rainbow-six-siege-benzeri-oyunlar

Rainbow Six Siege Benzeri Mobil Oyun: Area F2 Hakkında

Rainbow Six Siege benzeri mobil oyun arayanlar için birebir olan Area F2 hakkında bilinmesi gereken tüm detaylar burada!

Area F2, geçtiğimiz günlerde yayınlanan bir mobil MMOFPS oyunu. Oyunu ilginç kılan şey, ciddi anlamda Rainbow Six Siege oyununa benziyor olması. Bu yazıda size Rainbow Six Siege benzeri oyun Area F2 hakkında bazı bilgiler vereceğim.

Aslında mobil MMOFPS piyasasının durgun olacağını zannediyordum zira Call of Duty Mobile tüm kitleyi elinde bulunduruyordu. Önce Warface Mobile yayınlandı. Şimdi de Area F2. Hatta Warface Mobile hakkında yazdığım yazıyı da bağlantıya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Area F2, mutlaka kendine bir kitle elde bulacaktır zira oldukça taktiksel bir oynanış vaad ediyor. Rainbow Six Siege benzeri bir mobil oyun olmasını buna bağlayabilirsiniz. Gerisini siz düşünün.

Area F2 Hakkında

Area F2 oyunu şu anda Google Play Store’da Erken Erişim aşamasında. Yani hâlen oyuna büyük değişiklikler yapılabilir ve yapılacağına eminim. Tam olarak Area F2 ne zaman çıkacak diye merak ediyorsanız, benden gelecek haberleri bekleyin. Hadi size biraz Area F2 detaylarından bahsedeyim.

Area F2 sınıfları olarak her biri kendi özel yeteneklerine sahip ajanları barındırıyor. Bu ajanların her biri, gerçek hayattaki özel kuvvetlerden oluşuyor.

Duvar kırmak, mayın kurmak, patlayıcılar yerleştirmek gibi gibi özellikleri olan ajanlar arasından seçim yaparak en kusursuz takımı oluşturabilirsiniz. Her ajanın kendine özgü bir aygıtı var ve bundan dolayı çok çeşitlik taktiksel bir oynanışa sahipsiniz.

Rainbow Six Siege Benzeri Mobil Oyun

Rainbow Six Siege benzeri oyun olduğunu söylemiştik Area F2 için. Bu oyunda mekanlar tamamen gerçekçi bir şekilde dizayn edilmiş. Saldıran taraf, geçiş noktası oluşturmak için duvarları kırabiliyor. Savunan taraf ise, saldırıları önlemek için kapıları ve pencereleri güçlendirebiliyor.

Drone kullanarak rakibinizin nerede olduğunu tespit edebilir ve buna göre takımınızı yönlendirebilirsiniz. Bu oyunda, taktiksel oynamak her şeydir.

Oyunu kazanmak istiyorsanız dümdüz rakibe gidemezsiniz. Duvarlara tırmanmak, pencerelerden zıplamak veya tavanı kırmak zorundasınız. Çünkü Area F2’de her şeyi düşünen takım kazanıyor.

Area F2 Oynanır Mı?

Area F2 oynanır mı peki? Rainbow Six Siege oyununa oldukça benziyor dediğim için hepinizde merak uyandırmıştır ancak mobil cihazlarda böylesine bir oyunu nasıl oynayacaksınız? Böyle detaylı bir oyunu mobil cihazda oynamak çok güç olacaktır.

Area F2 oynamak istiyorsanız Android Emulator kullanmanızı öneririm. Yani bilgisayarda oynamanızı öneririm. Area F2 bilgisayarda nasıl oynanır diye merak ediyorsanız, yakında bunu sizinle uzun uzun paylaşabilirim.

Kısacası, Area F2 oldukça kaliteli ve Rainbow Six Siege benzeri bir mobil oyun. Denemekten zarar gelmeyecektir, indirin bir bakın. Özellikle R6 satın alamayacak olanlar, Emulator ile ondan farksız bir oyun deneyimi yaşayabilirler.

Siz Area F2 hakkında ne düşünüyorsunuz? Hemen aşağıdaki yorum kısmından oyun hakkında sorunuzu veya ne düşündüğünüzü yazabilirsiniz. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere. Area F2 oynanış videosunu hemen aşağıdan izleyebilir ve bağlantılardan oyunu indirebilirsiniz.

Area F2 Android
Area F2 IOS

Area F2 Kapanıyor!

Rainbow Six Siege benzeri mobil oyun olan hatta yukarıda da sürekli bundan bahsettiğim Area F2, Ubisoft ile mahkemelik oldu ve sonucunda oyunu kapatma kararı aldı.

Elbette bu tamamen bir kapanma değil. Zira, oyunu tamamen kapatmak yerine oyunu değiştirip yeniden yayınlayacaklar. Ne yazık ki, muhtemelen bundan sonra R6’e benzeyecek bir oyun oynayamayacağız.

Rainbow Six Siege’a oldukça benzediğinden dolayı bu kadar popüler olan yeni mobil oyun, bakalım kendi tarzında ve özgün bir oyun olduğunda yine belli bir kitleyi elinde barındırabilecek mi?

Area F2 hakkında tüm haberler için beni takip etmeye devam edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.