summoners-war-mmorpg

Summoners War MMORPG Kapalı Beta Tarihi Açıklandı

Summoners War'ın yeni Mobil MMORPG oyunu olacak olan Summoners War Lost Centuria hakkında bilgiler!

Summoners War MMORPG oyunu, geçtiğimiz aylarda size duyurduğumuz bir projeydi. Com2Us’ın yeni Mobil MMORPG oyunu hakkında detaylar gelmeye devam ediyor. Bu detayları öğrenmek için yazıyı okumaya devam edin.

Öncelikle Summoners War Chronicle adını size vermiştik. Evet, o da ayrı geliştirilen bir Mobil MMORPG. Şu anda Com2us şirketi, 2 ayrı Mobil MMORPG ile ilgileniyor.  Bu yazıda bahsedilen Mobil MMORPG oyununun, çıkması planlanan Summoners War Chronicle ile bir alakası yoktur.

Summoners War’ın diğer MMORPG oyunu olan Summoners War Chronicle hakkında bilgi almak isterseniz bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Summoners War Lost Centuria Kapalı Beta

Summoners War MMORPG oyunu Lost Centuria, İlk olarak Şubat 2019’da geliştirilmeye başlanmıştı ve geçen ay ise Güney Kore’de grup testlerini tamamladı.

Summoners War’ın ve aynı zamanda yeni Mobil MMORPG’nin geliştirici şirketi konumunda olan Com2us, grup testlerinin ardından Kapalı Beta için bir tarih belirledi.

Buna göre, Summoners War Lost Centuria Kapalı Beta süreci Temmuz ve Eylül aylarında gerçekleştirilecek.

Yeni Mobil MMORPG hakkında gelecek olan yeni güncellemeler için beni takip etmeye devam edin!

Summoners War Lost Centuria

Summoners War Lost Centuria

Summoners War Lost Centuria Hakkında

Dünyanın dört bir yanından oyuncular, kendi bölgelerini geliştirip yöneterek birbirlerine karşı üstünlük kurmaya çalışacaklar. Toprak fethetme ve gerçek zamanlı mücadelenin yer alacağı MMORPG’de, taktiksel savaşın tadını çıkarabileceksiniz.

Oyun hakkında daha fazla detay bilmiyoruz. Her yeni detayda burayı güncelleyeceğime emin olabilirsiniz.

Summoners War Lost Centuria, gerçekçi ve sanatsal bir tarz ile gelecek ve Summoners War karakterleri ile oynanacak.

Hem asıl oyunun eşsiz dünyasını tanıtmak hem de hâli hazırdaki Summoners War oyuncularına beğendirmek için üst düzey grafikler kullanılacak.

Com2Us, yeni oyunun sadece eski oyunculara hitap etmediğini de bildirdi. Yani, daha önce ana oyunu oynamadıysanız pek de sorun etmenize gerek yok.

Summoners War MMORPG oyunu Lost Centuria hakkında size bahsedeceklerim bu kadar. Oyun hakkında daha fazla detay geldikçe sizinle buradan paylaşacağım. Siz yeni Mobil MMORPG hakkında ne düşünüyorsunuz?

Aktif olarak oynayabileceğiniz Mobil MMORPG oyunları arıyorsanız Mobil MMORPG Tavsiyeleri başlığımı da incelemek isteyebilirsiniz. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere.

Bir Ping

  1. Pingback: Yeni Mobil MMORPG: Summoners War Chronicle - Enes Talha

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.