pasha fencer inceleme

Pasha Fencer İncelemesi

P2W mobil oyun şirketi 4399en game tarafından yayımlanacak olan Pasha Fencer oyunu hakkında inceleme yazısı hazırladım!

Yeni mobil MMORPG oyunu Fasha Fencer, “4399en game” şirketiyle beraber Türkiye ve Arabistan pazarına girmeye hazırlanıyor ve bunun için ciddi yatırımlar yapıyor. Bu kadar gereksiz ve ölü yatırımı olan bir oyunu incelemeden olmaz dedim ve işte karşınızda Pasha Fencer incelemesi.

Pay to Win mobil oyunların kralını yazan 4399engame, yeni p2w MMORPG’si ile çok yakında açılacak. Özel olarak Türkiye sunucusunun da olacağını söylüyorlar ve Türkçe destek vermeye çalışıyorlar. Pasha Fencer hakkında merak ettiğiniz her şeyi bu yazıda öğrenebileceksiniz. Kısaca size şunu söyleyeyim, böyle oyunları oynamayın.

Pasha Fencer

Şirketin özellikle Türkiye için çok büyük yatırımlar yaptığını söylemiştim. Mesela çok garip ama Türk oyuncu Can Yaman oyunun marka yüzü olmuş. Evet, şaşırabilirsiniz.

Pasha Fencer p2w mi” gibi sorular soruyor olabilirsiniz ve böyle olacağının garantisini verebilirim. Bir de, oyunu avukatı gibi savunan insanlar olacaktır, çünkü onlar her zaman vardır. Size şunu diyecekler, etkinlik kaçırmazsan herkese yetişirsin!

Peki para yatıran adam etkinlikleri kaçıracak mı? 🙂 Sonuç olarak, para veren her zaman o sıralamanın üzerinde olacak.

Pasha Fencer’in Pay to Win olduğuna nereden eminim derseniz de, Türkiye’de yayınlanmayan Strive For Glory oyununu indirdim ve bir süredir oynuyorum. Evet, dikey MMORPG farklı ama diğer mobil MMORPG’lerden farklı hiçbir şey sunmuyor.

Renkli karakterler, ekranın bir yerlerinden fışkıran ödeme bonusları ve daha niceleri…  Böyle bir oyunu oynamak için ya çok zengin olacaksınız ya da kendinize saygınız olmayacak.

Hepsinin dışında, diğer mobil MMORPG oyunlarından ayrı hiçbir şey sunmuyor. Karakterinizi görevlere tıklaya tıklaya yönlendiriyorsunuz. Oyunu kapattığınız zaman AFK olarak EXP kasmaya devam ediyor. Seviye ilerledikçe de oyunun yeni özellikleri açılıyor.

Dikey mobil MMORPG deneyimlemek istiyorsanız indirin ve 15 dakika sonra silin. Hepsi bu.

Pasha Fencer incelemesi yazımın devamında  Pasha Fencer‘in açıkladığı oyunun “muhteşem” özelliklerinden bahsedeceğim. Gerçekten hiçbir oyunda olmayan özellikler (!)

Pasha Fencer Özellikleri

Fevkalade oyunumuzun dünyada 50 milyon oyuncusu bulunuyormuş. (Tipik pazarlama tekniği. Oyuna giren herkesi oyuncudan sayıyorlar.)

Pasha Fencer açılış tarihi 15 Aralık 2020. Hem IOS hem de Android kullanıcıları için aynı tarih geçerli.

Oyuna https://play.google.com/store/apps/details?id=com.qjzjzd.an.en4399 bu bağlantıdan ön kayıt yaptırabilir ve birçok hediyeye sahip olabilirsiniz. Özel unvan, bolca Altın ve EXP iksiri gibi hediyeleri bulunuyor. Oyunun internet sitesinden detaylıca inceleyebilirsiniz.

Sunucular arasında bir savaş var. Herkes sunucusu için savaşıyor. İyi bir PK alanı olabilir ancak parayı verenin kazandığı bariz belli.

Oyunun kozmetik ürünleri gayet iyi. Zaten mobil MMORPG’lerin böyle şeylere önem verdiğini biliyorsunuz. Her şey renkli ve parlak, efektleri de gayet dolu.

Oyun dikey MMORPG olduğu için oynanışı da gayet kolay. Gerçi tek yaptığınız şey bir şeylere tıklamak ama… Elimizdeki bu. 🙂

Pasha Fencer incelemesi  işte bu kadar. Bir de Pasha Fencer Türkiye sunucusu açıldığı zaman belki oyunu indirip tekrar incelerim ama ekstra bir şeyler katabileceğimi sanmıyorum. Oyun gerçekten çok kötü çünkü. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere. 🙂

Bir Ping

  1. Pingback: Mobil MMORPG Tavsiyeleri (2020) - MMORPG ve Korku Filmleri

8 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.