Telefonunuzu Soğutun: Cooler Master

Havalar yavaş yavaş ısınmaya başladı. Bu sebeple bende uzun uğraş ve testlerin sonucunda cep telefonlarımızı soğuk tutmanın bir yolunu buldum. Yazın dışarıda telefon kullananlar iyi bilir. Telefonlar zaten arkaplan uygulamaları sebebiyle normalde ısınırken yazın bu çekilmez bir hâl alıyor ve 10 dakika sonra elle tutulamaz şekilde ısınıyor. Bunu Samsung kullananlar daha iyi bilir tabii ki 🙂 Size şimdi anlatacağım uygulamanın ismi: Cooler Master.

cooler master
cooler master

 Cooler Master‘ın çalışma mantığı çok basit aslında. Uygulamayı çalıştırdığınızda telefonunuzun ısınmasına sebep olan diğer uygulamaları buluyor ve siz tekrar çalıştırana kadar çalışmasına engel oluyor. Uygulamaları kapattıktan sonra sadece 5 dakika beklemeniz yeterli olacak ve telefonunuz hissedilir derecede soğuyacak. Tabii sıcak havalarda bu ne denli engel olur bilemiyorum ama hepinizin Cooler Master indirip bir test etmesini, denemesini öneriyorum.

Android için indirmek için: TIKLAYIN
IOS için henüz indirime sunulmamıştır.

 

İlginizi Çekebilir  WhatsApp Plus APK İndir

4 Yorum

  1. AvatarYusufcan Cevapla

    Android tabanlı akıllı telefonlar cidden ram kullanımı azaltan bir uygulama. IOS işletim sisteminin yapısı gereğiyle geleceğini sanmıyorum. Her Android kullanıcısının telefonunda bulunması gereken bir uygulama bence.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.