WhatsApp’a Bahsedenler Özelliği Geldi

Whatsapp geliştirici ekibi, Whatsapp için yeni bir güncelleme yayınladı. Yayınlanan güncelleme de ufak tefek iyileştirmelerin yanında en önemli özellik “bahsedenler” adında bir özelliğin gelmiş olması.

Whatsapp Bahsedenler Özelliği
WhatsApp Bahsedenler Özelliği

Dünyanın en popüler ve en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp, yeni yayınlandığı güncellemeyle beraber bahsedenler özelliğini devreye soktuğunu söylemiştik.

Whatsapp’ın yeni yayınladığı güncelleme olan 2.18.20, şuan için yalnızca IOS kullanıcıları tarafından kullanılabilir durumda. Birkaç gün içerisinde Android kullanıcıları için de paylaşılacağını düşünüyorum.

WhatsApp Bahsedenler Özelliği Nedir?

Önceden grup mesajlaşmalarında etiketlendiğiniz zamanda bakmazsanız eğer konuşma çok uzun sürdüyse tekrar geçmişe gidip sizin hakkında ne dendiğini bulamıyordunuz.
Whatsapp geliştirici ekibi buna bir çözüm üretti ve Whatsapp bahsedenler özelliğini devreye soktu.

Whatsapp Bahsedenler Özelliği
Whatsapp Bahsedenler Özelliği

Artık grup mesajlaşmaların da etiketlendiğiniz de siz telefon başında olmasanız bile binlerce mesajın arasından etiketlendiğiniz mesajların arasında kendinizi kolaylıkla bulabilirsiniz.

WhatsApp Güncellemeleri

Whatsapp’ın yeni yayınladığı güncelleme de sadece bahsedenler özelliği gelmedi tabii ki.
Artık grup yöneticileri grup üyelerinin en başında yer alacak ve grup üyelerini kolaylıkla bulabilmeniz için de bir arama butonu eklendi.
Son olarak gelen güncelleme içeriği ise, önceden alıntılanan bir mesajda emoji varsa küçük gözüküyordu. Artık alıntıladığınız mesajda bir emoji varsa, o emoji de büyük gözükecek.

WhatsApp yeni güncellemesini buradan indirebilirsiniz: BURAYA TIKLAYIN

4 Yorum

  1. cemal altıntaş Cevapla

    son derece güzel bir durum önceden kim ne yazmış hakkında zorlanıyorduk sabah bir kalkıyorsun grupta 900 mesaj geri git git git zor zar buluyorsun sana yazılanı on numara oldu bu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.