Smule’da Şarkı Nasıl İndirilir?

Smule'da şarkı indirme ve Smule hakkında tüm detayları bulabilirsiniz.

Herkese selamlar. Bu yazıda Smule‘nin ne olduğundan ve Smule’da nasıl şarkı indireceğinizden bahsedeceğim.
Smule, aslında bir video oyun geliştirme şirketidir ancak Smule‘nin Sing! Karaoke uygulaması milyonlarca insan tarafından sadece Smule olarak bilinmektedir.

Smule Sing! Karaoke

Smule Şarkı İndirme

Smule yani Sing! Karaoke uygulaması, insanların tek başına, grup halinde yada arkadaşlarıyla beraber düet yapabildiği ve beraber şarkı söylediği çevrimiçi bir uygulamadır. Uygulamada VIP sistemi bulunmaktadır. Ancak bu gözünüzü korkutmasın aylık yaklaşık 2.5 TL ödüyorsunuz. Tabii ücretsiz üyelikle de şarkı söyleyebilir ve indirebilirsiniz.

Eğer siz de şarkı söylemeyi seviyorsanız veya arkadaşlarınızla beraber şarkı söylemek istiyorsanız Smule‘nin Sing! Karaoke uygulaması tam size göre! Uygulamayı Android ve IOS için alttaki linklerden indirebilirsiniz.

Android: BURAYA TIKLAYIN
IOS: BURAYA TIKLAYIN

Smule Sing! Karaoke

Şimdi ise gelelim asıl noktaya. Smule‘de deli gibi şarkı söylüyorsunuz. Bir çok şarkınız birikti ve bunları sonrada dinlemek istiyorsunuz. Smule’de şarkı indirmek için şu adımları takip edin:

Size vereceğim linke şarkınızın URL adresini girdiğiniz takdirde şarkınızı bilgisayarınıza yada telefonunuza indirebilirsiniz. Ayrıca sesli ya da videolu farketmiyor. Smule şarkı indirmek için alttaki linke tıklayınız.
Şarkılarınızı indirebileceğiniz siteye BURAYA TIKLAYARAK gidebilirsiniz. Smule şarkı indirme hakkında merak ettiklerinizi hemen aşağıdaki yorum kısmından sorabilirsiniz. İyi eğlenceler!

Bir Ping

  1. Pingback: Anonim

10 Yorum

  1. Unknown Cevapla

    En iyi programı gezginler veriyor netten video indirme yaz çıkıyor herhangi bir program netten izleme bilen tüm videoları indiriyor zaten programı kurduktan sonra bilgisayara tekrardan başlat bilgisayarı tamamlanıyor aç bir video videonun üst yada sağ köşesinde otomatik yazıyor video download die aslında program bilgisayarın videomakere olan kendindeki programdan kayıt yapıyor olay bu telefonlarda olmaz işletim sistemi kaldırmıyor 2025 yıllarında belki gerçekleşir cihazlar o zamana kadar telebayt olur çekirdek kapasitesi de 4 işlemci turbo bayt olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.