2020 android oyunları

2020’de Çıkacak Android Oyunlar

2020'de çıkacak Android oyunlar listesini siz mobil oyun severler için oluşturdum. Bu listede 2020 Android oyunları hakkında her şeyi bulabilirsiniz!

Herkese selamlar. 2020 yılına yaklaştığımız şu günlerde, mobil platformlarda bizi gelecek yıl hangi oyunların beklediğini paylaşmasak olmazdı. Son birkaç yılda mobil oyunlara, özellikle mobil MMORPG oyunlarına çok büyük ilgi var. Hemen hemen çoğu PC oyununun mobil versiyonu da çıkıyor.  Bu yazıda, 2020’de çıkacak Android oyunlar listesi bulacaksınız. Elbette yüksek ihtimalle her biri IOS için de çıkacaktır ancak bu yazıda bizim önceliğimiz Android platformlar. Siz de 2020 yılında hangi oyunların Android’e geleceğini merak ediyorsanız, yazıyı okumaya devam edin. Listede çok şaşıracağınız oyunlar var. Dilerseniz 2020 Android oyunları listemize başlayalım.

2020 Android Oyunları

 • Apex Legends
  Fortnite ve PUBG’ye rakip olarak çıkan ve çıktığında büyük Hype yaratan Battle Royale oyunu Apex Legends’in 2020’de Android’e gelmesi bekleniyor. Eh, buna zaten mecburlardı zira en büyük rakipleri Fortnite ve Pubg’nin de Mobil versiyonları bulunuyor.

 • Dauntless
  2020’de mobil olarak çıkmasını beklediğimiz bir oyun daha. Konsol ve PC’nin yanı sıra, Switch sürümü de çıktığına göre, artık Phoenix Labs dokunmatik ekranlara yoğunlaşabilir. Dauntless Mobile’ın 2020 yılında Android mağazasında yer alması bekleniyor. Ayrıca oyunun mobil versiyonu, çapraz platform desteğiyle gelecek.

 • Diablo Immortal
  Listenin en önemli oyunu. Blizzcon 2018’de duyurulan Diablo Immortal, 2020’de çıkacak android oyunlar arasında yer alıyor. Duyurulduğunda, müthiş bir olumsuz tepkiyle karşılaşmalarına rağmen, bu projeden vazgeçmediler. Diablo Immortal’ın da 2020 yılında çıkması bekleniyor. Şu anda Google Play Store’dan ön kayıt yapabilirsiniz.

 • Eve: Echoes
  Aslında şu anda Beta olarak oynanılabilir durumda. Fakat 2020‘de tam sürüm olarak yayınlanmasını bekliyoruz. Eve Online hayranlarının çok beğeneceği bu mobil versiyon, PC’den farklı bir şey sunmuyor. Doğrudan bir uyarlama. Bu yüzden çok iyi bir mobil oyun olacak gibi.

 • Forza Street
  Microsoft’un hit yarış oyunu serisinin mobil versiyonu. Yarışırken arabalar toplayacak, geliştirecek ve fazlasını yapacaksınız. Google Play Store sayfası hazır olduğundan, muhtemelen oyunu bazı ülkelerden giriş yaparak oynayabilirsiniz. 

 • Game of Thrones: Beyond The Wall
  Aslında bu oyun yıllar önce Android için duyuruldu. Ağustos 2019’dan beri Beta sürümünde ancak şu aralar çıkacak gibi görünmüyor. Yine de 2020’de çıkacak Android oyunlar listesine aldık çünkü 2020 yılı içinde çıkmasını bekliyoruz.

 • H1Z1
  Battle Royale modunun atası sayabileceğimiz H1Z1, Apex Legends gibi 2020’de Android ve mobil platformlar için çıkacak. H1Z1, rakipleri kadar popüler bir oyun olmasa bile, çok arkadaşı olanlar için 5 kişilik bir mod sunuyor.

 • League of Legends: Wild Rift
  League of Legends’in mobil versiyonu olan Wild Rift hakkında fazla söylenecek söz yok. Zaten duyurulmasından bu yana herkes deli gibi bekler oldu. Dünyanın en büyük MOBA oyunu olan LoL, 2020’de Android’de!

 • Path of Exile Mobile
  Abisi Diablo Android’e gelir de, PoE izler mi hiç? Grinding Gear Games’in yeni projesi Path of Exile Mobile, Diablo gibi olumsuz yorumlara maruz kaldı. Yine de 2020’de çıkaracaklardır.

 • Runescape Mobile
  Bu oyun zaten Runescape oyuncuları tarafından oynanılabiliyor. Yine de 2020 yılında çıkmasını bekliyoruz. Ayrıca çapraz platform desteği de olacak. Yani PC’de oynadığınız karakterle mobil platformda da oynayabilirsiniz. 2020’de çıkacak Android oyunlar arasında yer alıyor.

 • Stranger Things
  Netflix, bu oyunun 2020’de çıkması için çok çalışıyor. AR’nin gücünü kullanacak ve Upside Down için sizi evinizden dışarı çıkaracak. Bence çok eğlenceli olacak.

2020’de Çıkacak Android Oyunlar

2020’de çıkacak Android oyunlar listesi bu kadar. Aslında çok daha fazla çıkacak oyun var ancak aralarından popüler olanlarını seçtim. Siz bu oyunlardan kaç tanesini bekliyorsunuz? Lütfen 2020’de çıkacak olan mobil oyunlar hakkında ne düşündüğünüzü yorum olarak herkesle paylaşın. Başka bir 2020 Android oyunları yazısında görüşmek üzere.

Aynı zamanda; Mobil MMORPG tavsiyeleri arıyorsanız, yakın zamanda yazmış olduğum makeleyi şiddetle öneririm. Mobilde oynayacak oyun arıyorsanız, belki de aradığınızı o makalede bulabilirsiniz! Hemen bağlantıya tıklayarak mobil MMORPG tavsiyesi almaya başlayabilirsiniz.

Bir Ping

 1. Pingback: Mobil MMORPG Tavsiyeleri (2022) - MMORPG ve Korku Filmleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.