project-odin

Yeni Mobil MMORPG: Project Odin Geliyor

Yeni Mobil MMORPG Project Odin geliyor! Project Odin çıkış tarihi ve oyun hakkında bilinen tüm detaylar burada!

İlk defa geçtiğimiz Ağustos ayında ortaya çıkan Lionheart Studio, Güney Kore merkezli bir oyun geliştiricidir. Lionheart Studio, geçtiğimiz günlerde Project Odin adında yeni bir mobil MMORPG üzerinde çalıştıklarını duyurdu. Unreal Engine 4 oyun motoruyla geliştirilen oyun, gerçekçi ve sürükleyici bir oyun deneyimi için 3D tarama ve Motion Capture ile desteklenecek ve bu mobil oyun sektöründe de bir ilk olacak. Project Odin adı verilen bu yeni mobil MMORPG, önümüzdeki yıl Güney Kore’de yayınlanması bekleniyor.

Odin Valhalla Rising çıkış tarihi ve yeni sinematikler hakkında tüm detaylar burada: https://enestalha.com/odin-valhalla-rising-yeni-sinematik-yayinlandi/

Aynı zamanda, Project Odin’in adından da anlaşılacağı üzere İskandinav mitolojisi ile ilgili olacağı söyleniyor. Özellikle mitoloji temalı MMORPG oyun oynamayı sevenler için oldukça iyi bir seçenek olacaktır. Project Odin hakkında daha fazla detay için yazıyı okumaya devam edin.

Project Odin Hakkında

Project Odin hakkında ilk söylenen şeylerden birisi şu oldu: Odin, Freyja, Loki, Thor ve diğer ikonik isimlere hazır olun! Bu da demek oluyor ki, oyunda bolca mitolojik karakter bulunacak. Hatta oyunun Teaser’ın da da bunu görebilirsiniz. Yazının sonunda sizinle paylaşacağım.

Project Odin Teaser videosundan da anlaşılacağı üzere, oyun oldukça büyük bir açık dünyaya ve devasa büyüklükte yaratıklara ev sahipliği yapacak. Yakında telefonlara soğutucu takmamız gerekirse şaşırmayın. 🙂

Yeni Mobil MMORPG oyunu ayrıca “Ultra Gerçekçi bir Mobil MMORPG deneyimi” olarak tanımlanıyor. Bakalım Lionheart Studio dedikleri gibi devasa bir oyun çıkarabilecek mi? 🙂 Teaser videosundan da gördüğümüz kadarıyla öyle olacak ancak bazen bu videolar yanıltıcı olabiliyor. Bu yüzden oyun hakkında daha fazla detay beklesek fena olmaz.

project-odin-gameplay

Odin Projesi: Yeni Mobil MMORPG

Project Odin Ne Zaman Çıkacak?

Bu yazı, oyun duyurulduğu gün yazılmıştı. 24.11.2020 itibariyle çıkış tarihi ve diğer detaylar değişti. Odin: Valhalla, 2021 yılında yani önümüzdeki yıl PC ve mobil platformlar için çıkış yapacak.

Gerçekçi bir mobil deneyim sunacak olan ve telefonlarımızı bir hâyli zorlayacak gibi gözüken Project Odin ne zaman çıkacak? Oyun henüz yeni duyuruldu ve yakın bir zamanda çıkmasını bekleyemeyiz elbette. Ancak, merak etmeyin!

Ben, sizin için oyunun bir takipçisi olacak ve her yeni haberde sizi buradan haberdar edeceğim. Ayrıca, Project Odin Gameplay videosu veya ona benzer bir şey paylaşırlarsa da buradan izleyebilirsiniz. Şimdilik elimizde bir tane Teaser videosu duruyor.

Oyunun ne zaman çıkacağı ile ilgili tahminlerde bulunacak olursak, 2021’de Güney Kore’de yayınlanması bekleniyor. Avrupa bölgesine çıkması ise 2022 yılını bulur diye tahmin ediyorum. Belki daha geç bile olabilir zira bu Güney Kore’den gelecek olan geri dönüşlere bağlı. Şimdilik, tahminlerimize göre çıkış tarihi 2022 diyebiliriz. Biz, o yıla gelene kadar onlarca yeni MMORPG oynarız zaten.

Açıkçası böyle devasa oyunların hatta genel olarak MMORPG oyunların mobil platformlara gelmesi taraftarı değilim zira saatlerimizi, günlerimizi bizden alan bir oyun için ufak bir telefon ekranına bakmak sağlığımız ve telefon açısından pek de iyi olmayacaktır. Yani, böyle bir oyunu oynamak şarjımızı baştan sona en fazla iki saat dayandırabilir herhalde. 🙂

Project Odin hakkında haberler geldikçe sizi bilgilendirmeye devam edeceğim. Lütfen yeni mobil MMORPG oyunu hakkında merak ettiklerinizi ve oyun hakkında düşündüklerinizi yorum olarak hemen aşağıya yazın! Ayrıca, oyunun Teaser videosunu da izlemeyi unutmayın.

Şu an yani 2020 yılında oynayabileceğiniz mobil MMORPG oyunları arıyorsanız Mobil MMORPG Tavsiyeleri başlığımı şiddetle öneririm. Günümüzde oynayabileceğiniz en iyi MMORPG oyunlarını sıraladım. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere.

2 Ping & Geri Dönüş

  1. Pingback: Mobil MMORPG Tavsiyeleri (2020) - Enes Talha - Kült İçerik Üreticisi

  2. Pingback: Odin Valhalla Rising - Yeni Sinematik Yayınlandı - Enes Talha

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.