odin valhalla rising

Odin Valhalla Rising – Yeni Sinematik Yayınlandı

MMORPG oyuncularının heyecanla beklediği yeni PC ve mobil MMORPG oyunu Odin Valhalla Rising hakkında yeni sinematikler yayınlanmaya devam ediyor!

İlk defa 2020 yılında “Project Odin” olarak duyurduğum yeni mobil MMORPG oyunu Odin Valhalla Rising, çok yakında oyun ve mitoloji hayranlarıyla buluşacak. Geliştirici Lionheart Studio ve yayımcı Kakao Games’in yayınladığı sinematiklere bakacak olursak, oyunun çıkışına az bir süre kaldığını tahmin etmek mümkün. Hadi bu Cross Platform destekli yeni oyun hakkında detaylara ve çıkış tarihi hakkında bildiklerimize bakalım!

Unreal Engine 4 motoruyla geliştirilen ve ilk olarak mobil MMORPG olarak lanse edilen oyun, çıkış yaptığı zaman Cross Platform desteğiyle gelecek. Yani PC ve mobil MMORPG oyuncuları eş zamanlı olarak oyunu oynayabilecekler. Zaten böylesine devasa bir MMORPG’nin sadece mobil cihazlar için olması üzücü olurdu. PC MMORPG oyuncuları da artık bu oyunu hevesle bekleyebilirler.

İşte Kakao Games’in 9 Mart 2021 tarihinde yayınladığı Odin Valhalla Rising Loki sinematiği:

Odin Valhalla Rising Çıkış Tarihi

Geçtiğimiz yıl Project Odin MMORPG oyununu size duyurduğum yazıda, oyunun 2021 yılında çıkacağını belirtmiştim. Zaman ilerledikçe, bazı şeyler daha da netleşiyor.

Odin Valhalla Rising çıkış tarihi için Türkiye, Avrupa ve dünyanın geri kalanı biraz bekleyecek çünkü Kore ve Tayvan sunucularının 2021 yılının son çeyreğinde açılması planlanıyor.

Bu sebeple, güncellemeler için beni takip etmeye devam edin. Oyunu duyurduğum ve bazı bilgiler verdiğim yazıyı da buradaki linke tıklayarak okuyabilirsiniz: https://enestalha.com/yeni-mobil-mmorpg-project-odin-geliyor/

Odin Valhalla Rising Hakkında

Valhalla Rising, İskandinav mitolojisini ve tarihini uyarlayan yeni Açık Dünya MMORPG oyunudur. PC ve mobil cihazlar için Unreal Engine 4 ile geliştirilen oyun, Odin tarafından yönetilen görkemli ve devasa Valhalla’daki destansı savaşlara odaklanacak.

Böylesine kaliteli bir MMORPG’nin ücretli mi ücretsiz mi olacağı da oyuncular arasında merak edilen konulardan biri. Peki Odin Valhalla Rising ücretsiz mi olacak?

Geliştirici Lionheart ya da yayımcı Kakaos Games oyunun paralı mı olacağı konusunda bir bilgi vermedi fakat genellikle Kore menşeili oyunlar ücretsiz olarak sunuluyor ancak çok fazla Pay to Win (p2w) öğeler barındırıyor. Bakalım Odin Valhalla Rising p2w olacak mı? Bekleyip göreceğiz.

Oyun hakkında daha fazla güncelleme, haber ve yenilik için beni takip etmeye devam edebilir ve tamamen Türkçe olarak tüm MMORPG haberlerini okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.