Ücretsiz Domain Alma

Yeni internet sitesi veya blog açacaklar için designernews çok güzel bir kampanya hazırlamış. Ücretsiz Domain almak isteyen kullanıcılar için 1 senelik .design uzantısı veriyorlar. Sizde Ücretsiz Domain alarak bir internet sitesi sahibi olabilirsiniz. Ücretsiz domain almak için ise yapmanız gerekenler ise çok basit.

Ücretsiz Domain Alma
BURAYA tıklayarak önce siteye kaydolmanız gerekiyor. Kayıt işleminizi tamamladıktan sonra ise size özel verilecek olan kodu almanız gerekiyor. Daha sonra kodu sisteme girmelisiniz. Sisteme girdikten sonra istediğiniz alan adını alıp sepete ekleyin ve işleminizi tamamlayın. Yapmanız gerekenler çok basit. İşlemin sonucunda sizde ücretsiz domain sahibi olacaksınız. Unutmayın ki sadece .design uzantısını 1 senelik ücretsiz kullanabilirsiniz. Takıldığınız noktaları yorum olarak yazarsanız yardımcı olabilirim.

4 Yorum

  1. murat Cevapla

    evet kampanya bitmiş. ancak bu tarz şirketlerde her ne kadar uygun olsa da, süresi geldiğinde uzatmak istediğinde bu sefer ekstra ücret çıkartıyorlar diye biliyorum. Yine de bilgilendirme için tşk ler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.