summoners-war-chronicle

Yeni Mobil MMORPG: Summoners War Chronicle

Summoners War MMORPG oyunu olan Summoners War Chronicle hakkında bilmeniz gereken tüm detayları paylaştım!

Herkese selamlar. Yeni bir mobil MMORPG oyunu haberiyle karşınızdayım. Güney Koreli mobil oyun devi Com2Us’ın Summoners War adındaki RTS oyununu biliyorsunuzdur. Com2Us şirketi, bu oyunu genişletmek için çalışmalar yapıyor ve şimdiden oyun içi görseller geldi bile. Yeni mobil MMORPG “Summoners War Chronicle” hakkında detaylar için yazıyı okumaya devam edin.

Summoners War, mobil platformların en çok oynanan oyunlarından biri. Bundan dolayıdır ki, bu oyunu genişletmek için uğraşıyorlar ve Summoners War MMORPG oyunu üzerinde çalışıyorlar. Oyun içerisinden gelen ilk görsellere baktığımızda, Summoners War’ın esintilerini fazlaca görmek mümkün. Sadece bu da değil. Oyunun hikayesi; The Walking Dead’in yaratıcısı, Robert Kirkman tarafından kaleme alınıyor ve 150 yıllık bir hikayeyi anlatıyor olacak.

Summoners War MMORPG oyununun hikayesi için güzel bir detay daha var. Summoners War Chronicle, Summoners War Sky Arena oyununun 70 yıl öncesine dayanıyor. Yani, oyunun hikayesi bile ilk oyunla bağlantılı olacak.

Summoners War Chronicle Ne Zaman Çıkacak?

Com2Us, Summoner War MMORPG oyununu kendi ülkelerinde yani Güney Kore’de 2020’nin sonlarına doğru oyunu Beta olarak başlatmayı hedefliyor oyunu. Tahminimce, 2021’in ilk çeyreğinde diğer ülkelerde de oynanmaya başlanacaktır. Daha net tarihler geldiğinde elbette yine buradan bunu öğrenebileceksiniz. Oyunun kapalı beta tarihi hakkında en güncel haberleri https://enestalha.com/summoners-war-mmorpg-kapali-beta-tarihi-aciklandi/ buradan alabilirsiniz.

Summoners War MMORPG

Summoners War MMORPG

Summoners War Chronicle İncelemesi

Oyun içerisinden gelen görsellerden anladığımız kadarıyla, oynamayı seçebileceğimiz toplam 3 adet karakter var gibi gözüküyor. Dünya Boss gibi etkinliklerde var gibi gözüküyor ve bunun bir hâyli kalabalık bir şekilde gerçekleştirileceği şimdiden belli gibi. Maalesef yeni mobil MMORPG oyunumuz Summoners War Chronicle oynanış hakkında elimizde daha fazla detay yok. Zaman geçtikçe daha fazla görsel geleceğini umuyorum.

Bana kalırsa, Summoners War MMORPG oyunu çok iyi bir mobil MMORPG olacak. Summoners War Sky Arena, bir dönemler zevkle oynadığım bir oyundu ancak RTS sevmediğim için çok uzun sürmemişti bu hevesim. Ancak, böyle bir oyunun MMORPG hâlini tahmin bile edemiyorum. Bence müthiş bir mobil MMORPG bizi bekliyor.

Siz Summoners War Chronicle hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce mobil MMORPG sektöründe tutunabilir mi? Yeni Summoners War oyununda ne gibi özellikler olmalı? Lütfen bunu hemen aşağıdaki yorum kısmından herkesle paylaşın. 

Yazıyı burada maalesef sonlandırıyorum. Com2Us ve onlara yakın kaynakları taramaya devam edeceğim.. Elimize daha fazla bilgi geldikçe, sizinle paylaşmaya devam edeceğim. Summoners War MMORPG haberleri hakkında daha fazla bilgi burada yer alacak. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.