instagram-video-izlenme-satin-al

Instagram Videolarınızı Keşfet’e Taşıyın

İçindekiler

Sosyal medya insanlara eğlenmenin ötesinde isim ve markasını duyurmak, ticari faaliyetler yürütmek adına büyük fırsatlar sunmaktadır. Günümüz dünyasının internet üzerinden yürütülmesinin etkisi Instagram üzerinde de görülmektedir. Sayısız marka, firma ya da kişiler kendi adına sayfalar açmakta bu sayfaların geniş kitlelere yayılması adına çabalar sarf etmektedir. Özellikle Keşfet bölümü, daha fazla kullanıcıya hitap edebilmek için çaba sarf edilen başlıca alan olmaktadır.

Instagram üzerinde eskiden kısa süreli videolar ve fotoğraflar paylaşılmaktaydı. Günümüzde gerek rakip uygulamalar gerekse firmanın gelişim isteği ile Keşfet bölümü oluşturuldu. Takip edilmeyen kullanıcıların dahi videolarına erişebilmek böylece mümkün kılındı. Keşfet’e çıkabilmek içinse bazı taktiklerin uygulanması gerekiyor. Özellikle videonuzun daha fazla kişiye hitap etmesini isterseniz Instagram izlenme satın al bunlardan ilki olmaktadır.

Keşfet’e Video Düşürme Taktikleri Nelerdir?

Keşfet üzerinde videoların yayılması çok kısa sürede mümkün olur. Diyelim bir marka sahibisiniz ve Instagram profiliniz üzerinden ürün tanıtımları yapıyorsunuz. Satışlarınızı arttırmak en temel isteğiniz olacaktır. Hedeflenen bu satışlar içinse markanızı takipçileriniz ötesine taşımak gerekir. Kısa ve dikkat çekici videolarınızı Keşfet’e düşürdüğünüz anda geniş bir kitleye hitap edebilirsiniz. Gelin Keşfet’e düşme taktikleri neler birlikte inceleyelim.

1-      İnstatakipci.com İzlenme Satın Alın

Keşfet üzerinde yer almanın ilk kuralı çok izleyiciye hitap etmektedir. Instagram algoritmaları eğer videonuzun birçok kullanıcıya hitap ettiğini düşünür ve izlenme sayısını çok görürse bunu farklı kullanıcılarına da sunmak isteyecektir. Bu yüzden izlenme/ görüntülenme sayısınız artması işinize yarayacaktır.

Site üzerinde güvenilir işlemler yapılmaktadır. İsterseniz Türk isterseniz bot takipçi alabilir ya da takipçi olmadan direkt görüntülenme satın alabilirsiniz. Instatakipci.com üzerinde:

  • Uygun fiyatlarla görüntülenme,
  • Görüntülenme ya da takipçi sayısının sabit kalması,
  • İstediğiniz saatler içinde görüntülenme alma fırsatı,
  • İzlenme olmadığı durumlarda para iadesi hakkı,
  • Hesap şifresi almadan güvenilir işlem yapma gibi hizmetler bulunur.

2-      Güncel Şarkı ve Akımları Takip Edin

Çekilecek bir videonun çok sayıda kullanıcıya hitap etmesinin koşullarından birisi güncel takibinde bulunmaktır. Genelde çok dikkat çeken bir şarkı ya da akım videosu milyonlarca kişiye yayılabilmektedir. Bu durumda sizler de Keşfet üzerinde yerinizi ayırtmak için akımlara katılın. Akımlarda yer alan müzikleri kullanın.

3-      Hashtag/ Etiket Kullanımı Yapın

Profilinize yükleyeceğiniz videolara etiketler koymanız, o etiketi araştıracak kişilerin karşısına içeriğinizin çıkmasını sağlayacaktır. Örneğin Keşfet’te bulunan videoların birçoğunda #keşfet #keşfetteyiz gibi hashtagleri görmeniz mümkündür. Sadece bu işlemi yaparak yer almanız mümkün olmasa da diğer adımları da takip ettiğiniz de Keşfet’e düşme olasılığınız artacaktır.

4-      Takipçi Sayınızı Arttırın

Instagram uygulaması, takipçi sayısı fazla olan hesaplara diğerlerine nazaran daha çok önem veriyor. Çünkü fazla takipçi etkileşimi ve sürekli aktifliği getirecek bir unsurdur. Uygulama üzerinde ne kadar fazla takipçiniz varsa ve aynı orantıda aktif olursanız Keşfet’e düşmeniz kolaylaşacaktır. Doğal takipçi satın al seçenekleri ile Instatakipci.com sitesi sizlere bu konuda da kolaylık sağlıyor.

Siteyi ziyaret ettiğinizde göreceksiniz ki farklı paket imkânları bulunuyor. Dilerseniz sosyal medya hesaplarınıza beğeni dilerseniz takipçi alabilirsiniz. Rakamlar oldukça esnektir, hedeflediğiniz rakamların girişini yapmanız yeterli olacaktır. Altta güncel fiyatlandırmayı site sizin için belirleyecektir. Ve elbette sosyal medya hesabınızı da yazdıktan sonra etkileşim hedeflenen süre içerisinde hesabınıza tanımlanacaktır.

5-      Kullanıcıların Aktif Olduğu Saat Dilimlerini Tercih Edin

Paylaşım yapılacak video ya da fotoğrafların etkileşim alması herkes tarafından hedeflenir. İnsanların uygulama üzerinde en çok bulunduğu saatlere dikkat ederek paylaşımlarınızı zamanlamanız sizlere daha iyi dönüşler olmasını sağlayacaktır. Instagram üzerinde genelde paylaşımlar akşam 7-8 civarında yapılmaktadır. İş çıkışı, yemek sonrası çoğu kullanıcı sosyal medya hesaplarında takılmaya başlayacağından gönderilerinizin değeri daha fazla artabilir.

Paylaş