royal-crown-oyna

MOBA ve Battle Royale Oyunu: Royal Crown Hakkında

MOBA ve Battle Royale karışımı olan, Android ve Steam üzerinden oynanılabilen Royal Crown hakkında bilmeniz gerekenler!

Royal Crown, LINE Games ve Meerkat Games tarafından geliştirilen bir MOBA ve Battle Royale oyunudur. Daha önce oyun türlerini harmanlayarak, çok eğlenceli oyunlar ortaya çıkarılmıştı. Royal Crown oyunu da bunlardan birisi olmaya aday. Hadi Royal Crown hakkında tüm detaylara bakalım.

Henüz bütün platformlarda Erken Erişim sürecinde olan oyun, geri bildirimleriniz için sizi bekliyor. Oldukça düşük boyuta sahip olan oyun, herkesin kolayca indirip deneyimleyebileceği bir oyun. Bu yazıyla beraber Royal Crown hakkında detayları öğrenebilirsiniz.

Royal Crown Hakkında

Royal Crown hakkında söylenmesi gereken ilk şey, oyunun Çapraz Platform desteğinin var olması olabilir. Oyunu şu an hem Steam üzerinden hem de mobil mağazalarınız üzerinden indirebilir ve oynayabilirsiniz.

Aynı zamanda, LINE Games’in Çapraz Platform desteği olan ilk oyunu olma özelliğini taşıyor.

Şimdi size biraz oyundan bahsedeyim.

Royal Crown, gerçek zamanlı bir savaş alanında 60’a kadar oyuncuyu bir araya getiriyor ve en sona kalmanızı istiyor. Elbette sadece Solo Modu yok. Takım hâlinde de oyuna girebilir ve takım becerilerinizi sınayabilirsiniz.

Oyunun teması, büyü ve bilimin bir arada bulunduğu bir Ortaçağ döneminde geçiyor. RPG unsurlarıyla donatılmış eğlenceli bir MOBA ve Battle Royale oyunu arıyorsanız bu oyunu denemeden es geçmeyin.

Royal Crown oyununda, oyuncular 15 farklı karakter listesinden karakter seçebilirler. Sihirbaz, Okçu, Savaşçı, Suikastçı vb. kahramanları seçerek savaş alanına gidebilirsiniz.

Battle Royale mantığıyla pek ayrı düşen bir özelliği yok oyunun. Yine, zamanla daralan bir haritadasınız ve rakiplerinizi ortadan kaldırmak için stratejiler yaratıyorsunuz.

Etraftaki yaratıkları keserek yeteneklerinizi güçlendirebiliyor ve daha güçlü olabiliyorsunuz. Yani, kazanmak için çevrenizdeki her şeyi mantıklıca kullanmak zorundasınız.

Oyunun açılış etkinlikleri dahilinde, yedi gün boyunca oyun içi para ödülü ve diğer ödüllerle ödüllendirileceksiniz. Bu yüzden, oyunu denemek istiyorsanız hemen şimdi indirin derim. Yazının en sonundaki bağlantıları kullanarak oyunu indirebilirsiniz.

Royal Crown Oynanır Mı?

Royal Crown Türkçe dil desteği henüz sağlamasa da, yakın zamanda bunu sağlayacağını düşünüyorum. Mobil oyuncuların en çok merak ettiği şeylerden birisi genelde bu oluyor. Bu yüzden, hiç bekletmeden söylemek istedim.

Eğer siz bir MOBA oyuncusuysanız, bu oyunu muhtemelen seveceksiniz. Etraftaki kaynakları, yaratıkları kullanmak benim çok hoşuma gitti. Ayrıca, Çapraz Platform desteğinin bulunması da bence büyük bir artı.

Royal Crown çok büyük bir boyuta sahip değil. Oyun henüz taze. İndirip, denerseniz hiçbir şey kaybedeceğinizi sanmıyorum. Hemen aşağıdaki videodan Royal Crown oynanış videosunu izleyebilirsiniz ve yine aşağıdaki bağlantılardan oyunu indirebilirsiniz.

Oyunun bence tek bir sorunu var, o da Ping sorunu. Umarım bu sorunu çözerler yoksa oyun başlamadan biter. Oyun içerisinde bazen aşırı derecede Ping giriyor ve bu çok fazla rahatsız ediyor.

Siz, Royal Crown hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce geleceği olan bir oyun mu? Lütfen oyun hakkında düşündüklerinizi aşağıdaki yorum kısmına belirtin.

Bu oyun ile beraber 2020 yılında çıkacak Android Oyunları hakkında bilgi almak isterseniz bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Royal Crown İndir

Royal Crown Android İndir
Royal Crown Steam İndir

Royal Crown Oynanış

İzleyeceğiniz oynanış videosu mobil cihaz üzerinden oynanıyor. Ona göre değerlendirin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.