tera endless war

TERA’nın Mobil Oyunu Endless War Hakkında

TERA'nın mobil oyunu olan TERA Endless War hakkında bilmeniz gerekenler burada. P2W mobil oyunların kralı olan oyunu merak edenler için hazırlandı.

TERA Endless War, hepimizin yakından bildiği PC MMORPG oyunu TERA’nın mobil oyunu. Size geçen haftalarda TERA’nın Battle Arena adında yeni bir MOBA oyunu üzerinde çalıştıklarını duyurmuştum. Tabii ki PC için. Hatta bu bağlantıya tıklayarak oyun hakkında bilinen tüm detayları okuyabilirsiniz: https://enestalha.com/tera-battle-arena-geliyor-moba-oyunu/

TERA mobil oyunu Endless War, bildiğimiz P2W mobil oyunlardan sadece bir tanesi. Başka hiçbir esprisi yok. VIP seviyesi, bol bol ödeme bonusu ve birçok P2W öğesi barındırıyor. Yine de, belki denemek istersiniz diye anlatıyorum. Unutmadan söyleyelim, oyun bir mobil MMORPG değil. Eğer öyle olsaydı, muhtemelen büyük ses getirirdi.

Tera Endless War Hakkında

Oyunun aktif olarak kaç tane bölgede açık olduğu bilinmiyor ancak Google Play Store üzerinden baktığımda Türkiye için açık olmadığını görüyorum. Siz de bakabilirsiniz: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.joycity.tr

Yine de, bildiğimiz yöntemlerle oyunu indirip oynayabilirsiniz.

Oyunda 20 VIP seviyesi var. Ödeme yaparak kolayca VIP 20 olabilirsiniz. Para vermek istemiyorsanız seneler sürecektir. 🙂 Oyunda inşaatları hızlandırmak için bile ödeme yapabilir ve herkesten öne geçebilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan PARA. Daha çok PARA.

Oyundan size biraz bahsedeyim. Eğlenceli bir oyun değil. Sıkıcı, aynı ve aynı. Google Play Store’a girdiğimde onlarca aynı oyunu size gösterebilirim. Nereden kazanıyorlar? Sadece isminden. TERA adını nasıl olmuş da böyle bir oyunda kullanmalarına izin vermişler bilemedim.

Para verip kral olduğunuz oyunları seviyorsanız bu oyunu bir deneyin. Onun haricinde, vakit harcamanıza kesinlikle değmeyeceğini söylemem gerekiyor. Zaten yazının sonunda size oyunun oynanış videosunu paylaşacağım. Oradan da bakabilirsiniz.

TERA’nın P2W Mobil Oyunu

Her mobil oyun P2W oluyor. Tera Endless War oyunu da böyle. Bir tane bile gerçekten P2W olmayan oyun yok. Demek ki talep var böyle dandik oyunlara. TERA markasının altında olan bu mobil oyun, P2W oyunların kralı bile olabilir. Başladığınız andan itibaren gözünüze ödeme bonusları sokulmaya başlıyor. Aşırı derecede sinir bozucu ve aptalca.

Oynamayın, oynatmayın böyle oyunları.

Bu kadar hakaret ettikten sonra Tera Endless War oyununu oynamayı düşündüğünüzü hatta merak ettiğinizi bile düşünmüyorum ancak oyunun oynanış videosunu hemen aşağıya bırakıyorum. Siz bu rezalet p2w oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorum olarak düşüncelerinizi belirtin. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.