lifeafter-resident-evil

Lifeafter ve Resident Evil Ortaklığı Duyuruldu

Lifeafter ve Resident Evil beraber etkinlik düzenliyorlar ve mobil hayatta kalma oyunu Lifeafter'ı daha da eğlenceli yapmak için beraber çalışıyorlar!

Mobil hayatta kalma oyunu Lifeafter ve Resident Evil ortaklığını oyunun yayımcı şirketi NetEase Games 27 Ağustos tarihinde resmen büyük bir etkinlikle duyurulacak.

Resident Evil, CAPCOM’un dünyaca ünlü bir korku serisidir. Lifeafter oyununda dört karakteri BOSS olarak gözükecek ve tüm Lifeafter oyuncularını bekleyen harika oturum açma ödülleri, yeni içerikler ve çok daha fazlası olacak.

Yeni ortakların etkinliğinden daha fazla ödül almak için oyunun internet sitesinden ön kayıt yapmanız gerekiyor ve kayıt linkini yazının sonunda sizinle paylaşacağım.

Lifeafter – Resident Evil ortaklığı hakkında daha fazla detay merak ediyorsanız yazıyı okumaya devam edin.

Lifeafter Hakkında

Lifeafter hakkında burada fazla şeyden bahsetmeyeceğim zira daha öncesinde Lifeafter rehberi tadında bir yazı yazmıştım. Oyunun kendisi hakkında çok daha fazla bilgiyi o yazıdan öğrenebilirsiniz.

Kısaca oyundan bahsetmek gerekirse, mobil hayatta kalma oyunu diyebilirim. Çok geniş bir oyun ve bilgisayarda oynadığınız Multiplayer hayatta kalma oyunlarından neredeyse hiç farkı yok.

Eşya craft yapma, ev inşaa etme, arkadaşlarınızla etkinliklere katılma, görevler yapma vesaire her şey Lifeafter oyununda da var.

Resident Evil serisinin bu oyunla çok iyi bir ortak olacağını düşünüyorum zira Resident Evil’in hikayesi çok iyi, Lifeafter’ın da oynanışı çok iyi. Ortaya iyi şeyler çıkacaktır.

Bu etkinliğin son olmayacağını da düşünüyorum. Etkinlik aktif olarak oyunu oynayan oyuncuları çok sevindirecektir ve aynı zamanda eski oyuncuları da oyuna geri döndürecektir. Bu yüzden bu yeni ortaklar daha fazla etkinlik için bir araya gelebilirler.

lifeafter-ve-resident-evil

Lifeafter Resident Evil Ortak Etkinlik

Lifeafter ve Resident Evil Etkinliği Hakkında

Lifeafter ve Resident Evil etkinliği yukarıda da söylediğim gibi bazı BOSS etkinliklerini, haritalarını ve karakter kostümlerini kapsayacak.

Lifeafter oynarken aynı zamanda Resident Evil serisinde sıkça gördüğünüz haritalarda gezecek ve arkadaşlarınızla beraber etkinlikleri tamamlayacaksınız.

Sadece bunlar da değil, aynı zamanda klasikleşmiş Resident Evil karakterlerinin kostümlerini ve eşyalarını toplayacaksınız. Etkinlik hakkında çok daha fazla detay çok yakında paylaşılacak.

Lifeafter Etkinliği Ön Kayıt Formu

Lifeafter Resident Evil ortak etkinliğine katılmak için https://www.lifeafter.game/re/ buradaki bağlantıyı kullanın ve oyunu oynayacağınız mail adresinizi girin. Ön kayıt olduktan sonra şu ödüllere sahip olacaksınız:

  • Ada Wong Figure
  • Crossover Limited Picture Frame
  • Survivor Essentials Kit
  • Crossover Limited Backpack

Aynı zamanda oyunun internet sitesinde ödüller ve çok daha fazla detay hakkında bilgi bulabilirsiniz.

Etkinliğe Herkes Katılabilir!
Burada yapacağınız önkayıt sadece yukarıda yazmış olduğum ödüllere sahip olmak içindir. Lifeafter – Resident Evil ortaklığında gerçekleşen etkinliğe katılmak için herhangi bir kayıt yapmanıza gerek yoktur.

27 Ağustos tarihinde başlayacak olan etkinlikte hemen yerinizi ayırtın ve Lifeafter’ı daha da eğlenceli kılacak olan etkinlikte oynamaya hak kazanın.

Mobil üzerinde oynanabilecek tek mobil hayatta kalma oyunu olan Lifeafter hakkında ve Resident Evil hakkında yeni gelecek olan tüm etkinlik haberlerini bu siteden takip edebilirsiniz. Hemen aşağıdaki videodan etkinlik için paylaşılan ufak tanıtım videosunu da izleyebilirsiniz. Yeni duyurularda görüşmek üzere.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.