legend-online-tarzi-oyunlar

Legend Online Tarzı Oyunlar (2022)

En çok oynanan Browser RPG'lerden biri olan Legend Online'a en çok benzeyen ve Legend Online'ı aratmayacak oyunlar burada!

Legend Online, bir dönemin en çok oynanan Browser RPG ve strateji oyunlarından biriydi. Legend Online, 2022 yılı itibariyle hâlâ belli bir oyuncu sayısına sahip bir oyun ancak yine de çoğunluğun tercih edeceği bir oyun değil. Legend Online tarzı oyunlar listesi işte tam olarak bu yüzden hazırlandı.

Browser Strateji Oyunlar ve Bombom tarzı oyunlar listemi de mutlaka inceleyin.

Legend Online Tarzı Oyunlar (2022)

Legend Online benzeri oyunlar arıyorsanız, aşağıdaki tüm oyunları denemenizi öneririm. Tüm oyunlar, Legend Online ile birebir olmasa da, birçok yönüyle benzerlik göstermektedir.

League of Angels 3

League of Angels 3, League of Angels serisinin son oyunudur ve Browser üzerinden oynanılmaktadır. Tarayıcı üzerinden oynanılmasına rağmen, oldukça kaliteli grafiklere ve oynanışa sahiptir.

Birçok PvE ve PvP içeriğine sahip olan oyun, Legend Online tarzı oyunlar listesinde başı çekiyor. Özellikle zindanlar ve oyuncuların birbirleriyle etkileşime girmelerini gerektirmesi Legend Online’a daha da yaklaştırıyor.

R2 Games’in yayıncılığını yaptığı League of Angels 3 oyununu oynamak için https://loa3.r2games.com buraya tıklayın ve bir kayıt oluşturarak oyuna giriş yapın.

Eternal Fury

Listenin bir diğer oyunu Eternal Fury, en iyi Browser RPG’lerinden olan Wartune’ın geliştiricilerinin bir diğer oyunudur.

Sıra tabanlı canavar savaşları, kale inşası ve birçok içeriği Eternal Fury adlı Browser MMORPG oyununda bulabilirsiniz. Kendi karakterinizi geliştirirken, bir yandan kalenizi geliştirecek ve gerçek oyuncularla rekabet hâlinde olacaksınız.

Legend Online tarzı oyunlar listesinin 2. oyunu olan Eternal Fury’i oynamak için https://ef.r2games.com buraya tıklayarak kayıt olabilir ve oyunu oynayabilirsiniz.

Dragon Awaken

Duelist, Cleric, Paladin ve Mystic sınıfları arasından birini seçerek başladığınız Browser MMORPG oyunu Dragon Awaken, tamamen 3D’dir ve doğrudan hiçbir şey indirmeden Browser üzerinden oynanılabilmektedir.

Şövalyeler, ejderhalar, canavar kuşatması, Lordluklar gibi fantezi öğeleri de içeren oyun, büyük bir haritaya da sahiptir ve oyunda her zaman bir içerik ile meşgul olmanız mümkündür.

Güzel binekler ve kozmetiklere meraklıysanız ve Legend Online tarzı oyunlar arıyorsanız, mutlaka Dragon Awaken’a bir göz atın.

Dragon Awaken oynayabilmek için https://daw.r2games.com buradaki linke tıklayabilirsiniz.

The Third Age

Watchmen’s Union, Storm Empire ve Blood Tribe bu oyunun 3 ana merkezini oluşturuyor. Bu oyunda, 3 ulustan birini seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Şehrinizi geliştirebilir, gücünüzü yükseltmek için yaratıklarla ve gerçek oyuncularla savaşabilir, diğer oyuncularla rekabete girebilir, stratejinizi geliştirerek; mümkün olduğunca çok kaynağın kontrolünü elinize almak için mücadele edebilirsiniz.

Oyuncu sayısı da fena sayılmayacak bu oyun, şehir geliştirme bakımından Legend Online benzeri oyun arayanlar için birebir diyebilirim.

The Third Age oyununu oynamak için https://tta.r2games.com buraya tıklayabilirsiniz.

Dark Knight

Legend Online tarzı ve en iyi olduğunu düşündüğüm oyunu en sona sakladım. Sıradaki ve son oyun Dark Knight. Yaklaşık 5MB’lık bir exe ile oyunu indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

“Batının büyülü ve gerçekçi sanat stiline sahip 3D efsanevi bir sihirli MMOARPG web oyunu” olarak kendimi tanımlayan Dark Knight oyununda Slayer, Sorcerer ve Destroyer sınıfları arasından seçim yapabilirsiniz.

Dark Knight, takım oyunu ve işbirliğini ön plana çıkartan içeriklere sahiptir ve bir ekiple oynamanız önerilmektedir. Aynı şekilde, oyun içerisinden de bir ekibe dahil olabilirsiniz.

Legend Online tarzı oyunlar listesini bitirirken, Dark Knight oyununu oynayabilmek için https://dk.opogame.com buradaki linke tıklayabilirsiniz.

Legend Online Benzeri Oyunlar Oynanır Mı?

Eskiler, eskiden güzeldi diyoruz her zaman. Legend Online’ın eskiden zevk verdiği gibi zevk verir mi bu oyunlar? Belki, bir yere kadar. Ancak kesinlikle o eski güzel günler geri gelmeyecek.

Legend Online benzeri oyunlar listesinde yer alan tüm oyunlar ciddi oranda Pay to Win öğeler içermekte. Bu da, oyun zevkini köreltebilir ve çabuk sıkılmanıza sebep olabilir. Ancak, her bir oyunu belli bir süre deneyimlemiş biri olarak söyleyebilirim ki, en azından birkaç hafta boyunca hiç para yatırmadan da gelişim sağlayabilir ve PvE kısmında çok iyi yerlere gelebilirsiniz.

Farklı bir oyun tavsiyeniz varsa ya da oyunlar hakkında yorum yapmak isterseniz hemen aşağıda yer alan yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.