filmin konusu klasik korku filmleri gibi olsa da güzel bir film olacağını düşünüyorum. 18 Ağustos’u heyecanla bekliyorum. İnanıyorum ki kesinlikle pişman olmayacağımız bir film. Bu arada filmin afişi de bu zamana kadar gördüğüm en iyi afişlerden birisidir 🙂
Size tavsiyem eğer Annabelle 2‘yi izlemeyi düşünüyorsanız, kesinlikle sinemada izleyin. İnanıyorum ki pişman olmayacaksınız. Filmi izledikten sonra yorumunuzu bizimle paylaşırsanız çok mutlu oluruz.
Yabancı izleyicilerin Annabelle 2 hakkında yazdığı yorumları Türkçe olarak BURAYA TIKLAYARAK okuyabilirsiniz.
Annabelle 2‘nin fragmanını izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.